Kaynanam görümcem çok soğuk

Kadın iyi ki bi eşim devlet memuru demiş millet niye dediğini anlamamış üstüne dalga geçmeler şakalar filan

Bende anlamıyorum ki gercektende beni övünmek maksatlı demedim zaten
Burada kadınların çoğu anladığım kadarıyla muhakeme yeteneğinden yoksun. Neyin ne amaçla söylendiğini anlayamıyorlar açıklamak gerekiyor parantez içinde. Halbuki takı almadılar cümlesinden sonra gelen eşim memur cümlesinin ne amaçla söylendiği ilk bakışta hemen anlaşılıyor.

Burada kadınların çoğu anladığım kadarıyla muhakeme yeteneğinden yoksun. Neyin ne amaçla söylendiğini anlayamıyorlar açıklamak gerekiyor parantez içinde. Halbuki takı almadılar cümlesinden sonra gelen eşim memur cümlesinin ne amaçla söylendiği ilk bakışta hemen anlaşılıyor.
+1

Kaynanam görümcem neden bana soğuk anlamadım evlenmeden öncede aynı evlendikten sonra da aynı hatta böyle tavırlı gibiler bende anlamış değilim ne yaptım ben bunlara anlamıyorum pikniğe gitmiştik evlendikten sonra eşimin işi çıktı ben görümcem kaynanam kalmıştık ben biraz geride oturuyordum onlardan teksin sen yanımıza otur demediler bi düğün oldu insan bir takı takar demi ailesi hiç bir şekilde takı falan takmadı babası kız kardeşi vs benim eşimden Allah razı olsun çok iyi bir insandır bir dediğimi iki etmez kendisi devlet memuru bunda sıkıntı yok ama ben kendimi değersiz gibi hissediyorum 😕🙏🏻
Boşverin mesafe iyidir böyle 3-4 seneyi devirin evlilikte anlayacaksınız
Onlar nasılsa sizde öyle davranın
Sadece eşiniz varken güleç olun
Eşiniz yokken onlar gibi davranın
Malesef evlilikte akraba ilişkisi yürütmek siyasi parti başkanlığı yapmaktan daha zor ve daha politika gerektiriyor

Boşverin mesafe iyidir böyle 3-4 seneyi devirin evlilikte anlayacaksınız
Onlar nasılsa sizde öyle davranın
Sadece eşiniz varken güleç olun
Eşiniz yokken onlar gibi davranın
Malesef evlilikte akraba ilişkisi yürütmek siyasi parti başkanlığı yapmaktan daha zor ve daha politika gerektiriyor
+1

Ben bu fotoğrafa bakar bakmaz hatırladım ki normalde yüz hafızam berbattır. Konu açıp güzel miyim değil miyim diyen bir üye vardı bir açık bir kapalı fotoğraflarla gelmişti. Güzel değilsin demiştik de canımıza okumuştu. Hatta banlıydı. Şimdi de görümceye takmış.

Ben bu fotoğrafa bakar bakmaz hatırladım ki normalde yüz hafızam berbattır. Konu açıp güzel miyim değil miyim diyen bir üye vardı bir açık bir kapalı fotoğraflarla gelmişti. Güzel değilsin demiştik de canımıza okumuştu. Hatta banlıydı. Şimdi de görümceye

Ben bu fotoğrafa bakar bakmaz hatırladım ki normalde yüz hafızam berbattır. Konu açıp güzel miyim değil miyim diyen bir üye vardı bir açık bir kapalı fotoğraflarla gelmişti. Güzel değilsin demiştik de canımıza okumuştu. Hatta banlıydı. Şimdi de görümceye takmış.
Aynen

Eşi takı almış zaten. Kayın aile takı almamış. Onlar devlet memuru değil diye mi belirtmeliydi 😅

Çalışmıyor musunuz? Kaynana ve görümceden ilgi bekleyecek kadar boş vaktinizin olması ne güzel. Daha farklı hobiler, uğraşlar, çevreler edinebilirsiniz bence.

Aha konu sahibi kendisine güzel değilsin diyenleri unutmuyor. İntikam queen
Profil fotosundaki kişiyi @Mervemuallime üyesine benzettim (diğer üyeliği de @gizem12qw idi). Hatta onu da alemin kralındaki nihale’ye benzetmişti arkadaşlar. Şimdi baktım o da 27 yaşında. Üslup da aynı.

Evet o geri donmus. 🤣🤣🤣 Allah o zavalli kaynanayi, gorumceyi merve gizemin gazabindan korusun. Valla caylarina domestos atabilir 🤣🤣🤣

X