Kaynanamla yasamak Istemiyorum

Siz anne istiyorsunuz diye kayınvalide de kızım ol mu desin? Kaç defa tek başıma büyüttüm yazdınız, kim büyütmeliydi çocuğunuzu? Ben de 2 çocuğu tek başıma büyüttüm. Çünkü normali bu, ben doğurdum ben bakıp büyütmek zorundayım.

Daha kendinize sahip çıkamadan bir de çocuk sahibi olmuşsunuz. Ne münasebet, altınlarınızla ev alıp kendi üstlerine yapıyorlar? Hala öyle mi desem böyle mi yapsam vicdanım el vermiyor falan yazmışsınız. Kıt kanaat da geçinilse evinizde kalın. Ayrıca kayınvalidenizi yazmışsınız ama eşinize laf yok. Ev annesinin üstüne yapılırken niye ses çıkarmamış? Çünkü yine kendisine kalacak, sizin hiç hakkınız olmayacak o evde. Anne güzellemesini bırakın da altınlarınızla alınan evin peşine düşün.

6 yıllık evliyiz evlenmeden önce Annem olmadığı için anne sevgisi aradığım için kaynanam benimle ve kayınpederinle yasayacaksin dedi kabul ettim çünkü anne istiyordum ben, annem yok benim . Ama kaynanam bana kötü davrandı evin içinde bizle esimle başka şehre yerleştik tam 4 yıldır onlardan ayrı yaşıyoruz ama konuşuyoruz biz kiradayiz ve çok fakirlik çekiyoruz hemde çok 3 yaşında kizim var ben tek basima baktım 3 yaşına getirdim rabbimin izniyle, sırf kaynanama gitmemek için.. Ama 3 tane evleri var biri liraysa verdiler kaynanam alıyor parayı biri boş köy evi biride bizim altinlarimizla alınan ev kaynanam orda yaşıyor sürekli arayıp gelin diyor ama çok kötü biri sürekli beni el kızı gibi görür konustum tmm yapmicam dedi ama yapıyor kızlar şimdi bir kaynım yurtdışından kız buldu evleniyor kız sürekli onu görüntülü arıyormuş kaynanami esimi arayıp diyorki kaynanam bak kardeşim yurtdisindan evlendi sende sürün kiralarda sürekli evin içinde o kızla görüntülü konusup duracak oraya gidersek bi ara esime sende git kardeşinin yanına dedi yurtdışına gelinde benle kalır dedi bende olmaz dedim şimdi durumlar zorlaştı maddi olarak kiraya yetişemiyoruz ben o kadının yanına gitmemek için tek başıma büyüttüm kızımı ama esim gidelim artık diyor bende annenle yaşamak istemiyorum dedim tamam ben konsuurum çıkarlar koydeki eve geçerler dedi ama kaynanam bizimle yaşamak istiyor esim konusursa egee kaynana gider köydeki evine benimde vicdanım sızlıyor biraz ama gerçekten huzur bozmasa esime demese kardeşin yurtdisindan evlendi sende sürün bana kzii gibi görse ben onu seviyorum ama bu laflar yuva bozuyor kızımı çok düşünüyorum .. sizce ben napiyim kaynanamla yasiyimmi yoksa istemiyorum mu diyim ççokçaresizim .. cokk mutsuzum ..

Asla böyle bir kayınvalide ile yaşama.

Eşiniz yurt dışına nasıl gidecekmiş?Hangi ülke?Almanya gibi ülkelerse gitmesi imkansız gibi o yüzden oraya takılmayın

Siz anne istiyorsunuz diye kayınvalide de kızım ol mu desin? Kaç defa tek başıma büyüttüm yazdınız, kim büyütmeliydi çocuğunuzu? Ben de 2 çocuğu tek başıma büyüttüm. Çünkü normali bu, ben doğurdum ben bakıp büyütmek zorundayım.

