NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM?

Ee soyleyınce noldu ? Daha çok dert edindiniz. Onlar size söylerken boşanmanızı mı bekleyerek söyledi?
Bence söylenmesi daha iyi. Diğer türlü konu sahibi kafasında kurduğunu düşünmeye başlayacak. Eşine söylese eşi de kafasında kurduğunu söyleyecek vb. Ki öyle olmuş. Başkaları da görmüş ortada kesin olan bi şey var şu durumda.

erkeklerin cogunun hep yapti sey. sorunu kendinizde aramaniza yol acarlar halbuki sorun sizde degil size sadik kalamayan esinizde. siz kendinizde sorun falan aramayin,ozguveninizide kaybetmeyin. sorun saygisiz esinizde!

Bence söylenmesi daha iyi. Diğer türlü konu sahibi kafasında kurduğunu düşünmeye başlayacak. Eşine söylese eşi de kafasında kurduğunu söyleyecek vb. Ki öyle olmuş. Başkaları da görmüş ortada kesin olan bi şey var şu durumda.
Bence bunun yaptırımını yapacaksa iyi, yapmayacaksa adam zaten bişey olmuyo diyip daha cesaretli olur bence.

merhabalar. 3 yıllık evli çalışan kendine bakan gayet güzel bir kadınım. Ama bakımlı olmak güzel olmak yetmiyor onu anladım. Geçen hafta kuzenimin doğum günü idi. Toplandık eşlerimiz de dahil olmak üzere eğlenceye gittik. Herşey gayet güzel iken bir anda eşimin karşı masa da bir kızla bakıştını gördüm. Modum hemen düştü . eve geldik kavga ettim yeminler etti bakmadım diye. Neyse inandım. Geçen gün kuzenim ve kız kardeşimle otururken onlarda bana aynı şeyi söyledi. eşimin o kızla bakıştını. Yerin dibine girdim o an. Neden diye sorguladım. Kimse de eksiğim yok. Eşime karşı iki gündür soğuğum . Konuyu açmak istemedim ona ama ne yapacağımı şaşırdım. Hiç bir kadın çiçek bunu hak etmiyor. Arafta kaldım resmen
Milletin gözüne batacak kadar bakışmışlar demek ki 🤬

Bakışmayı bir kadına söyleyip huzursuz eden kuzenin ve kız kardeşin doğru yapmamış bence.
Aldatılmak,kocanın başka kadına bakması vesaire bunların hiç biri kadının eksikliği ile alakalı değildir önce bunu anlamalısın. Yapılan şey karşındakinin kişiliğiyle alakalı.
Bakılma konusunda Kadında bir şey dikkatini çekmiş olabilir belki. Geçenlerde bi ortamda bi kadın öyle bir dudak dolgusu yaptırmış ki eşim de ben de çok fazla baktık 😂 insan engel olamıyor kendine 😂😂
Normalde eşin gözü dışarıda bir tip değilse belki de yanlış anlamışsınızdır
Ben de böyle düşündüm. Geçenlerde ben de kızın biri (güzel de bir kızdı) ip askılı badisini çok değişik bir şekilde giymiş, değişik bir tarz yapmış. nasıl yapmış bunu acaba diye anlamaya çalışırken uzun uzun inceledim, sonra bir anda kızla göz göze geldik, kız uzun uzun baktığımı anladı çok utandım valla :))
Yani bakmak var bakmak var, orada değildik ki bilemeyiz yani kızla karşılıklı uzun uzun kesiştiler mi yani? öyleyse bu çok ayıp gerçekten ama belki bir detay dikkatini çekti baktı ve baktığının da farkında olmayabilir hakikaten.

merhabalar. 3 yıllık evli çalışan kendine bakan gayet güzel bir kadınım. Ama bakımlı olmak güzel olmak yetmiyor onu anladım. Geçen hafta kuzenimin doğum günü idi. Toplandık eşlerimiz de dahil olmak üzere eğlenceye gittik. Herşey gayet güzel iken bir anda eşimin karşı masa da bir kızla bakıştını gördüm. Modum hemen düştü . eve geldik kavga ettim yeminler etti bakmadım diye. Neyse inandım. Geçen gün kuzenim ve kız kardeşimle otururken onlarda bana aynı şeyi söyledi. eşimin o kızla bakıştını. Yerin dibine girdim o an. Neden diye sorguladım. Kimse de eksiğim yok. Eşime karşı iki gündür soğuğum . Konuyu açmak istemedim ona ama ne yapacağımı şaşırdım. Hiç bir kadın çiçek bunu hak etmiyor. Arafta kaldım resmen
Bence kuzenin ve kız kardeşinin de burumu fark ettiğini eşine söylemelisin, kavga etmeden bağırmadan normal ses tonunla söyle ve bu şekilde davranarak beni utandırıyorsun diyip yanından uzaklaş ve soğuk davranmaya devam et keskin bir tavır koy ki birdaha yapmaya cesaret edemesin

Ama olmaz .Yani tamam baktı doyelim gözü kaydı daldı neyse ne.Avuc içleri yalamak içinde yaratıldı sadece dua için değil.Avcunu yaklaşın kim neye neden baktı ise.Bakin çok tehlikeli su ruh haliniz resmen benim kendime güvenim yok sen şahane adamsın herkes sana aşık olabilir algısı .Belki o kadın sizi kıskandı sizi sinir etmek için yaptı belki size öyle geldi.Bakin bir iliskiden isteyen çekip gidebilir adı evlilik olsun sevgili olsun nişanlı olsun isterse 50 yıl olsun.Sinir olmayacaksınız tam tersi aldirmayacaksiniz.Bunu o kadar çok kadından duyar oldukki.Nerede olsa hepimiz için neredeyse bu böyle.Ha baktınız iş her ortamda iyice saygısızlığa döndü o başka.Kavga trip çözmez bunu.O size baktı bakisti diyenleri hiç iyi niyetli bulmadım açık mı ariyorlarmis .Baksın yahu beni seven benimdir sevmeyen herkesin gidiyorsa yol orda kalıyorsa yanımda.Yani kimse ile ne yarisacagiz ne kıyas yapacağız kedi ciğer hikayesi bu kedide çok ciğerde kendinizi asla modunuzu moralinizi düşürmeyin.Ben öyle yapıyorum at gözlüğü takacak halim yok ne elin kadınlarına nede eşime.Yani siz yokkende bakar söyleyin vs tehtit ben bunların çözüm olmayacağını da ise yaramayacaginida ve adama gereksiz ego yükleyip sizi aşağıya çekeceğini biliyorum.Bunlar kimsede işe yaramaz yaradığı görülmedi

X