Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
peki :kedi:
işte koyu renk ruj sürmeme nedenim :a015:
bordomsu bi ruj üzerine kırmızı sürerek elde ettim...

Son düzenleme:
ayyyyyyyyyyy kizlarrrrrr dün ilk defa bu topige ugradim ve gülmekten yerlere yapistim resmennnnnnn

kkontess yiivvvrummmmmmmmm o ne güzel duduslar öyleeee:jeyyar:

ayyyyyyyyyyy kizlarrrrrr dün ilk defa bu topige ugradim ve gülmekten yerlere yapistim resmennnnnnn

kkontess yiivvvrummmmmmmmm o ne güzel duduslar öyleeee:jeyyar:
yapboz oldum anacım
dudiş burda, gözler makyaj topiğinde
wücud bugün ne giydin bölümünde
saçlar da benim topikte kaydirigubbakcemile3

oha artık ya!!:roflol:söylicek kelime bulamayıp,seni ayakta alkışlıyorum hiliba:hooray::roflol:kk nın en pişkini sen olmalısın tartışmasız:1closedeyes:
canım çok değişik gözüküyor.hepsi birbirinden farklı.kırmızı ruju bayılırım.
:roflol:evet baya değişik!-tatlicadiarzu-gözüküyo:roflol:hilibanın şahidi şıracı
buda benden. dudaklarımda sadece kenarlarında kırmızı kalem var
aaaa tatlım ne şanslısın:asigim:canın istedikçe dudak değiştirebilme özelliğin var:asigim::roflol:allahım sen akıl fikir ver yarabbimmillet ya burdakileri salak sanıyo,yada kendilerini çok zeki görüyolar
2 fot da çok farklı çıkmış
aaaa olurmu livim,hiliba sıkıldıkça dudak değiştiriyo lütfeen:1closedeyes:yoksa dudaklar ona ait..hatta 10 senelik ruju nasılda muhteşemdi:1closedeyes: unuttunmu:roflol:
hı hııa.s
mesela ben orhaaan derken dudaklarım angelina gibi oluyoaklinialirimsmile
gizem derkende kıl gibi bi inceliyo namussızlar sormamafoldumben-tatlicadiarzu-sen işin uzmanısın apla,bi öneri yapsana bana hayrına,foto çekerken ne diyimde dudaklarım bukalemun gibi değişsin:jeyyar:yap bi güzellikvereliniortak

mesela hiliba burda kesin acı bişey yedide böyle şişti..cilt kaymak mübarek baksanıza:1closedeyes:sizde hala maske yapıp durun:mymeka:hilibadan almak lazım formülleri

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeyallllaaahhhh senin cizirtini vermesin nannnnnnnnnnnnnnnn :roflol::roflol::roflol::roflol:

oldum gulmekten yaaaaaaa :roflol: dudak degistirme ozelligiiiii :roflol: :roflol: catlicam simdi benim ust dudis de biraz ince aci yesem benimkide degisirmi acep bole??:uhm: hilbaa gelde aydnlat beni yardmna ihyiyacm var :roflol:

allah bilanı virmeye kaydirigubbakcemile3

kızlar iki gündür uğruyorum buraya iki gündür çatlıyrm gülcem die siz çok yaşayın...kaydirigubbakcemile3

Kanka....delikafadulden

Diyecek laf bulamıyorum sana ahahahaaa
:roflol: :roflol: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…