Daha kendinize sahip çıkamadan bir de çocuk sahibi olmuşsunuz. Ne münasebet, altınlarınızla ev alıp kendi üstlerine yapıyorlar? Hala öyle mi desem böyle mi yapsam vicdanım el vermiyor falan yazmışsınız. Kıt kanaat da geçinilse evinizde kalın. Ayrıca kayınvalidenizi yazmışsınız ama eşinize laf yok. Ev annesinin üstüne yapılırken niye ses çıkarmamış? Çünkü yine kendisine kalacak, sizin hiç hakkınız olmayacak o evde. Anne güzellemesini bırakın da altınlarınızla alınan be
Eşiniz yurt dışına nasıl gidecekmiş?Hangi ülke?Almanya gibi ülkelerse gitmesi imkansız gibi o yüzden oraya takılmayın
Hollanda

Evin tamami sadece sizin altinlarinizla mi alındı yoksa yarı yarıya mi alındı eğer yarı yarıya ise tapu ortak olmalıydı yok tamamı ise tapu sizin üstünüze olmaliydi bir vefat halinde ev miras olarak paylaşılacak.

Siz neden çalışmıyorsunuz peki haftada 3 gün temizliğe gitseniz bile günlüğünü en düşük 600-700 alırsınız,çocuğunuz içinde okul araştırabilirsiniz bazı devlet anaokulunda 3 yaş grubu açıyorlar
Konusmuyo kizim

6 yıllık evliyiz evlenmeden önce Annem olmadığı için anne sevgisi aradığım için kaynanam benimle ve kayınpederinle yasayacaksin dedi kabul ettim çünkü anne istiyordum ben, annem yok benim . Ama kaynanam bana kötü davrandı evin içinde bizle esimle başka şehre yerleştik tam 4 yıldır onlardan ayrı yaşıyoruz ama konuşuyoruz biz kiradayiz ve çok fakirlik çekiyoruz hemde çok 3 yaşında kizim var ben tek basima baktım 3 yaşına getirdim rabbimin izniyle, sırf kaynanama gitmemek için.. Ama 3 tane evleri var biri liraysa verdiler kaynanam alıyor parayı biri boş köy evi biride bizim altinlarimizla alınan ev kaynanam orda yaşıyor sürekli arayıp gelin diyor ama çok kötü biri sürekli beni el kızı gibi görür konustum tmm yapmicam dedi ama yapıyor kızlar şimdi bir kaynım yurtdışından kız buldu evleniyor kız sürekli onu görüntülü arıyormuş kaynanami esimi arayıp diyorki kaynanam bak kardeşim yurtdisindan evlendi sende sürün kiralarda sürekli evin içinde o kızla görüntülü konusup duracak oraya gidersek bi ara esime sende git kardeşinin yanına dedi yurtdışına gelinde benle kalır dedi bende olmaz dedim şimdi durumlar zorlaştı maddi olarak kiraya yetişemiyoruz ben o kadının yanına gitmemek için tek başıma büyüttüm kızımı ama esim gidelim artık diyor bende annenle yaşamak istemiyorum dedim tamam ben konsuurum çıkarlar koydeki eve geçerler dedi ama kaynanam bizimle yaşamak istiyor esim konusursa egee kaynana gider köydeki evine benimde vicdanım sızlıyor biraz ama gerçekten huzur bozmasa esime demese kardeşin yurtdisindan evlendi sende sürün bana kzii gibi görse ben onu seviyorum ama bu laflar yuva bozuyor kızımı çok düşünüyorum .. sizce ben napiyim kaynanamla yasiyimmi yoksa istemiyorum mu diyim ççokçaresizim .. cokk mutsuzum ..
Sadece başlığa istinaden: ben bile buralardan sizin kaynanızla yaşamanızı istemiyorum, siz nasıl isticeksiniz!
Asla olmayacak, olamayacak şeyleri başka bir seçeneğimiz yokmuş, normali buymuş gibi manipülasyonlarla insanları kandırıyorlar aklım almıyor. Ne diyim başka oluru varmış değerlendirin ama karşı taraf da dramatize etmesin,ne var bunda

