Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
115.jpg

ruf filan sürmedimde içimden resim eklemek geldi :kedi:
ilk kez ekliyorum bide

çok güzellllll :lepi: benin çok seksi yaw :1shok:

livitom olumunekankayizsmile Şeniz senin dudakları da unutmadık boshayallersmile
azcık daha siyah olsa güzel olurdu aklinialirimsmile

oyyyyyy bebem kalemle azıcık dokundursan yeter dahada belirginleştir :asigim:
ben lise yıllarında cindy crawford un benine hastaydım kalemle ben yapardım senin benini görünce aklıma geldi heydi gidi günler delikafadulden keşke benimde senin gibi benim olsaymış :sinifsinif:

oyyyyyy bebem kalemle azıcık dokundursan yeter dahada belirginleştir :asigim:
ben lise yıllarında cindy crawford un benine hastaydım kalemle ben yapardım senin benini görünce aklıma geldi heydi gidi günler delikafadulden keşke benimde senin gibi benim olsaymış :sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3 alemsin valla kuzum
cindy yi bende severim hoş duruyo beni cidden ama ne bilim hiç aklıma gelmemşti kaydirigubbakcemile5
deniyim bende yerimseniben sen zaten güzelsin benin olmasa da olur bebim :asigim:

akannehir
Anaam, Patiküler güzelim çok güzel dudakların yavru kuşum benimmm, yirim! Şeniz :asigim:

saçlar dudaklar eyvahedigeldismile tek tek parçaları birleştirceksinizz eprilimm kaydirigubbakcemile3
paticanın da seni yerr aklinialirimsmile teşekkür(!) sempatiksalakcinni ederim bitanemm :kedi:

kontes çok güzelmiş rengi canım bende çok seviyorum bu renkleri ama kendime hiç yakıştıramıyorum nedens e:):ama yined ebu renklerde 3 yane rujum var iştesempatiksalakcinni

kontes çok güzelmiş rengi canım bende çok seviyorum bu renkleri ama kendime hiç yakıştıramıyorum nedens e:):ama yined ebu renklerde 3 yane rujum var iştesempatiksalakcinni
illa ki bulundurulmalı zaten kuşumm...
ben de kırmızı kullanmam ama 3-4 çeşit vardır sempatiksalakcinni

X