Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı ;)

en son konuştuğumuzda bugündü sezeryan tarihi pazartesi olmuş bebeği erken gelmiş

cok sewindim canm benm rabbim analı babalı saglıklı sıhhatlı büyütmeyi nasip etsin insallh . gözleri aydın olsun. aynen darısı tüm isteyen arkadslarımıza olsun insallh...
sen nasılsın canm prensesim nasıl epeydir görüşemiyoruzzz...

ben iyiyim hamdolsun bayramda burdayız kızım alt dişleri 4 leyecek sanırım :18: onun huzursuzluğunda şu sıralar :2: fırsat bulup temizlik, hazırlık pek yapamıyorum çünkü kucak aşığı kızım siz nasılsınız öptük kocamann

oyy masallah azrama yasımıza epeyce bi dişimiz olacak gibi. kolayca hemencik agrısız sızısız cıkar ins bu arada bizde hala tık
bugün doktordaydık bizde yeni geldik, gecen hafta grip öksürük ates kendimizi acilde bulduk bayram girmeden tekrar bi götürem dedim şükür atlatmısız bi sorun yok dedi sadece antibiyotige devam edecegiz. dişleri sordum normal cocuktan cocuga farklılık gösterebilecegini söledi herkes gibi .d bakalım beklemedeyiz bizde.
bu arada yürümeyi günden güne pekiştiriyoruz gibi

evet evet sanki yaşımıza gelene kadar kaç diş patlatırız kimbilir olsun canım dr.da bahsetmiş ya bence gayet iyi geç çıkması aa geçmiş olsun antibiotik şifa olsun bidaha hastalanmasın inşallah :2: ooo demek yürüme pekişiyoo hadi bakalım bayrama koşsun gelsin elimi öpsün

saol canm allah razı olsun. insallh teyzeyi darısı azramıza.
cok öpüyoruz sizi

slm arkadaşlar epeydir giremedim nasılsınız bebişlerimiz nasıl biz epeyce büyüdük çene çene hiç susmuyoruz yanından hiç ayrılmamı istemiyor yaramaz heryeri karıştırıyor peşinden koşturuyor beni:))

slm canm
oyy masallh kuzuma koca adam oldu desene:)) yaramaz.
biz biraz rahatsızız bu gnlerde üşütmüşüz ( burun akıntısı var oda genze kacınca öksürük yapıyor maalesef. ölede olunca birden tüm yediklerimz cıkıveriyor bunun haricinde iice ayaklandık artık. yaramazlıga paso devam, aynen nereyi karıstırsam ne yapsam derdindeyiz:)
cok öpüyorz sizi aeo

geçmiş olsun paşaya öpüyorum havlar bi iyi bi kötü çocuklar ne yapsın bi türlü düzene giremiyorlar.. günden güne daha hareketleniyorlar sanki yaramazlıkta sınır tanımıyorlar dişleri çıkardımı peki

aynen canm. yok daha cıkmadı gecen doktora götürdüğümde yine sordum normal dior kabarmıs cıkar dedi ama bilmiyorum. hayırlısı bakalım

aynen canm. Yok daha cıkmadı gecen doktora götürdüğümde yine sordum normal dior kabarmıs cıkar dedi ama bilmiyorum. Hayırlısı bakalım

hayırlısı dediğin gibi geç olsunda güç olmasın sağlıklı sıhatli çıkarsın dişlerini bizimkinin 2diş kaldı hepsini tamamladık ama çok zor oldu hastalandı arka arkaya olmasındansa senin paşa gibi olması daha iyi

Selamlar arkadaşlar
Tedaviye başlayacagim.
acıbadem dr.turgut ile ilgili görüşlerinizi
alabilir miyim.ozelime yazarsanız mutlu olurum.

ben geldimmmmmm. günaydın herkese. geçen yıl bu zamanlar size bebeğimin müjdesini vermiştim. bu sene ise oğlum bugün 5. ayına giriyor .) zaman onunla cok hızlı gecıyor. internete girmeye bile pek fırsatım olmuyor. hepinizi cok özledim. gecmisi okudum biraz melis doğum yapmıs cok sevindim. rabbim olmayan herkese nasip et yarabbimmmmmm. aminnnnnnnnnn. gercekten mükemmel bişey annelik. hepinizi öpüyorum. yazarım fırsat buldukca.

Slm kızlar nasılsınız kimsecikler gelmiyo artık yeni yılınızı şimdiden kutlayım dedim yeni yılda tüm dilekleriniz hayalleriniz hakkınızda hayırlı olan herşey gerçekleşir umarım bebeklerinizi öpüyorum. bu arada oğlum tam 22 aylık oldu 16tane dişimiz var konuşuyor bıdır bıdr hiç susmuyor yaramazlıkta her geçen gün kendini aşıyo Allah yardımcım olsun arada bir girip yazın topiğimiz canlansın artık tekrar nice yıllara

slm canım benim evet mutlu-sağlıklı yıl beklesin hepimizi amin canım o güzel duana maşallah yaaa kocaman olmuş yakışıklı yeğenimm hemde yaramaz olacaklar tabi büyüdükçe artar bebişkoların yaramazlıkları demi canları sağolsun herkes tatsın inşallah bu güzel duyguları aynen ihmal ettik yine buraları hadi kızlar toplaşalımmm

evet canım canları sağolsunda gerisi önemli değil benim arkadaşonda ikizleri doğdu maşallah pek tatlılar Rabbim herkese versin. senin prenses bi su damlası oldu valla nazar değecek diye korkuyorum bol bol oku onu bide benim için ısır azıcık elime bi geçirsem onu neler yaparım

oyy yeni ikizcanlar dünyaya gelmişler maşallah sağlıkla-keyifle ilerelsinler arkadaşının gözleri aydın olsun , bende tebrik edeyim amin canımm amin Rabbim tüm isteyenlere dilesin inşallah sağlıklıca :nazar ayy çok sağol teyzesii evet okuyorum harbiden nazardan korkuyorum Rabbime emanetiz inşallah ısırmasam olmaz mıııı kii biz narin seviyozzz kıyamıyozki öperim kocaman yerine bol-bol siz buluşunca ısır sen teyzesi sizide kocamann öptük

arkadaşlar nasılsınız kimseler uğramıyor bende öyle bakıp çıkıyorum oğlum 2yaşına girdi teyzeleri artık kocaman abi oldu Rabbim dileyen herkese versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…