Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

donutcum bak bunlarda benim dudaklarım -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-:roflol::roflol::roflol:

ah ahhh bak bana bunu deme tek hayalim valla boyle dudaklar boshayallersmile

bunlar kime ait donut bulursun sen hadi guclubacismile

canım valla bulmak ıcın bakmadım,o fotoyu cok severım ben.Denk geldi,talihsiz bir secım olmus

Tşk ederim cnm tamamen kendi dudaklarım :1closedeyes:sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

buda benim kendim bulduğum ruj rengim.nasıl duruyor dudakta kızlar

iyide bu dudaklar Vanessa Hesslerin be canım..hatta bu foto yani...

sagdaki yanaga dusen sac bıle aynı

vay anasını sempatiksalakcinni başkasının dudaklarını koymaya neden gerek duyarlar anlamıyorum lülülülülülü sen diye başkasına yaptığımız iltifat sayesinde senin egon tavan yapacak ve sen bundan mutlu mu olacaksın kafamçokkarıştı yoksa amaç insanları salak yerine koyup kandırmak mı ? kendini kandırıyorsun aslında neyse beğendiğiniz dudak resimleri varsa benim topiğe şutlayın

paticim canımmmmm yerim senin dudaklarını çok şekersin kuzum :kedi:

amoracıgım kırmızı rujun pek yakışmış

teşekkür ederim canım tamamen orjinalkaydirigubbakcemile3

Gerçekten ne kadar ilginç insanlar war bu sitede,ağzım açık kalıo artık yaptıkları şeyler karşısında:1shok:

caımmm süper ya dudakların çok güzel kız hadi şanslısın benimkiler ince ya

siz sizofren misiniz?..baskasının resmini koyunca elinize ne geçiyor kimse zorla resim istemezken sizden baskasının resmini koymanın amacı ne..iltifat toplamaksa e baskasının dudaklarına edilen iltifat sizi mi mutlu edecek..bide tekniği anlatmış yaa:smiley-cool: yani kendi dudaklarınız ne durumda olursa olsun keske kendinizinkini koysaydınız burda kimse size bişi söyleyecek değil..en fazla tavsiye verirlerdi arkadaslar su renk kullan söyle yap böyle yap diye..simdikinden daha komik duruma düşmezdiniz asla..

Bunuda dün dışarı çıkarken 2rengi karıştırıp sürmüştüm,biraz büyük çıkmış ama normalde okadar büyük değil dudaklarım :)

parlatıcı sürmüştüm ama niye net çekemiyorum ben yaa boshayallersmile
sabah sabh uykm yne yok resm ekliyim dedm :))

:lepi: parlatıcın olayım aklinialirimsmile
o seksü benine yakın durayım :jeyyar:
kaygan bıyıhlarımı da katayım bu maniye sempatiksalakcinni
Patişotaya hayran olayım hihoyyyt
sempatiksalakcinni
ula ozan oldum sizin yüzünüzden deyyuslar benneyaptımki
:roflol:

bakin bu hile degil sempatiksalakcinni annem ben bebekkene cekmis

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…