Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
YUHANNA PARLATICILARIN HANGİ MARKA?a.s.

Pembe ve altın sarısı olan Golden Rose,şeffaf olan nivea,kırmızı olan da bi bujiteriden almıştım markası yoktu 2 ytl idi ama o kadar harika ve kalıcı ki üstelik yapış yapış da deil,C.Dior gelse eline su dökemez

Gurbaanın dudakları bence çok ince deil,ben çok çok daha ince dudaklar gördüm,özellikle üst dudak yok gibi alt dudak çok kalın olanlar var,gurbaanınki en azından çok orantılı,çok dolgun deil ama parlatıcıyı çok güzel taşımayı bilmiş ve harika yakıştırmış,pürüzsüz de duruyo hem,ben çok beğendim dudağını da kullandığı ürünlerin rengini de maşallah diyeyim nazarım değmesin kaydirigubbakcemile3

Son düzenleyen: Moderatör:
canım bu taktıgını goz onunde bulunduracağım, gercı bende resmını ekledım dudaklarımın , benım ust ıcın ne yapmam gerek, Allahtan hıc yokmus gıbı durmuyor ama alt bıraz köfte benımkaydirigubbakcemile3 aslında ben goz makyajına agırlık verdıgım ıcın dudaga pek dokunamıorum, o pembe maybellıne , ama daha doal bı renk olsun ıstıorum

okpte cnm dudakların bnce gusel.acık renk rujda gıtmış.bide koyu renkle görelımmm...

Dudağının rengindeki kalemle üst dudağının hatlarını biraz dışarıdan çiz ve dudağının içini bu kalemle boya,alt dudağını ise taşırmadan çiz ve bunun da içini kalemle boya, üzerine lipglossunu sür, tamamdır:)...a.s.

korkunç kelimesi güzel bir ifade olmamış.beğenilmeyebilir ama bunuda ifade ederken karşıdaki insanı kırmamakta önemli diğe düşünüyorum.

Ne demek korkunç?
Arkadaşım paylaşımlarda bulunuyoruz burda,lütfen kırıcı ve alınılabilecek cümleler kurmayalım
Okypete nin gayet hoş dudakları ama yara olduğunu söylemiş işte.
Daha titiz davarnalım lütfen yorum yaparken
Hoş olmamış kelimeniz :1closedeyes:
Ben resim koyamıyorum cidden kötü dudaklarım var
Göz makyajı ile birşeye benzemeye çalışıyoruz işte

Canım bence süper güzel dudakların var .Çok güzel görünüyorlar .Zaten senin diğer fotolarına baktığımda ilk dikkatimi çeken dudaklarının güzelliği olmuştu .Herkes böyle dudakları olsun ister ama herkesin olamaz .Sevgiler canım ....a.s.

edit tusuna nolmus kızlar? dudişlerimiz burda kalcak galiba kaldıramıcakmışız :)

maşallah valla kızlar çok güzel dudaklarınız.bende dolgun dudakları çok seviyorum ama benimkiler ince

bu arada okypete kırmızılı rujuna bayıldım resmen çok yakışmış güle güle kullan biz kullanamicaz ama gözüm 2 ytllik parlatıcılarda olcak bundan sonra..kaydirigubbakcemile3

canım sanırım yuhannanın rujundan bahsediyorsun... o kırmızı kullanmış ve çok yakışmış..ben kırmızı kullanamıyorum. bana çok yakışmaz. yuhannaya çok gitmiş...senin dudak makyajında çok güzel....

2 ytl die burun kıvırmayın vallahi billahi lancome,dior,mac vs vs hiçbiri eline su dökemez,akmıyor bulaşmıyor,kurumuyor,çay kahve içiyorum geçmiyor,hem dudaklarımı silikonlu gibi şişiriyor ne biçim bi ürün anlamadım ki, ve asla yapış yapış deil,ben de şimdi bitince aynısından nerden bulacam die düşünüyorum,aldığım yerde yok,markası flanı da yok ki sosyete pazarlarında olur ya öle bi ürün,ama beğenmenize çok sevindim Şeniz

artık nasıl bakıyosam:mymeka: sen onun adına msj yazmışsın bende senin msjda o dudakları görünce senin sanırverdim senin dudak resimlerin yok simdi farkettim ya da varmış kaldırtmışsın ..:uhm:

Evet malesef bi arkadaşımız kızdırdı okypeteyi,daha doğrusu kızdırmaya mı çalıştı anlamadık :uhm: Köfte gibi dolgun ve çok biçimli orantılı dudakları vardı yoksa kendilerinin,keşke sildirmeseymiş,gavura kızıp oruç bozmaya benzedi seninki :1no2:

yuhanna canim dudaklarin cok guzel ozellikle kirmizi rujluya bayildim cok super kiymetini bilmek lazimsırnaşık şey

cuvcuv tsk ederim daha sora kaldırırm die dusunmustum baktım kaldıramadım:) sagol tekrar

bende ruju sevmeyenlerdenim ama dudak besleyicisinin(VİŞNELİ)üstüne şeffaf parlatıcı sürünce çok hoşuma gidiyor ...

tam tersi sana çok gider...dudakların dolgun, ayrıca sarı saçlı ve açık tenlisin....Mat kırmızıdan ziyade kırmızı tonlarında lip gloss deneyebilirsin, onun öncesinde kırmızı dudak kalemiyle dudak şeklini daha belirgin kılarsın,böylece daha profesyonel görünen bir dudak makyajı elde etmiş olursun...benim fikrim bu canım...a.s.

yüzüme pek gitmez benim aslında..ama bir deneyim,parfümeride kırmızı lip gloss.teşekkürler canım.....
bu arada aysima1 ,bana yanlış anlaşıldığını, yazdı.. aslında o korkunç kelimesi ,korkunç güzel anlamında yazılmış arkadaşlar ,,,, kendi aralarında ,güzel buldukları şeye, korkunç güzel, anlamında korkunç, derlermiş..... bunu da öğrenmiş oldum.. bundan sonra beğendiğim herşeye ,korkunç dersem ,kimse alınmasın..kaydirigubbakcemile2...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…