Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı ;)

merhaba hosgeldiniz
...
hoşbuldum canım
evet canım

merhaba tatlım hoş geldin

iyi yapmışsın canım her zaman bekleriz

sen tam benim gibisin bende Kayseri li değilim fakat Kayseri de ikamet ediyorum
:

hoşbuldum canım admin sen mişsin iyi yapmışsın bu topiği açmakla
sen açmasan ben açacaktım valla iyi olmuş :13::13::13:
sen nerelisin canım aslen

bende canım,duana bende kocaman AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN diyorum.allah razı olsun
malesef tatil bitti bugün döndük eve ve hava soğukmuş burda ya,hiç oldumu amaaaaaaa

niye kimsecikler yok burda :26::26::26::26::26:

hoşbuldum canım admin sen mişsin iyi yapmışsın bu topiği açmakla
sen açmasan ben açacaktım valla iyi olmuş :13::13::13:
sen nerelisin canım aslen
evet örgü bölüm editörüyüm ben evet bir anda karar verdim geldik sıcak evimize bol-hoş sohbetlerimiz olsun inşallah ben Yozgat-Merkez liyim canım ilçedeyim şu an sen anlat biraz

bende canım,duana bende kocaman AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN diyorum.allah razı olsun
malesef tatil bitti bugün döndük eve ve hava soğukmuş burda ya,hiç oldumu amaaaaaaa
hoşgeldin sayılı gün çabuk bitermiş demek tatil bitti aaaa Kayseri soğuksa benim bulunduğum yer nasıl gel bir bana sor :18::18::18: kış erken asıl buraya geldi :2: ben mesela bugün Kayseri deydim gayet güzeldi hava ne zaman eve geldik başladık üşümeye :2::2::2:

niye kimsecikler yok burda :26::26::26::26::26:
buralardayız tatlım

hımmm nerde olduğunu tahmin ettim gibi o zaman,soğuğa yakın biryer dimi
ben severim sıcağı keşke hep yaz olsa,antalyada 35 derce sıcak olunca ve buraya gelince 25 dereceyi görünce haliyle üşüdüm tabi

hımmm nerde olduğunu tahmin ettim gibi o zaman,soğuğa yakın biryer dimi
ben severim sıcağı keşke hep yaz olsa,antalyada 35 derce sıcak olunca ve buraya gelince 25 dereceyi görünce haliyle üşüdüm tabi
Erciyes Dağına yakın değilim ama yüksek olduğundan soğuğuz buralarda :2: ben ılık havayı severim çok sıcağa da soğuğada gelemem evet sen ciddi hissetmişsin hava değişimini şimdi alışmışsındır tabi memleket havasına

inşallah canım ama burası çok boş gibi bizim kızları toplamak lazım buranın şenlenmesi için.. çünkü her girdiğimde kimse olmuyor :26:
hmm ne güzel tatlım ben merkezdeyim aslen Sivaslıyım ama

inşallah canım ama burası çok boş gibi bizim kızları toplamak lazım buranın şenlenmesi için.. çünkü her girdiğimde kimse olmuyor :26:
evet gelemiyorlar gelmek isteyenler buyursun gelsin hemşehri sayılırız görüşmek üzere

yok ben sıcağı çokkkkkkkk severim valla
alıştım mı ki acaba bilmem,alışmak istemiyorum soğuğa ama mecburuz yapıcak birşey yok malesef

merhaba canım
eşim izinli o yüzden pek takılamıyorum işe başlasın 7/24 burdayım

günaydın hemşolarımmmm
benden de iyi akşamlar

yok ben sıcağı çokkkkkkkk severim valla
alıştım mı ki acaba bilmem,alışmak istemiyorum soğuğa ama mecburuz yapıcak birşey yok malesef
evet sıcak bazen bünyem istiyor kemikler filan ısınmalı yaaa evet canım bulunduğumuz mekana alışmalıyız :83::119:

merhaba canım
evet evet 7/24 yakışır bize :92: azı kurtarmazki:101::118::129:

merhaba canım
mrb tatlım..
kaç gün kaldı izinin bitmesini hhahaha derdimize bak yaa
valla beklerim yeni arkadaşlar edinmiş oluruz ne güzel

şifacım benden yine günaydın

merhaba arkadaslar
herkes nasıllar ne güzel bi cümle kurdum öle
hepinizi öpüyoruz...

Son düzenleme:

mrb tatlım..
kaç gün kaldı izinin bitmesini hhahaha derdimize bak yaa
valla beklerim yeni arkadaşlar edinmiş oluruz ne güzel

şifacım benden yine günaydın

aynen şifacım
38s bir haftası daha var artık gına geldi ya şu izin bitsede bende normal hayatıma dönsem(kociş duymasın tabi )

slm kızlar bana çok iyi bi kuaför lazım saçımı boyatacağımda işini iyi yapması lazımvar mı önerebileceğiniz bi yer

Son düzenleme:
slm kızlar bana çok iyi bi kuaför lazım saçımı boyatacağımda işini iyi yapması lazımvar mı önerebileceğiniz bi yer

benim arkadaşım var kuaför o boyuyor ama zaten sen çokkktannnn boyatmışındır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…