Kaynanamla yasamak Istemiyorum

selinderdinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2023
42
15
27
6 yıllık evliyiz evlenmeden önce Annem olmadığı için anne sevgisi aradığım için kaynanam benimle ve kayınpederinle yasayacaksin dedi kabul ettim çünkü anne istiyordum ben, annem yok benim . Ama kaynanam bana kötü davrandı evin içinde bizle esimle başka şehre yerleştik tam 4 yıldır onlardan ayrı yaşıyoruz ama konuşuyoruz biz kiradayiz ve çok fakirlik çekiyoruz hemde çok 3 yaşında kizim var ben tek basima baktım 3 yaşına getirdim rabbimin izniyle, sırf kaynanama gitmemek için.. Ama 3 tane evleri var biri liraysa verdiler kaynanam alıyor parayı biri boş köy evi biride bizim altinlarimizla alınan ev kaynanam orda yaşıyor sürekli arayıp gelin diyor ama çok kötü biri sürekli beni el kızı gibi görür konustum tmm yapmicam dedi ama yapıyor kızlar şimdi bir kaynım yurtdışından kız buldu evleniyor kız sürekli onu görüntülü arıyormuş kaynanami esimi arayıp diyorki kaynanam bak kardeşim yurtdisindan evlendi sende sürün kiralarda sürekli evin içinde o kızla görüntülü konusup duracak oraya gidersek bi ara esime sende git kardeşinin yanına dedi yurtdışına gelinde benle kalır dedi bende olmaz dedim şimdi durumlar zorlaştı maddi olarak kiraya yetişemiyoruz ben o kadının yanına gitmemek için tek başıma büyüttüm kızımı ama esim gidelim artık diyor bende annenle yaşamak istemiyorum dedim tamam ben konsuurum çıkarlar koydeki eve geçerler dedi ama kaynanam bizimle yaşamak istiyor esim konusursa egee kaynana gider köydeki evine benimde vicdanım sızlıyor biraz ama gerçekten huzur bozmasa esime demese kardeşin yurtdisindan evlendi sende sürün bana kzii gibi görse ben onu seviyorum ama bu laflar yuva bozuyor kızımı çok düşünüyorum .. sizce ben napiyim kaynanamla yasiyimmi yoksa istemiyorum mu diyim ççokçaresizim .. cokk mutsuzum ..

Mune Mune konu yanlış yere açılmış 😞

Kayınvalidenizle yaşamayın fakirlik içinde olun aç kalin ama eviniz ayrı olsun. Bende fakirlikten kaynanamin yanina yerleştim anamdan emdigim süt burnumdan geldi herseyime karıştı ama abartmiyorum herseyime. Diyecegim oki ev ev ustüne olmaz eşinizin teklifinide kabul etmeyin..siz mutsuz olacaginiza o olsun.

6 yıllık evliyiz evlenmeden önce Annem olmadığı için anne sevgisi aradığım için kaynanam benimle ve kayınpederinle yasayacaksin dedi kabul ettim çünkü anne istiyordum ben, annem yok benim . Ama kaynanam bana kötü davrandı evin içinde bizle esimle başka şehre yerleştik tam 4 yıldır onlardan ayrı yaşıyoruz ama konuşuyoruz biz kiradayiz ve çok fakirlik çekiyoruz hemde çok 3 yaşında kizim var ben tek basima baktım 3 yaşına getirdim rabbimin izniyle, sırf kaynanama gitmemek için.. Ama 3 tane evleri var biri liraysa verdiler kaynanam alıyor parayı biri boş köy evi biride bizim altinlarimizla alınan ev kaynanam orda yaşıyor sürekli arayıp gelin diyor ama çok kötü biri sürekli beni el kızı gibi görür konustum tmm yapmicam dedi ama yapıyor kızlar şimdi bir kaynım yurtdışından kız buldu evleniyor kız sürekli onu görüntülü arıyormuş kaynanami esimi arayıp diyorki kaynanam bak kardeşim yurtdisindan evlendi sende sürün kiralarda sürekli evin içinde o kızla görüntülü konusup duracak oraya gidersek bi ara esime sende git kardeşinin yanına dedi yurtdışına gelinde benle kalır dedi bende olmaz dedim şimdi durumlar zorlaştı maddi olarak kiraya yetişemiyoruz ben o kadının yanına gitmemek için tek başıma büyüttüm kızımı ama esim gidelim artık diyor bende annenle yaşamak istemiyorum dedim tamam ben konsuurum çıkarlar koydeki eve geçerler dedi ama kaynanam bizimle yaşamak istiyor esim konusursa egee kaynana gider köydeki evine benimde vicdanım sızlıyor biraz ama gerçekten huzur bozmasa esime demese kardeşin yurtdisindan evlendi sende sürün bana kzii gibi görse ben onu seviyorum ama bu laflar yuva bozuyor kızımı çok düşünüyorum .. sizce ben napiyim kaynanamla yasiyimmi yoksa istemiyorum mu diyim ççokçaresizim .. cokk mutsuzum ..
Gitsin köyüne yaa vicdanyapma. Nede olsa snein altınlarınla alınmış bi ev.
Bu kadar hasas ponçik kalpli olma olursan kırarlar hep.
Geçim derdine bakk , kızını düşün, ev varken niye boşa kira ödeyesin

