Kaynanam görümcem çok soğuk

O halde niye kendilerine sormuyorsunuz? Belki vardır bir sebebi, ya da herkese karşı böylelerdir. Fotoğrafı kendi iyiliğiniz için kaldırın. Hepimizin çekincesi mi var da fotoğraflarımızı koymuyoruz. İnternet ortamında ne kadar az kişisel bilgi o kadar güvenlik.
Ben de merak ettim, niye eşinizin devlet memuru olduğunu yazdınız?
Kimseye hava atmak derdinde değilim öyle de olmam sadece maddi güç olarak belirtmek istedim mesajı tam okuduysanız takı takmadılar demiştin

Siz yorum istemişsinizdir, biz de güzel ya da çirkin demişizdir. Eleştiri değil bence bu. Herkes güzel olmak zorunda değil. Ayrıca kime göre neye göre güzel. Biz kendimizi beğenelim yeter. 😁
Aynen güzeliz evelallah
Sanki kafa buluyorsunuz bizimle

Eşiniz küçükken annesi ölmüş

Size soğuk davranan üvey kaynana mı?

Rahmetlinin ruhumu ?

Yeni üye ve memur eşi...
Kafa bulduğum yok gayet gerçekler

Kimseye hava atmak derdinde değilim öyle de olmam sadece maddi güç olarak belirtmek istedim mesajı tam okuduysanız takı takmadılar demiştin
Hava attınız mı yazdım ben, sadece nedenini sordum. Kocanızdan çok daha fazla maaş alan kadın dolu burası. Hem de kendi maaşları, kocalarının değil.

Kayınvalide görümceye sormaya niyetiniz var mı niye bana soğuksunuz diye, madem kimseden çekinceniz yok.

Hava attınız mı yazdım ben, sadece nedenini sordum. Kocanızdan çok daha fazla maaş alan kadın dolu burası. Hem de kendi maaşları, kocalarının değil.

Kayınvalide görümceye sormaya niyetiniz var mı niye bana soğuksunuz diye, madem kimseden çekinceniz yok.
Ben kocamın maaşıyla övünmedim konu bu değil başka yere çekmeyin maddi gücümüz var diye dedim

Kaynanam görümcem neden bana soğuk anlamadım evlenmeden öncede aynı evlendikten sonra da aynı hatta böyle tavırlı gibiler bende anlamış değilim ne yaptım ben bunlara anlamıyorum pikniğe gitmiştik evlendikten sonra eşimin işi çıktı ben görümcem kaynanam kalmıştık ben biraz geride oturuyordum onlardan teksin sen yanımıza otur demediler bi düğün oldu insan bir takı takar demi ailesi hiç bir şekilde takı falan takmadı babası kız kardeşi vs benim eşimden Allah razı olsun çok iyi bir insandır bir dediğimi iki etmez kendisi devlet memuru bunda sıkıntı yok ama ben kendimi değersiz gibi hissediyorum 😕🙏🏻
Ee diger baslikta gorumce icin annesiz buyudu demissiniz??

Bir görümcem var tripli her şeye nazlanan bilmiyorum annesiz büyüdüğü için üzüldüm

Kanka kadın üvey annesi gerçek annesi mi oluyor babannesi büyütmüş 20 yaşına kadar babaannesi olunce bu kadın yani üvey annesi almış bakmış
Kız kayın pederin eşi için mi dert ediyosun bu kadar. Hey allahım ne diyeceğimi şaşırdım en iyisi görüşmeyin olsun bitsin. Görüşme zorunluluğu yok annesi sayılmıyor ayrıca, annesi sayılması için doğurmasa bile eşinizi büyütmesi, en azından emek vermesi gerekiyor.

Kız kayın pederin eşi için mi dert ediyosun bu kadar. Hey allahım ne diyeceğimi şaşırdım en iyisi görüşmeyin olsun bitsin. Görüşme zorunluluğu yok annesi sayılmıyor ayrıca, annesi sayılması için doğurmasa bile eşinizi büyütmesi, en azından emek vermesi gerekiyor.
Aynen annesi gibi görmüyor zaten

X