kaynanamla kavga ettık korkuyorum

İnsanlar nasıl bu kadar basitleşebilirm ve bu kadar seviyesizleşen bir ilişkide nasıl yüz yüze bakılabilir?

bende kayınvalidemle kavga edicem ama daha zamanı var.pusuda bekliyorum.şimdilik biraz daha susmam gerekiyor.neyseki artık yakın değiliz.suratını pek görmüyorum.vakti gelince kusucam nefretimi.o gün içim baya rahatlar

Ah birde konuyu tam anlasaydım ona göre yorum yapardım ama bu kadar sorun Arasında çocuk düşündüğünüzü yazmısınız, bence hic düşünmeyin çocuk mocuk. Önce baska yere tasının mümkün mertebe uzak olsun. Ayrıca klavyenizi seveyim düzeltin su konuyu ya canım Türkçe'min ağzını burnunu kırmıssınız. telden yazıyorum o Yüzden böyle oluyor demeyin bizde ütüden yazmıyoruz, cogumuz telden yazıyor isteyince oluyor inan bana :KK14:

bende kayınvalidemle kavga edicem ama daha zamanı var.pusuda bekliyorum.şimdilik biraz daha susmam gerekiyor.neyseki artık yakın değiliz.suratını pek görmüyorum.vakti gelince kusucam nefretimi.o gün içim baya rahatlar
Ben rahatım aslında en azından sık sıl gelmıyor ama es kısmı var

Edepten uzak kv anahtarı derhal elinden al o eve çat pat giremez eşini allem et kallem et anahtarı aldır ilk oradan başlayın.

Edepten uzak kv anahtarı derhal elinden al o eve çat pat giremez eşini allem et kallem et anahtarı aldır ilk oradan başlayın.
Zaten ust anahtarı vermıyor bıze yok vermedıler dıyor bende esıme soyledım vardır dedım kılıtı degıstırıcem dedı guvenlık ıcın

Ne kaynanaymış yaa. Kabus gibi. Stv nin dizilerinden çıkmış sanki. Eşine ilk önce sen anlat tabiki . EE kaynanatörden duyacak madem ilk senden duysun.

Diger geline karismayip sana bunu yapiyorsa problem esinde veya sende bu kadar basit fazla yuz veriyorsunuz demekki
benim kvdede kaynimin ve eltimin tepesindedir ama ayni emir ve istekleri ne eşime ne bana sökmüyor .. sunu al,suraya git,sunu yap .. gibi gerci kaynim bigun evime kamp kurmustu keske annecigine soyleseymisim :KK70:

Diger geline karismayip sana bunu yapiyorsa problem esinde veya sende bu kadar basit fazla yuz veriyorsunuz demekki
benim kvdede kaynimin ve eltimin tepesindedir ama ayni emir ve istekleri ne eşime ne bana sökmüyor .. sunu al,suraya git,sunu yap .. gibi
Evet bu konuda hata bızde biz en küçükleriyiz bu yüzden esım de karşı çıkamadı annesıne karsı gelmedı olmasın bıde onun yanında melek gibi dcranır bana

Evet bu konuda hata bızde biz en küçükleriyiz bu yüzden esım de karşı çıkamadı annesıne karsı gelmedı olmasın bıde onun yanında melek gibi dcranır bana

Benim esim 5 kardesten en kucugu kaynim ise en buyuk abi .. kucuklukle hic alakasi yok anneci olanin eşi herzaman ezilir

Sizin evlilik öncesi nasıldı? Adetler, altınlar, eşya, düğün filan? Mesela eviniz kayınvalideninmiş. Niye? Başka ne tür masraflar yaptılar size? İçlerinden gelerek mi, yoksa "adet" adı altında mecbur tutularak mı? Aranız evlilik öncesi nasıldı onlarla?

Kendi adıma bir şey anlamaya ve alaka kurmaya çalısıyorum.

Gecmis olsun.Her seye karisan kayinvalide ile gecinmek zordur..Sizinkisi daha simdiden bunlari söylüyor sa.Yol yakinken esiniz ailesine bazi seyleri anlatabilmeli.Yaksa isin zor..

Mecbur kalmadign surece konusma
Asla evine gitme evine geldiğinde de hiç umursama söylendiğinde de hiç oralı olma üstüne alınma çatır çatır catlasin:-)

Yazılanları tam okuyamadigim halde içim şişti. Nasıl bir insandır o kayinvalide Allah sabır versin size.acilen anahtarı alın alamıyorsanız kilidi değiştirin. eşinize pek dert yanmayin. sizi kurtaracak potansiyel yok gibi onda.üstüne onun gözünde dirdirci kadın olursunuz. gerekirse kapıyı çalınca açmayın kavga etmeyin ama son haddeye getirirse de Sesiniz çıksın elinizi masaya vurun.sizi ancak siz yada aileniz o kadının şerrinden korur kocanız değil. bu tipler sessiz gördükçe tepenize çıkar. anneniz nasıl birisi mutlaka onu dahil edebilirsiniz eğer sizin yaşınız küçükse. Küçük gelin alınca ezmeye bayılıyor bu hanım ağacıklar. Eğer kendinizi ezdirmeye devam ederseniz değil bebek yapmak birkaç yıl snra antidepresan şişeleriyle uyukluyor olacaksınız.
Ayrıca Eşinizin size inanmayacağını düşünüyorsanız kayinvalide bağırıp çağırırken telefona ses kaydı yapın yada kameraya çekin o anlamadan.zorda kalınca eşinize gösterirsiniz.

Son düzenleme:
Bacim senin evliliğin henuz oturmamis. Bebek isini ertele ki esin senin arkanda degil. Bu olanlara nasil izin veriyor anlamiyorum. Oncelikle evini kilitle surgusunu falan cek evine giremesin o kv. Evini de mecbur her daim temiz tut karisacak bir sey bulamasin yine de bulur gibi. Sen de aynisini yap eşinin yaninda annem annem de esin yokken Allah belani aynen duzen bu olsun canim. Bir de ailenle durumu paylas bu ne ya daha 3 ay olmus. Baban arkanda olmassa isin zor. Allah yardimcin olsun. Bu asamada iyi dusunup iyi hareket et haklısın ama haksiz duruma dusme ya da dusurulme ihtimalin cok yuksek. Allah yardimcin olsun

okurken içim şişiti ya, evlerden ırak böyle kayınvalide.. ne kadar nişanlı kaldın ? o dönemde anlayamadınmı bu kadını sen ? işin zor valla ne diyim.. şimdi mutluyuz bebek düşünüyoruz yazmışsın birde.. :KK20: herşey eşinde bitiyor, anahtar çıkartıp olur olmaz zaman evinde bitmek ne demek ayol.. söylesin annesine, 3 aylık çiftin özeli vardır daha..eşin aradaki mesafeyi koruması lazım yoksa zor...

Allah yardımcın olsun ne diyim. Ama sakın çocuk düşünme baksana bi tartışma da annenin evine göndermişler seni

X