Kayserili Hatunlar:))

merabaaaa kıslar tekrardan..yemek yiom bennncokacimcoook

valla bendenizcim patates kızartması yidim şimdide başım kalabalıklaştı ben nası çıkıcam nan bu işyerinden daha beyaz eşya bakıcass...

afiyet olsun ve kolay gelsin tatlımm. kov sen başındakilerii. teker teker gelsinler kaydirigubbakcemile zemuszemus

aahhh nerde bendenizcim yaaaa.....üff yarım saate çıkmam lasım ama burdaki herifleri kovamıomki...

onlarda bugünü mü bulmuşlar gelmek için klava:
olmazsa eşin senin iş yerine gelsin bi işimiz var diyin çıkın
beyaz eşya bakmayaa
alkisalkisalkis

artık öle olur heralde......
üfff bu beyaz eşya işide ne zorumuş gardaşım yaaa.aa....

artık öle olur heralde......
üfff bu beyaz eşya işide ne zorumuş gardaşım yaaa.aa....

alış verişin her türü zor. ama kendin için aldığından bi o kadarda zevkli olur. önce temel ihtiyaçlarını olmazsa olmazlarını belirle öyle bak. gerisini zamanla halledersin inşallah...

selam kızlar nasılsınız..delikafadulden

ben geldim o kadar yoğun haftalar geçiriyorum ki hiçbir şey yapamıyoprum mafoldumben

eve gel yemek ye tv ye bak erken yat sabah kalk işe git...kafamçokkarıştı

ee nasılsınız bakalım muhabbet edelim biraz....

canım benim hoşgeldin buyrunnnnnnnnn
ben de nerelerde bu kız diyodum. işlerinde çok kolay gelsin sana :1hug:

kıslar 3 sene önce kayseriye gelmiştim..tam merkez varya bi alışveriş merkezi vardı,saat kuleside vardı orada bi adam elinde tartı habire "kilonu belle, kilonu belle"diyip duruyodu arkadaşıma sordum nediyor bu amca diye..oysaaa kilonu ölçelim tartalım gibi anlama geliyomuş "belle "çok hoşuma gitmişti hala orda duruyomu acaba o amca ya:):):):)kayseri diyince aklıma o amca geliyo vallaa:):):)

I.
selam iyidir senden naber?
dün alışverişler yaptın mı bakim:1rolleyes:

aa bu smily de varmış yeni fark ettim buyrunnnnnnnnn

Ne olsun ugrasiyoz iste dun canta baktim bebek cantasini tasimayim artik buyuk bi canta bakiyim dedim pek hosuma giden bisey yoktu kendime badi aldim bende

nemcim bu topikede hoşgeldin buyrunnnnnnnnn kaydirigubbakcemile3
o amcayı uzun zamandır göremiyorum ama belki hala duruyordur. 'kilonu belleee' :roflol:kayserinin simgesi halne eldi amca kaydirigubbakcemile3

I.

Ne olsun ugrasiyoz iste dun canta baktim bebek cantasini tasimayim artik buyuk bi canta bakiyim dedim pek hosuma giden bisey yoktu kendime badi aldim bende

iyi yapmışsın. güle güle kullan

üniversitede ev arkadaşım kayseriliydi yaz tatilinde 10 günlügüne gelmiştimmm..çok begendim valla heleki o geniş ferah caddelerii insanı bunaltmıyo:)

evet kayserinin en büyük özelliği yolları ve planlamasının düzenli oluşu. şimdi bide tramvay geldi ama henüz hizmete giremedi nedense

günaaaayyyyydııınnn canlarııımmmmmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan zemuszemuszemuszemuszemuszemuszemuszemus a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…