Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bunuda yeni aldim kalem halinde ruj, hani su sisko göz kalemleri varya ayni onlar gibi
biraz cok simli ama ucuzlamis öyle aldim :)

y1c95.jpg

Seyhan duduslerini yisinler seninkaydirigubbakcemile3 cok güzellerrrrr Şeniz masallahhhh

Seyhan dudaklarına bayıldım cnm ama bir an önce bi kuaföre git tatlımbilmiyorumkismile

resim165p.jpg

hazır gelmişken bir resimde ben koyayım dedim

ayyyyyyyyy bu ne dudaklar okypete abla gerçekten mükemmelsin her nekadar beni sevmesende ben seni sevdim
ve duaklarını çok çok beğendim yaa allah vergisi valla ay bende isterdim yaa öle kalın dudak maşalah bin kere valla:nazar:
nazar değmesin sakın

ayyyyyyyyy bu ne dudaklar okypete abla gerçekten mükemmelsin her nekadar beni sevmesende ben seni sevdim
ve duaklarını çok çok beğendim yaa allah vergisi valla ay bende isterdim yaa öle kalın dudak maşalah bin kere valla:nazar:
nazar değmesin sakın

.
sarı saçlı halim. ah ah. fi tarihinde kaldı o sarı saçlar.:))
yok yok. severim seni.
..
öyle düşünme sakın..
teşekkürler güzel sözlerine...a.s.

.
sarı saçlı halim. ah ah. fi tarihinde kaldı o sarı saçlar.:))
yok yok. severim seni.
..
öyle düşünme sakın..
teşekkürler güzel sözlerine...a.s.

aaaa valla çok şaşırdım abla hani genelde ters konuşurdun benle fikir uyuşmazlığımızdan dolayı ...ama sevindim şimdi...buarada sarı saçlarını ben çok beğeniodum siteye üye olmadan önce avatarında görüodum ve çok beğeniodum seni ablacım ama duaklarına hayran kaldım yaaa bakım yapıomusun dudaklarına dolgunlaştırıcı falan kullandınmı ayy varsa öle bi tavsiyen banada sölermisin ben dudak fakiriyim dea.s.a.s.

aaaa valla çok şaşırdım abla hani genelde ters konuşurdun benle fikir uyuşmazlığımızdan dolayı ...ama sevindim şimdi...buarada sarı saçlarını ben çok beğeniodum siteye üye olmadan önce avatarında görüodum ve çok beğeniodum seni ablacım ama duaklarına hayran kaldım yaaa bakım yapıomusun dudaklarına dolgunlaştırıcı falan kullandınmı ayy varsa öle bi tavsiyen banada sölermisin ben dudak fakiriyim dea.s.a.s.

fikir uyuşmazlığı olabilir. ama her fikrimin uyuşmadığını sevmemem söz konusu değil.
bazen en yakın arkadaşlarımla bile farklı düşünebilirim..
sağol canım...
sadece dudaklarımın kurumaması için,nıveaının dudak nemlendiricisini kullanıyorum. başkada bir şey kullanmıyorum...
dolgunlaştırıcı da kulllanmıyorum tatlım ,çünkü böyle dudaklarım. anneminde böyleydi.
genetik .
ona çekmişim...

abcd0003n.jpg]

bu da benim kullandığım rujum genelde çok ruj kullanmam ama kullandım mı hep bu tonlarda kullanırım yada yavruağzı tonlarında gloss :))))

X