Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı ;)

Selamun aleyküm kızlaaar Bende geldim aranıza. Hamileler doktora nereye gidiyorsunuz? Allah'ım ya benim zor geçiyor hamileliğim o kadar ağırım ki yatıp kalsam 24 saat yatacağım o derece halsizliğim var. Bulantılar cabası berbat hissediyorum kendimi :S Oğluma tuvalet alışkanlığı kazandırmaya çalışıyorum beceremiyorum inatla bezine yapmaya devam ediyor ve her seferinde gözümün içine baka baka yapıyor bunu :S Bacak kadar boylarıyla bizi nasıl da oynatıyorlar :S Çenem düştü nasılda konuşasım varmış Eee anlatın bakem nerelerde oturuyorsunuz gün mün kurarız belki

hoşgeldin canım yavrunu saglıkla sıhhatle alırsın inş. kucagına bi kucuk kuzun varmış allah yardımcın olsun inş. ben mehmet cahit gözüakçaya gidiyorum canım

Adını ilk defa duyuyorum :S Kalabalık bir ailede gelinim, o yüzden bütün gelinler kızlar farklı doktorlara gittiğimizden çoğunu biliyorum Nasıl peki memnun musun?

Adını ilk defa duyuyorum :S Kalabalık bir ailede gelinim, o yüzden bütün gelinler kızlar farklı doktorlara gittiğimizden çoğunu biliyorum Nasıl peki memnun musun?

allah allah aslında çokta ismi duyulmuş doktordur memnunum sadece çok yogun takip hastası oldugum halde 1 ay sonraya randevu alıyorum randevusuz gidersem bekliyorum epeyce ama hastası deilsen yeni hasta kabul etmiyo diye biliyorum sen yinede sansını dene hümada zeki yılmazıda çok övüyolar oda çok yogunmuş sabah 6 falan gidip sıra alırsan 9 gibi muayene olabiliyomuşun kuzenim zehra kalınlıya gitti oda tekten hastanesinde ondanda çok memnun kaldı bikaç alternnatif

Hımm yeni duydum vallahi. Neyse doktorumdan şimdilik çok memnunum. Zaman ne gösterir bilinmez. Yine de yedek doktorumuz olsa fena olmaz. Eskiden babanelerimiz tarlalarda kendi başlarına doğum yapıyolarmış. Ben doktorum olmazsa doğuramam sanıyorum doktorla akraba olacaktık neredeyse oğluma hamileyken Bu arada hemşolarım çalışıyor musunuz aslen de Kayserili misiniz eccük sohbeti koyulaştırak yau. Ben aslen de Kayseriliyim ilkokul sınıf öğretmeniyim ama görev yapmıyorum amacım ev hanımlığından emekli olmak Eşim esnaf ve kayınvalidemle birlikte oturuyorum. 2 yaşında bir oğlum var bıcırığımmm karnımdaki de hayırlısıyla oğlan olsun istiyorum :S Nedenini söyleyemem ama içimden hep erkek annesi olmak geçiyor :S Kız bebek elbiselerini tokalarını gördüğümde içim gidiyor ama erkek annesi olmaya çok alıştım sanırım...

sen hangi doktora gidiyorsun?
bende çalışıyorum aslen kayseriliyim rabbim gönlüne göre versin canım benimde kızım olcak allah nasip ederse eşim çok istiyodu

Ben Erciyes hastanesinde Mehmet Karahançere gidiyorum. Hayatımda gördüğüm en yumuşak huylu ve merhametli doktor sanıyorum. Ne iş yapıyorsun?

Alm kızlar benim size bir sorun olacak yardımcı olursanız sevinirim bununla ilgili bir konuda actım ama hiç cevap alamadım Kayseri'de önerebileceğiniz Kadın doğumcu var mı? Konumu okuyup cp verirseniz çok sevinirim

ben kayseriliyim seninle oturma kurmak çok isterdim malesef ilçede oturuyorum
allah gönlüne göre versin bebeğinin cinsiyetini
normalde neden erkek istiyorsun diye sormazdım ama sen sormayın söyleyemem diyince aklıma çeşitli şeyler geldi ve çok merak ettim ikinciyi de erkek istemenin sebebini:44:

Elle tutulur bir sebep yok aslında. Sadece kız çocuğu yetiştirmek daha zor geliyor bana. Gerektiği gibi koruyamam sanki Şimdiden olmamış kızımın başına gelebilecek felaket senaryoları yazıp onlara kahroluyorum Benim başıma gelmese de bir çok annenin başına gelen bir şey çünkü Allah korusun

Mesajımda da yazdım tekrarlayayım senin için Erciyes te Mehmet Karahançer'i şiddetle tavsiye ediyorum...

henüz boyatmadım canım:13::13::13:

herkese günaydın kızlar

Selamlaaaaaaaaaar Hava ne kadarda soğuk titriyorum resmen kansızlık başıma çok fena bela oldu

neden kimse yok burda ya bende bi daha gelmicem

Ben geldiiiiiiiiiiiim akşama nişan var onun için hazırlanıyordum yaa hediye kuaför falan falan ayy hamileyken de hiç çekilmiyor bu koşturmaca birileri beni bıraksa da 24 saat yatsam ne çok uykum oluyor benim yaa

nmelis bugün kucakladı kızlar bebeğini

dilerim analı-babalı , sağlıklı-keyifli büyütmek nasip olur ennnn kısa zaamnda bekeleyen dostlarımızın başına böyle talih kuşu konsun müjdeleri bol olsun inşallah

oyy maşallah allah analı babalı büyütmek nasip etsin hayırlı evlat olsun rabbim tüm isteyenlere nasip etsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…