Eşin konuşsun onlsr gitsinler

Gitsin diyim evine yani
Yani bence bunu eşinin zaten düşünmüş olmasi gerekirdi veya kv nin siz orada zorluk cekiyorsunuz ve kv nin baska kirada evi de varmış neden sen kiradasın? 3 yaşında tam büyüme cagindabir evladin var hayat zaten zor herkes sefa surerkekkimse senin zorlugunu görmez. Önce esine bunu tatlı dille söyle gozlemle bakalim ailesine bunu soyleyecek mi yada ne tepki verecek baktin sesini cikartmiyor sen konuş

Yani bence bunu eşinin zaten düşünmüş olmasi gerekirdi veya kv nin siz orada zorluk cekiyorsunuz ve kv nin baska kirada evi de varmış neden sen kiradasın? 3 yaşında tam büyüme cagindabir evladin var hayat zaten zor herkes sefa surerkekkimse senin zorlugunu görmez. Önce esine bunu tatlı dille söyle gozlemle bakalim ailesine bunu soyleyecek mi yada ne tepki verecek baktin sesini cikartmiyor sen konuş
Kadın merhametsiz biri çok denedim anne dedim ama olmadı 2 aylıkken kzii gittim evi verin dedim vermediler bende tek başına büyüttüm zorluklarin tam ortasında. Ama şimdi esim gdelim diyo kaynana gelim diyo evimize girmiş sürekli yurtdisindan bahsediyo zor şeyler iste

Çocuğunuz büyümüş onu kreşi verip siz de çalışsanız olmaz mı? Bir de altınlarınızla alındığını söylediğiniz evin tapusu kimin üstüne?
Kızım konuşamıyor cnm .. şuan kayınpederimde üstüne ama kaynanam oturuyor evide düzmüş 3 yıldır kendi yasiyir eşiyle

Kızım konuşamıyor cnm .. şuan kayınpederimde üstüne ama kaynanam oturuyor evide düzmüş 3 yıldır kendi yasiyir eşiyle

Sizin altınlar ile alındı ise neden eşiniz de ortak değil ya da kendi üstüne almadı? Bence onlar çıkıp gitmeliler burda bir aile perperişan diğer evlerine gitsinler ne düşüncesiz insanlar var ya.
2 yuva bir evde olmaz haklısın sen eşinle evlendin ailesi ile değil. Bende çalışacağım demelisin gerekirse çocuğun için özel yerler de var o konu da çok önemli bu arada bu konudan bile..

Fakirlik biraz mustehak olmuş sanki.Kv ye altın mi verilir.Ev almış evinize gidemiyorsunuz.Yarin o ev kardeşler arasında miras diye paylaşılacak.Hic mi zorunuza gitmeyecek.Kendi evinizde kv kölesi olmuşsunuz.

Evin tamami sadece sizin altinlarinizla mi alındı yoksa yarı yarıya mi alındı eğer yarı yarıya ise tapu ortak olmalıydı yok tamamı ise tapu sizin üstünüze olmaliydi bir vefat halinde ev miras olarak paylaşılacak.

Siz neden çalışmıyorsunuz peki haftada 3 gün temizliğe gitseniz bile günlüğünü en düşük 600-700 alırsınız,çocuğunuz içinde okul araştırabilirsiniz bazı devlet anaokulunda 3 yaş grubu açıyorlar

Neden verdiniz altınları? Burada hatalı olan sizsiniz ve bu aile ile fazla yüz göz olmadan yaşamak için mutlaka çalışmanız lazım.

Sizin altınlarınızla alınan evde ne işleri var ki? Baştan yanlış yapmış eşiniz. Anlattığınız gibiyse kadın kötü niyetli biri ve rahatına, keyfine bakıyor. Sizin paranızla alınan evi diğer oğluna verse hiçbir şey yapamazsınız. Onunla yaşamayın kesinlikle ama bir yolunu bulup evinizi almaya bakın.

Neden altinlari verdiniz ya evi verin ya kirayi verin diceksiniz tabiki asla birlikte yasamayin vicdan yapacak bisey yok kimse kaynanayla birkikte yasamak istemez ayrica sizinki insan degil. Hicbisey vermiyolarsa silin atin bir sene daha idare edip kizi krese verip sizde calisirsiniz en son ihtimal bu olsun

X