Kayserili Hatunlar:))

günaydın canlar helooooooooooo:)))))))))

offff ya bugünde evdeyim galiba. zaten artık akşam 5 ten önce gezilemiyo güneş fena çarpıyo:smiley-cool:

kimsecikler yokmu yaa emir uyumşken gelem dedim herkesler nirde:sm_confused::sm_confused:

bendenizzzz gezmeciii bide bana diyonuz ne gezmesi kıs otur oturduğun yerde nereler gidecen alışverişmi yoksam:))

dur yaaaaa ne çekion saçımııııı:mymeka::mymeka:bekledim ama senii sonram kociş geldi hadi gidoz dedi eve gittim:))

bendenizzzz gezmeciii bide bana diyonuz ne gezmesi kıs otur oturduğun yerde nereler gidecen alışverişmi yoksam:))

bu yaşımda gezmeyecem de bi daha ne zaman gezecem. bu fırsatlar bi daha elime geçecek mi bakalım. gerçi kaç gündür evdeyim. topike uğrayanlar bilir:1closedeyes:

ayy bendeniz yazıp yazıp kaçma beeee:mymeka::mymeka:

Son düzenleme:
bu yaşımda gezmeyecem de bi daha ne zaman gezecem. bu fırsatlar bi daha elime geçecek mi bakalım. gerçi kaç gündür evdeyim. topike uğrayanlar bilir:1closedeyes:

amaaaaaaaaaaaan sende sankinm evlenince gezilmiyomuuu öyle daha güsell eşinle birlikteeevereliniortakvereliniortakvereliniortak evde dur işte n güsell bi dahda evinde nerde duracannnnnlülülülülülülülülülülülü

amaaaaaaaaaaaan sende sankinm evlenince gezilmiyomuuu öyle daha güsell eşinle birlikteeevereliniortakvereliniortakvereliniortak evde dur işte n güsell bi dahda evinde nerde duracannnnnlülülülülülülülülülülülü

bendenız oyle bısey demedı zatenn solundan kalktın sanırımm

iyi ya bişe demedik.........şaka yaptık heralde ne dediğini bende çok i biliyorum

laelaelaelaelae

:1closedeyes::1closedeyes:-tatlicadiarzu-:dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar::dilcikar:

lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü
bende bısey yapııym dedımsırnaşık şey

lütfen rica ediyorum yazılarımı alıntı etmeyin banada bişe demeyin rica falan ediyorum küser küs baaneeeeeee küle bas hahahahahahahha hıh

X