Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

arztez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
1.177
7
kendı yaptıgımız dudak makyajlarımızı,deişik renklerle denemelerımızı,sımetrı oyunlarını,büyütmeyi,küçültmeyi,dudagın öncekı ve sonrakı halını cekıp koyabılırız.bırbırımızden ögrenecek cok seyımız vardır.

dudak makyajım renkli yada seffaf parlatıcılardan ibaret
kesinlikle ruj sürmekten nefret ediyorum
göz makyajımı koyu yaptıgımdan dudaklarımı on plana cıkarmıyorum
ki zati öyle on plana cıkarılcak ahım sahim guzel dudaklarım yoktur :ecrin_bebek:
remezan dolayısıyla dudaklarıma bişi surmuyorum
bunlar geçtigimiz aylardan fotolar

bu gece makyajından bi ornek;

bu da dudaklarımı kalın gostermek istedigimde yaptıgım naturel bi dudak makyajı

şimdilik bu kadar, ramazandan sorna gene koyarım

Son düzenleme:
alttaki renge bittim. bence sana en yakışan ton açık tonlar ,dudağına..daha dolgun göstermiş dudaklarını....

evet en guzel alttaki makyaj olmus canım ,bu konuyu sevdım en yakın zamanda bende dudak maykajımın resımlerını koyacagım:)

Kermit bu çok farklı diğerlerinden. Nasıl yaptın çabuk anlat:mymeka:

kuzu burda önce dudağıma göz makyajımda kullandıgım fardan sürdüm fırcayla biraz :1shok:
kahve tonlarındaydı
far ne yapiyo bilmiyorum ama dudaklarımı cok dolgun gösteriyo benim :roflol:
üstünden de maybelline watershine'ın 09 numarası olan caramel pearl dudak parlatıcımı geçtim
ki zati taşmış gordugun üzere özenmeden yapınca elime yüzüme bulaştirmişim

bende ilk resimdeki rujunu çok beğendim a.s çok hoşmuş reni hangi marka ruj ve kaç numara cnm bu

harbi kalınlaşmış ne sürdün gurbikim yaf:jeyyar: bi de tatlım cildin muhteşem bebakçı seni:roflol:

3.resımdekı renge bayıldım cnm cok yakışmış gercekten dolgunlaşmışşş

demekki bir farı dudağına süren ben değilmişim hakkaten dah akalıcı olyor güzel olmuş gurbik başarılarının devamını dilerim :)

Bende genelde şeffaf parlatıcı kullanıyorum..Dudak kalemiyle çevrelemek falan asla beceremediğim şeyler..Rujda kırmızı tonlarına bayılıyorum ama çok dikkat çekici diye kendim kullanamıyorum

dudak makyajı yapmayı çok severim
ama malesef sözlüm izin vermiyor:dilcikar:
bende evde yaptıklarıım gösterimm

bu dogal halimmm

bu parlatıcılı halimm

buda ruj üstüne parlatıcılı halim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…