Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı ;)

mrb canlarr yeni sayfamız hayırlı vede ugurlu olsun inş.
canım benim hoş geldin sefalar getirdin Rabia yeğenimle

merhabalar
iyi düşünmüşsün şifacım hayırlı bol muhabbetli olsun
aynen canım bol-bol muhabetlerimiz olsun inşallah keyifli-sağlıklı haberlerimiz daim olsun inşallah

bende geldim hayırlı olsun
sağol canım hoşgeldin sefalar getirdin nasılsın görüşmeyeli

merhaba hayırlı olsun sifaa
canım hoşgeldin nasılsın

bende geldimmmmmmm
hoş geldin tatlım az kalmış yavruna kavuşmana

kızlarrrrrr ogluşuma isim arıyorummm fikri olan varmı manası güzel olmalı
isim bulmadıysan aklıma geldikçe yazayım :26:

yazsana tatlım sohbet evimiz burası bizim dertleşmek , paylaşmak için varız

ayyyy bende geldim gadasını aldıklarımmmmm
gel gel hoş geldin canımm

inşallah tatlım gönlünce olsun

ayyy maşallah size gözleriniz aydın olsun aynı olmuşuz bende 38+5 de kucakladım kızımı hadi bakalım fırsat buldukça selam ver bizlere öptük sizi kocaman

mrb bende kayseriliyim..
merhaba canım hoşgeldin aramıza

iyi bayramlar topigi görünce atladım hemen bir kayserili olarak :)
kayseri gökkent mahallesinde oturuyorum ben
hoşgeldin tatlım denk gelelim koyu sohbetler edelim inşallah

merhabalar... görünce kayseriyi hemen yazayım dedım :):) bende 68 günlük bebegımlee aranızdayım :):)
oyy maşallah size sanıyorum şimdi 90 günlük oldunuz Rabbim analı-babalı , keyifli-sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah öptük sizi kızımla

ilk erkek demişti bana doktorum sonra kıza döndü ordan çıkmış olabilir güzel duanada kocaman amin diyorum rabbim herkese nasip etsin inş.
bende hissetmiştim Rabia yeğenimin geleceğini

kızlar nerelerdesiniz neler yapıyorsunuz kimsecikler uğramıyor bebişler nasıl öpüyorum herkesi
ancak vakit bulabildim haklısın uğrayamadık iyiyiz biz 6 aylık aşımızı atlattık geçen hafta zaman-zaman gezmeler geziyoruz kızımla siz nasılsınız

canım benim hoş geldin sefalar getirdin Rabia yeğenimle

bende hissetmiştim Rabia yeğenimin geleceğini

hoşbulduk kuzu evet rabiamız geli allah nasip ederse kulagına rabia tül adeviyye okutcaz inş. kızımda evliya rabia hatun gibi edepli bir kız olur dilegim o

hoşbulduk kuzu evet rabiamız geli allah nasip ederse kulagına rabia tül adeviyye okutcaz inş. kızımda evliya rabia hatun gibi edepli bir kız olur dilegim o
maşallah cici prensese kızlar da çoğalıyor artık topiğimizde ismi de şahane tatlım inşallah dileğin gibi olacak senin gibi cici hanım-hanım bir annenin mis gibi güzel huylu kızı olacağına eminim

gülom tatlım nerelerdesin yoksa yeğenime doğum günü hazırlığında mısın

hoşbulduk şifacım tşk ederim,cevap yazdığın için.kimseden karşılık görmeyince bende yazmadım
fırsat buldukça girmeye çalışırım görüşmek üzere

hoşbulduk şifacım tşk ederim,cevap yazdığın için.kimseden karşılık görmeyince bende yazmadım
fırsat buldukça girmeye çalışırım görüşmek üzere
aslında tüm arkadaşlar ayrı sıcakkanlı, ayrı sohbetseverler ama vakitsizliklerine denk geldin sanırım hem bende epeydir uğrayamamıştım ancak bugün cee yaptım uğra canım bekleriz her zaman

gülom tatlım nerelerdesin yoksa yeğenime doğum günü hazırlığında mısın

buralardayım canmda pek fırsat olmuyor topiğe girmeye bi bakınıp cıkıyorm hemen. aslında su topiği biraz senlendirsek pek ii olacak pek sessiz kaldı
ewet ewet pazara insallhta, suan pek öle hazırlık yaptıgım sölenemez.

evet ya dağıldık sezon bitti valla benim burada rüzgarlar çokkk :2: kış geldi desem yeridir herkes toplaşsın bakiyim vuuu demek pazar günü en heyecanlı-en mutlu gününüz maşallah daim olsun sağlıkla beraber inşallah hadi bakalım kolay gelsin

aslında tüm arkadaşlar ayrı sıcakkanlı, ayrı sohbetseverler ama vakitsizliklerine denk geldin sanırım hem bende epeydir uğrayamamıştım ancak bugün cee yaptım uğra canım bekleriz her zaman

bilmiyorum ki yazdım ama görmediler herhalde

Merhaba konu dışı ama üyeliğimi iptal edebilir misiniz? Arkadaş olarak eklemeden mesaj atılmıyormuş. İyi akşamlar.
iletinizi adminlerimize bildirdim en yakın zamanda üyeliğiniz iptal olacaktır

bende iyiyim tşk elossacım
umarım şifacım
evettt evett aynen böyle olacak eee anlat bakalım Kayseri nin neresindensin , Kayseri demi ikamet ediyorsun çalışıyor musun ooooo sorular bitmezzzz

evettt evett aynen böyle olacak eee anlat bakalım Kayseri nin neresindensin , Kayseri demi ikamet ediyorsun çalışıyor musun ooooo sorular bitmezzzz

hadi bakalım o zaman
evet kayserideyim,çalışmıyorum
evdeyim daha doğrusu geziyorum bol bol
çocuğum yok,11 yıllık evliyim öyle işte
sen anlatsana birazda senin hakkında birşeyler öğrenmek isterim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…