Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210

Canım biraz uyuyor
Hepimiz öyleyiz canım birbirimizi bir şekilde hayal edip kafamıza oturtuyoruz

Gördüm bir kere.Zaten akşam da Umutsuz Ev Kadınları dizisinde de vardı.Aklımda kalmıştı.

Sen de benim gibi aklımda kalacağına mutfağa girip yapayım midemde kalsın mı diyorsunBen daha çok yapma kısmıyla ilgileniyorum illa taktığım şeyi yapacağım

Sen de benim gibi aklımda kalacağına mutfağa girip yapayım midemde kalsın mı diyorsunBen daha çok yapma kısmıyla ilgileniyorum illa taktığım şeyi yapacağım

Aynen.Ben daha çok telefon açıp istek yapıyorum evdekilere.Ama onu bugün veya yarın yiyeceğim o kesin.

Seninki daha güzelPeki isteklerini yerine getiriyorlar mı
Sonrada nasıl diyet yapalım diye düşünüyoruz

Güzel evet.Getirmezlerse harp çıkar evde.Ama ben de onların isteklerini yapıyorum ikiletmeden.Herşey karşılıklı.Ben diyet yapamıyorum.Yiyip spor yapıyorum daha çok.

Adamın biri şifresini unutmuş.Şifreyi girecek bana soruyor kadınların bir ölçüsü vardı ya diye.9060 şifresi.

Güzel evet.Getirmezlerse harp çıkar evde.Ama ben de onların isteklerini yapıyorum ikiletmeden.Herşey karşılıklı.Ben diyet yapamıyorum.Yiyip spor yapıyorum daha çok.

Karşılıklı alışveriş içindesiniz o zaman
Ben yapmaya başlayınCa hemen veriyorum ama bir türlü başlayamıyorum.Sağlık sıkıntılarım yüzünden bir türlü olmuyor
Bu yıl çok hareketsiz kaldım hiç yürümüyorum.Önce çok yürüyordumBir ara eşimle yürüdük havalar soğuk ikimizde hasta olduk
Evde spor aletlerim var ama onlarla yapmak zor geliyor 1 gün yapsam 2. günü yok

Çok doğru karşılıklı alışveriş içindeyiz.Ben de veriyorum da akşam yemek,pasta,çay derken olmuyor.Çok seviyorum o ortamı.Hareketsiz olunca alınıyor maalesef.Ben bir yıl hiç aksatmadan spor salonuna gitmiştim.Para veriyorsun ya mecbur kalıyorsun gitmeye.Evde dediğin gibi bir gün yapsan bir gün yapamıyorsun.Havalar ısınınca yürüyüş yaparsın sen de.

Benim eşimde çay ,pasta,çerez abur cubur yemeyi çok seviyor.Ben de sürekli birşeyler yapıyorum.Sonrada kızıyor senin yüzünden kilo alıyorum diye
Evet arabayı da vurdum bundan sonra yürüsem iyi olacak

Benim eşimde çay ,pasta,çerez abur cubur yemeyi çok seviyor.Ben de sürekli birşeyler yapıyorum.Sonrada kızıyor senin yüzünden kilo alıyorum diye
Evet arabayı da vurdum bundan sonra yürüsem iyi olacak
Aynı ben.İstiyorum yedikten sonra tamam daha yapmayın diyorum.İki gün sonra aman tatlı birşey yok mu?Çayı boş mu içeceğiz diyorum.Arabayı vurman bir işaret mi yoksa sana?

Aynı ben.İstiyorum yedikten sonra tamam daha yapmayın diyorum.İki gün sonra aman tatlı birşey yok mu?Çayı boş mu içeceğiz diyorum.Arabayı vurman bir işaret mi yoksa sana?

Ne yapacağımı şaşırıyorum bendeYapınca birlikte yiyoruz
Bir işaret olabilirHavalar ısındı bundan sonra yürümeliyim

Ne yapacağımı şaşırıyorum bendeYapınca birlikte yiyoruz
Bir işaret olabilirHavalar ısındı bundan sonra yürümeliyim

Yiyelim güzelleşelim.Ben işe gelirken on onbeş dakika yürüyorum.Bir de giderken o kadar.O da olmasa halim fena olurdu:)

Canım biraz işim var.Görüşürüz.İyi akşamlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…