Kayserili Hatunlar:))

ben geldiiim. kaç gündür yürümüyodum hamlamışım çabuk yoruldum bu sefer.
bisikleti ben süreyim bari sizide sepete atarım. siz beni taşıyamazsınız :roflol:

ben geldiiim. kaç gündür yürümüyodum hamlamışım çabuk yoruldum bu sefer.
bisikleti ben süreyim bari sizide sepete atarım. siz beni taşıyamazsınız :roflol:

yasakkelime ben hepinizi bindiririm :jeyyar: :roflol: :roflol::roflol: çok fenayım Allahım yaa :)

arabaya binelim bak onu sürebilirsin iştee

:1closedeyes: dün araba alalım dedim babama oda tamam dedi.
Kredi çekpalacaktım kesin karar aldık.
Ama sevgili sevgilim izin vermedi benneyaptımki
Gözünden uzakta olurmuşum aklı bende kalırmış :mymeka:
Onun yüzünden yan yattı .:1no2:mafoldumben

senin iyi araba kullanmadığını mı düşünüyor ki?
siz arabayı alın baban kullanır sen de arada kullanırsın. hem geliştirmişte olursun sürüşünü yerimseniben

senin iyi araba kullanmadığını mı düşünüyor ki?
siz arabayı alın baban kullanır sen de arada kullanırsın. hem geliştirmişte olursun sürüşünü yerimseniben

Beni araba kullanırken görmedi.Ama bize geldiğinde babam anlatmıştı iyi kullanıyo diye.
Hemde benim babam kullanamıyo korkuyo o kaydirigubbakcemile3
Ben kendime güveniyorum ama o istanbulda görüyo ya kazaları falan o yüzden burayıda öyle sanıyo

istanbul trafiği gibi değil burdaki deseydin. çok daha rahat
sen kimden öğrendin sürmeyi peki?

istanbul trafiği gibi değil burdaki deseydin. çok daha rahat
sen kimden öğrendin sürmeyi peki?

Önce kursta öğrendim ordaki hoca tanıdıktı çok süper öğretti.
Sonrada arkadaşlarla niğdeye gitmiştik.
Gelirken ben getirdim arabayı.
Öyle bi yerlere giderken araba kiralıyoduk ben sürüyodum :jeyyar:
İyi olduğuma inanıyorum cesaretim var yani benneyaptımki ama ender buna inanmıyo.
Ay kendide gördü kayseri trafiğini ama işte aklına kesin başka bişey gelmiştir.:mymeka:

demek araba kiralıyodunuz maşallah ya küçük yaşta iyi cesaret vallaa :1rolleyes:
kaçarsın diye mi korkuyo acabaa :roflol:

Son düzenleme:

:roflol: ben ondan başkasına kaçmam :)
Ya o beni çok iyi tanıyo benim altımda araba olsa beş dakka durmam ki bi izin olsun basar giderim yanına :jeyyar: yolda basıma bi iş gelir diye korkuyo.Bide kadınları trafikte çok sıkıştırıyolar ya onuda düşünüyo demekki :uhm:
Uyuz istikbalime engel oldu.
Belki bu yollar bana hasta olacaktı :roflol:

demek araba kiralıyodunuz maşallah ya küçük yaşta iyi cesaret vallaa :1rolleyes:

Eşşek kadar oldum ben benneyaptımki küçük değilim sadece zayıfım :roflol::roflol::roflol:

neyse ben çıkıyım artık sonra yine fırsat bulursam gelirim :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…