Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
..nehir..;3980016]dudak makyajı yapmayı çok severim
ama malesef sözlüm izin vermiyor:dilcikar:
bende evde yaptıklarıım gösterimm

bu dogal halimmm

bu parlatıcılı halimm

buda ruj üstüne parlatıcılı halim

olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-tatlicadiarzu-

Son düzenleme:
dudağin şekli ve rengi-ten rengide rujun kendini göstermesi açisindan oldukça önemli.beyaz tenli ve kalin dudakli oldugum için kimizi-lila tonlari bana daha çok yakişiyorrrrrrr:))) yuuuppppp

Dudaklarım pek güzel deil benim,ben de kırmızı ve bordo hariç ruj kullanmaktan nefret edenlerdenim,parlatıcılar ve fırçalı açık tonlarda glosslar favorim,nerdeyse sayısız çeşit çeşit,renk renk parlatıcım var,ıslak görünümlü doğal tonlarda dudaklar bana çok daha sexy geliyo
bu pembe tonlarda simli parlatıcılıyla

bu en sevdiğim parlatıcım altın sarısı ve pırıltılı

Bu sadece seffaf parlatıcı ve dudak kalemi

Bu da vazgeçilmezim kırmızı :)

Dudaklarım pek güzel deil benim,ben de kırmızı ve bordo hariç ruj kullanmaktan nefret edenlerdenim,parlatıcılar ve fırçalı açık tonlarda glosslar favorim,nerdeyse sayısız çeşit çeşit,renk renk parlatıcım var,ıslak görünümlü doğal tonlarda dudaklar bana çok daha sexy geliyo

bu pembe tonlarda simli parlatıcılıyla

bu en sevdiğim parlatıcım altın sarısı ve pırıltılı

Bu sadece seffaf parlatıcı ve dudak kalemi

Bu da vazgeçilmezim kırmızı :)

Bu arada bunları evde yaptım yani yüzümde herhangi bi makyaj yok fondoten pudra gibi,o yüzden çok güzel durmuyo sanırım :uhm:

Bence dudaklarin cok guzel Yuhanna bayiliyorum kalin dudaklara bayanlarda kalin dudak cok hos duruyo bence a.s

:CüvCüv:ewet ya haklısın birbirmzden öğrenck çok şeyimz war..biz bayanlar güzellimize çok düşkünz ki öle deo lmalı zaten ..bnde kndyle uğraşmktan çok oşnut olan biryim..bu konuyu açtııın içn ayrıca teşkkr edrm

Yuhannacım o altın sarısı pırıltılı glosunun markası ve numarısı öğrenebilir miyim? Tam istediğim gibi birşey bu çok hoş ve sanada çok yakışmış canım.

Markası Golden Rose,kapağı altın gibi olan köşeli glosslar var ya o seriden,numarasını bilmiyorum kutusunu attım ama o seride sadece bi tane altın sarısı gloss var,kolayca bulursun,harika bişiy çok güzel dolgunlaştırıyor ve çok parlıyor,ben çok memnunum,renkleri de çok güzel Şeniz

kırmızı rengine bayıldım canım.beyaz tenlı oldugun için cırt kırmızı hoş olmuş

dudakların mı güzel değil. ilahi,yuhanna,herkes bu dudaklara sahip olmak için silikonla şişirtiyor. çok yakışıyor ruj sana..ve kırmızı harika durmuş...

dudakların mı güzel değil. ilahi,yuhanna,herkes bu dudaklara sahip olmak için silikonla şişirtiyor. çok yakışıyor ruj sana..ve kırmızı harika durmuş...

Çok saol ayy nsl sevindim birden :dance: :dance: :teytey:
ne bileyim benim hoşuma gitmiyor şekli,üst dudağımda çok belirgin bi çatal yok sanırım o yüzden hoşuma gitmio

Yuhanna ve okypete dudaklarınız süper!! Zaten şekil ve dolgunluklar dudak makyajına çok elverişli...

Bu arada arkadaşlar, dudaklarınızı dolgun göstermenin bir yollunu söyleyeyim:
dudaklarınızın rengine bir dudak kalemiyle dudak çevrenizi çizin, bu dudak şeklinizi daha belirgin ve dudağınızı dolgun gösterecektir... sonra üzerine parlatıcı veya dudağınıza yakın renkte lip-gloss uygulayın farkı hissedeceksiniz...dudağa yakın renklerde lip-glosslar, dudakları olduğundan daha dolgun gösterir bunu unutmayın...

YUHANNA PARLATICILARIN HANGİ MARKA?a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…