Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Günaydınlar.:KK16:

Çok canım sıkkın canım:KK5:
Az önce kaza yaptım ve çok korktum:KK14:Çocuğun biri önüme atladı,çarpmamak için kaldırıma vurdum..:KK43:Ya çocuğa vursaydım diye sabahtan beri ağlıyorum:KK14:

Çok geçmiş olsun canım.Allah korumuş ucuz atlatmışsın.:KK5:

Az önce kaza yaptım ve çok korktum:KK14:Çocuğun biri önüme atladı,çarpmamak için kaldırıma vurdum..:KK43:Ya çocuğa vursaydım diye sabahtan beri ağlıyorum:KK14:

Çok geçmiş olsun , Allah korumuş .

Ama kendine haksızlık etme , çoğu kişi kıramaz direksiyonu , soğukkanlı davranmışsın demek

Nevreste şuan bu başlık aktif diye gelen hediyelerimin konusunu burada açtım ben , patates yemeklerinde açsam fazla görülmeyeceğini düşündüm ama burada da tarifler gibi onay bekliyor :KK9:

Aslında ödüller için ayrı bir alt kategori açılsa :44:

Nevreste şuan bu başlık aktif diye gelen hediyelerimin konusunu burada açtım ben , patates yemeklerinde açsam fazla görülmeyeceğini düşündüm ama burada da tarifler gibi onay bekliyor :KK9:

Ellerine sağlık canım:KK56:Canım konular bu bölüme açılıyor kategori geçtikten sonra Mutfak püf noktaları bölümüne taşınıyor:KK34:

Ellerine sağlık canım:KK56:Canım konular bu bölüme açılıyor kategori geçtikten sonra Mutfak püf noktaları bölümüne taşınıyor:KK34:

Yok yemek yapmadım daha sadece fotoğraf çektim , yazdım zaten konuya da o konuda ürünleri kullandıkça ekleme yapacağım diye :KK34:

ben geldim lololo
Laie_94.gif

:KK52::KK52:

Büyük geçmiş olsun Allah korumuşş :/ umarım aynı olay bidaha yaşanmaz

Kızlar dün annem ameliyat oldu herşey yollunda gitti şimdi iyi :KK16:ama ben oraya gitip geliyorum gerekirsede orda kalacam eve geldiğim zaman uğrarım eğer fısat bulursam tarifimide eklerim :KK16:

Canım benim çok geçmiş olsun:KK16:
Rabbim korumuş, bir daha yaşatmasın İnşaAllah canım:KK19:

Ben de merakla bekliyorum hediyelerini görmeyi:KK52:
Güle güle kullan canım:KK16:

Kızlar dün annem ameliyat oldu herşey yollunda gitti şimdi iyi :KK16:ama ben oraya gitip geliyorum gerekirsede orda kalacam eve geldiğim zaman uğrarım eğer fısat bulursam tarifimide eklerim :KK16:

Geçmiş olsun canım, anneciğinin sağlığı, sıhhati daim olsun İnşaAllah:KK16:

X