Çocugunu herkes tek büyütüyor zaten o bir lütuf degil ayrıca mecbur da degiller onu önce bir geçelim.
Ama çok fakirlik çekiyoruz dediginiz yerde kızınızın da saglık sorunları varken kira ödemek ne kadar mantıklı ?
Bunu da sorgulayın.
K.valideniz çok kötü birisiymiş anlıyorum beraber yaşamak istemiyorsunuz ama suan ekonominin berbat halindeki bu durumda sizin maddiyatınız düzelmeyip daha da kötüleşecek çünkü sadece eşiniz çalışıyor.
Evladınızın saglık durumunu tam bilmiyorum ama konuşabilmesi için oyun gruplarına dahil ettirebilirsiniz ve bunun için sizin de çalışmanız gerekiyor.
Aldıgınız maaşı evladına gömeceksiniz ve bu şekilde yaşamaya devam edeceksiniz.

6 yıllık evliyiz evlenmeden önce Annem olmadığı için anne sevgisi aradığım için kaynanam benimle ve kayınpederinle yasayacaksin dedi kabul ettim çünkü anne istiyordum ben
Seviyordunuz, evlenmek istiyordunuz, onlar o şartı koştu, mecbur kabul ettiniz. Sevdiğiyle kendi evini, yuvasını kurmak, gönlüne göre evini döşemek, baş başa kalmak, oturup kalkmasına dikkat etmeden rahat rahat yaşamak varken hiçkimse kaynananın evine sığıntı gibi yerleşmek istemez. Anne istiyordum ben nedir ya. Siz buna inandınız mı cidden? Kesinlikle dönmeyin o eve. Bir daha paçanızı zor kurtarırsınız.

Senin altınlarınla ev alıp kendi üstlerine yapıp oturuyorlar yani.
E hırsız bu aile.
Evet hırsız ne eksik ne fazla.
Bu insanların eli uzun demek ki.
Gaspçı ve hırsızlar. Bunu yapan başka şey de çalar. Bunun başka bir adı yok

Çocuğunuzu kreşe verip çalışmaya pek gönüllü değilsiniz. Ancak sizin durumunuzda en mantıklısı bu.

Eşiniz de pasif bir adam gibi sanki.

Kızım konuşamıyor cnm .. şuan kayınpederimde üstüne ama kaynanam oturuyor evide düzmüş 3 yıldır kendi yasiyir eşiyle
seni hizmetci gibi kullanmak emir edip egosunu tavan yapmak icin seni eve cagiriyor gidersen ya isin icinden cikilmaz bir hal olur esinle senin aranida bozabilir yada baska syler her türlü kötülük potansiyeli var görünüyor gitme ac kal ama o kadinin oyuncagi olma

Sen esin yokken kaynanayi biraz durtuklesene belki artik o senle yasamak istemez. Vallahi bak beni dinle.caydanlik sakalari var videolarda ben begeniyorum o videolari

SİZİN altınlarınızla alınan evde kaynana hangi hakla oturuyor pardon?
Yahu bu kadar ezdirmeyin kendinizi, saçımı başımı yolacam yeminle aaaa 😵 Hem 3 tane evi var, kira geliri var, utanmadan bi de gelmiş sizin hakkınız olan eve çöreklenmiş gözünü toprak doyursun! Ağzınızı açıp yerine oturtamıyor musunuz bu açgözlüyü?

Altınlarla neden kaynana ev alıyor ya ona takıldım ben sizden mal kaçırmak için mi acaba?gitsin köyüne otursun sakın kabul etme.insanın bir annesi olur maalesef kimse gelinini damadını kendi çocuğuyla bir tutmaz.

X