Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı ;)

sifaa

Mucize Prenseslerim
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2009
11.309
137
Kayseri ' den dostlarla her telden sohbet zamanı :KK66:En Büyük KK:KK52::KK54:

hayırlı olsun canım kafamızı toparlayalım herkes nasıl diye soramıyorum herşey yolundadır inşallah

hayırlı olsun canım kafamızı toparlayalım herkes nasıl diye soramıyorum herşey yolundadır inşallah

saol canm hosgeldin
şifa bi süre yok ama arada girer sanırım ben cevap verim dedim :)
istediğini yaz istediğini sor canm nie soramayacakmısın.
biz iiyiz cok şükür sen nasılsın pasa nasıl dikkat et kendine.
hayırlı ramazanlar...

saol canm hosgeldin
şifa bi süre yok ama arada girer sanırım ben cevap verim dedim :)
istediğini yaz istediğini sor canm nie soramayacakmısın.
biz iiyiz cok şükür sen nasılsın pasa nasıl dikkat et kendine.
hayırlı ramazanlar...

sanda hayırlı ramazanlar canım Rabbim bugünlerin yüzü suyu hürmetine herkesi evlat sahibi etsin. ne biliyim son zamanlarda çok gerildim üzüldüm ondan soramıyorum sanki suç işliyorum. paşa iyi teyzesi banypsunu yaptı uyudu güzelce bu aralar azı dişini çıkarttı 2tane epeyi zorladı şimdi toparlanmaya çalışıyor çok güzel baba demeyi öğrendi artık ele avuca sığmıyor bizi yönetiyor. senin paşa ne yapıyor emeklemeye başladımı dişlerde faaliyet olmasa keşke bu aralar sıcakla beraber mahvolur öpüyorum onu Allah'a emanet olun

sanda hayırlı ramazanlar canım Rabbim bugünlerin yüzü suyu hürmetine herkesi evlat sahibi etsin. ne biliyim son zamanlarda çok gerildim üzüldüm ondan soramıyorum sanki suç işliyorum. paşa iyi teyzesi banypsunu yaptı uyudu güzelce bu aralar azı dişini çıkarttı 2tane epeyi zorladı şimdi toparlanmaya çalışıyor çok güzel baba demeyi öğrendi artık ele avuca sığmıyor bizi yönetiyor. senin paşa ne yapıyor emeklemeye başladımı dişlerde faaliyet olmasa keşke bu aralar sıcakla beraber mahvolur öpüyorum onu Allah'a emanet olun

amin canm insallh rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasın.
hepimiz gerildik ama bosver takma gecti bitti.
oh rahatca uyusun mısıl mısıl. masallh :nazar::nazar:olsun rabbim nazarlardan korusun. şükür cıkarmıs ya ins biran önce toparlar.
bizimkide ne yapsan teyzesi ii cok şükür hergün yeni bişey kesfetme peşinde. 6 aydan beridir komando gibi sürünüyordu ama yaklasık 2 3 haftadır emekleme pozisyonuna gectik cok şükür :) kanepeden felan tutup kalkıyor artık ama daha sıralamıyor ölece duruyor.
daha dedeyiz:) hiç dişimiz yok :KK43: yerleri iice belli oldu ama ne zaman gelir bilmiyorum. gec mi kaldık acaba bu diş konusunda 10 ayımız bitti bugün. bu ayda cıkmazsa doktora götürsemmi ?
bizde öpüyoruz aeo

oh maşallah paşam tay durmaya başlıyo desene geç çıkması iyi oluyor diyolar dişleri geç dökülürmüş bi tanıdığımda götürdüde yapacak bişey yok demişler diyorum ya şu sıcaklar geçsin çıkarsın paşa arka arkaya çıkar inşallah hepsi paşamı üzmeden

oh maşallah paşam tay durmaya başlıyo desene geç çıkması iyi oluyor diyolar dişleri geç dökülürmüş bi tanıdığımda götürdüde yapacak bişey yok demişler diyorum ya şu sıcaklar geçsin çıkarsın paşa arka arkaya çıkar inşallah hepsi paşamı üzmeden

hayırlı olsun canm insallh aynen üzmeden cıksınlar mümkünse :)
ewet gec cıkması idir diolar ama sanırım 1 yasına kadar cıkmazsa kalsiyum destegi veriyormus doktor. gerci daha iki ayımız var ins kalsiyuma gerek kalmadan iki aya kadar cıkar. kardeslerim ve bende yasımızda cıkarmısız belki anasına cekmiştir :KK52::KK52::KK52:

merhaba kızlar
gulom soya çekimdir canım
benim bebeler 2 biri 1 tanede birinde var 5 aylıkken çıkardılar
bende eşimde 4 aylık çıkarmışız dişlerimizi
ayrıca dişlerim gayet sağlam:nazar:

merhaba kızlar
gulom soya çekimdir canım
benim bebeler 2 biri 1 tanede birinde var 5 aylıkken çıkardılar
bende eşimde 4 aylık çıkarmışız dişlerimizi
ayrıca dişlerim gayet sağlam:nazar:

merhaba canm hg
oy masallh onlara rabbim nazarlardan korusun :nazar::nazar:
ewet galiba anasına cekmiş bizimkide hayırlısı bakalım nasılsa cıkarır birgün :)
ama insallh saglamlık yönünden bana cekmemştir çünkü benmkilerin pek saglam oldugundan söz edilemez :KK52::KK52::KK52:

maşallah papatyacım senin paşalar hemencecik çıkarıvermiş dişleri hayırlı dişleri olsun kuzucukların nasıllar emekliyorlarmı artık

maşallah papatyacım senin paşalar hemencecik çıkarıvermiş dişleri hayırlı dişleri olsun kuzucukların nasıllar emekliyorlarmı artık

benimkiler sabırsız suskun
aceleci oğullarım erken doğdukları gibi aceleciler
daha sürünmüyorlar yerde odayı dönerek tavaf ediyorlar hareketliler maşallah ama biraz zayıflar

X