Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Sağol canım Şaka, yaparmıyım hiç Ben adil bir yarışmacıyım
Adranın hediyesini merak ediyorum, ulaşıp eklese de görsek
Biliyorum canım
Sağol canım.Bitti bile.
Ellerine sağlık
al bakalım bu kurabiyeleri kazandın o vakit
Ben de kurabiye istiyorum
Güle güle kullanın canımResimleri bekliyoruzOnların memnun olmasına çok sevindim

Güle güle kullanın canımResimleri bekliyoruzOnların memnun olmasına çok sevindim

Tamam akşam çeker eklerim.Telefon açıp kargo geldi,bu boyutta tencere lazımdı zaten dediler ya bir rahatladım.

Biliyorum canım

Ellerine sağlık

Ben de kurabiye istiyorum

sen kazanamadın ama ahahaha şaka şaka

kızz seni kime benzettiğimi buldumm

Tamam akşam çeker eklerim.Telefon açıp kargo geldi,bu boyutta tencere lazımdı zaten dediler ya bir rahatladım.
İnan ben bile çok memnun oldumOnların memnun olmasına
sen kazanamadın ama ahahaha şaka şaka

kızz seni kime benzettiğimi buldumm
Banane ben de kurabiye isterim
Kime benzetiyorsun

İnan ben bile çok memnun oldumOnların memnun olmasına

Banane ben de kurabiye isterim
Kime benzetiyorsun

tamam al hadii

bizim alt kattaki komşuyaa kadını geçen gördüm birden kafamda ampul yandı içimden anaa dedim nevresteee

çok benziyosunuz o da kapalı

tamam al hadii

bizim alt kattaki komşuyaa kadını geçen gördüm birden kafamda ampul yandı içimden anaa dedim nevresteee

çok benziyosunuz o da kapalı

Bazen bana da olur.Ama genelde ünlülere benzetirim:)Birini görürüm hemen aklıma o ünlü gelir birden bire.Bizim burada Müslüm Gürses'in tıpatıp benzeyeni var.

Bazen bana da olur.Ama genelde ünlülere benzetirim:)Birini görürüm hemen aklıma o ünlü gelir birden bire.Bizim burada Müslüm Gürses'in tıpatıp benzeyeni var.
bende de şey var ünlü isimlerin tanıdığım insanlara benzetirim misal dizi izlerken anaa derim bizim x şu kadına ne kadar benziyor felan
Öyle miBeni çok birilerine benzetirler:44:

çok benziyodu ama

Gözümün önünden tatlılar,pastalar geçiyor.:111:Üç gündür yemiyorum da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…