Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Siz kuşlara iyi bakamadınız onların ahı tuttu.Geri gelir nasılsa sağlık olsun:)

İyiyim canım.Sen nasılsın?Diyet nasıl gidiyor?Kaç kilo verdin?Kaç ayda?
Evet canim uctu kuslarimiz
Tesekkür ederim canim..iyiyim demek adet olmus
diyeti izne ayirdim simdilik ama dikkat ediyorum..yazada hedefede az kaldi canim..cizelge yanlis bu arada--simdi 65 im..kac ayda verdim bilmiyorum ama 8 kg verdim
bi 10 kg kaldi onuda verirsem tamadir bu is

Aaa kuşlarım da gitmiş Geri istiyorum kuşlarımı da

Benimki iki taneydi biri gitmiş.Üçüz yapacaktım ben onları az kalmıştı ama doğum gerçekleşemedi.

İyi vermişsin canım.Keşke sizin gibi iradeli olsam.Benimki serbest diyet:)Gündüz güzel gidiyor akşam batıyor.Sen bu azimle verirsin yaza fit girersin.

sesi duyulanlar belli tatlım ben sadece kendimi düşündüğüm için böyle bir açıklamada bulunmuyorum
benden başka rahatsız olan olmadığına göre herkes halinden memnun demek ki..
her anlamda yetersiz buluyorum demek haksızlık olur gerçekten, ama oylama ve kategori konuları da dahil olmak üzere pek çok düzenlenmesi gereken konu var.
bugün olmasa yarın mutlaka sorun çıkar bu konularda
benim yarışmaya katılıp katılmamam da önemli değil kk'nın kendi kendine verdiği bir zarardır, ben sadece dile getirdim hepsi bu.

Ben de az emek sarf etmedim sesim duyulsun diye.Biraz çaba lazım.Pat diye önümüze koyulmadı rahatsız olduklarımızın düzeltilmesi.Aylar aldı.

Ben bir önceki yarışmada oylama başlar başlamaz hatta daha öncesinden kategori belirleme çabasına giriyorum.Yarışma takipçilerinin talepleri doğrultusunda kategoriyi belirliyoruz.
Başlık Kekler-cupcakeler ve Pastalar olunca katılan üyelerde bu yarışmada bu 3 başlıktan birinin yapılacağını biliyor veya bilmelidir..
Haklısınız yarışmada bazı haksızlıklar ,hatalar ,sorunlar olabilir..Kaç kategori geçirdik ve yarışma ancak bu kadar düzene giriyor..Yapacak başka birşey yok
Ben röportajlarıda bu doğrultuda yapıyorum sorularım yarışma ile ilgili ve genel olarak kimse orda şikayetini dile getirmiyor veya çok az sayıda kişi dile getiriyor..
Her zaman ,her yerde olduğu gibi çoğunluk neyi kabul ediyorsa kurallar o doğrultuda ilerliyor..
Fikirleriniz için çok teşekkür ederim..

sizin bu konudaki emeklerinizi herkes biliyor bu konuda asla ithamda bulunamam size karşı
sorun tamamen sistemden kaynaklanıyor

sizin bu konudaki emeklerinizi herkes biliyor bu konuda asla ithamda bulunamam size karşı
sorun tamamen sistemden kaynaklanıyor

Canım teşekkür ederim ama genel olarak yarışma ile ben ve Efser ilgileniyor..Eleştirdiğiniz tüm konular benim hatam olurSorunlarınızın muattabı bir nevi ben olabilirim

Canım teşekkür ederim ama genel olarak yarışma ile ben ve Efser ilgileniyor..Eleştirdiğiniz tüm konular benim hatam olurSorunlarınızın muattabı bir nevi ben olabilirim

başında bulunan sizsiniz ama bu kadar insandan hangi birinin dediği yapılacak o da var
çok zor bence allah yardımcınız olsun ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…