Kaynanam görümcem çok soğuk

İnsan kv ve görümce soğuk davranıyor diye kendini niye değersiz hisseder ki?

Daha iyi takmasınlar boş verin. Taksakar veya ev eşya ws alsalar her konuda söz hakkı görürler kendilerinde. Ne güzel hiç minnetiniz yok, borcunuz yok miss.
Evet çok şükür borcumuz yok eşim çok şükür altınımı falan aldı taktı hepsini beraber yaptık şükürler olsun

Daha iyi takmasınlar boş verin. Taksakar veya ev eşya ws alsalar her konuda söz hakkı görürler kendilerinde. Ne güzel hiç minnetiniz yok, borcunuz yok miss.
Ben altında falan değilim bunu zorunluluk falan da görmüyorum eşim altın takmasa da olur bunu bir değer kalıbı olarak görmüyorum zaten benim bozulduğum nokta ailesi beni böyle hafife alması

Türk olmayan. Fotoğrafınızda sizi yabancılara benzettim de acaba aile yabancı gelin istemedi de olaylar oradan mı gelişti diye sordum
Hayır ben yabancı değilim türküm hatta burdan biri bana yorum yapmıştı kaknem suratlı kaşlarına bak Kürt geni var sanırım diye

Benim kimseden çekincem yok maalesef
O halde niye kendilerine sormuyorsunuz? Belki vardır bir sebebi, ya da herkese karşı böylelerdir. Fotoğrafı kendi iyiliğiniz için kaldırın. Hepimizin çekincesi mi var da fotoğraflarımızı koymuyoruz. İnternet ortamında ne kadar az kişisel bilgi o kadar güvenlik.
Ben de merak ettim, niye eşinizin devlet memuru olduğunu yazdınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…