Kaynanam görümcem çok soğuk

kymetgenc12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2024
101
7
20
Kaynanam görümcem neden bana soğuk anlamadım evlenmeden öncede aynı evlendikten sonra da aynı hatta böyle tavırlı gibiler bende anlamış değilim ne yaptım ben bunlara anlamıyorum pikniğe gitmiştik evlendikten sonra eşimin işi çıktı ben görümcem kaynanam kalmıştık ben biraz geride oturuyordum onlardan teksin sen yanımıza otur demediler bi düğün oldu insan bir takı takar demi ailesi hiç bir şekilde takı falan takmadı babası kız kardeşi vs benim eşimden Allah razı olsun çok iyi bir insandır bir dediğimi iki etmez kendisi devlet memuru bunda sıkıntı yok ama ben kendimi değersiz gibi hissediyorum

Allahım sana piyango vurmus ama haberin yok keske benimkide bana soğuk olsa tek kelime etmese rabbim duy sesimi ya

Valla birincisi bu profil fotosu sizin ise bence kaldırın. Denk gelir kaynana görümce evde kaos çıkar. Anonim kalsanız daha iyi.
İkincisi fazla muhabbet tez ayrılık getirir salla ne kadar uzak o kadar iyi

Valla birincisi bu profil fotosu sizin ise bence kaldırın. Denk gelir kaynana görümce evde kaos çıkar. Anonim kalsanız daha iyi.
İkincisi fazla muhabbet tez ayrılık getirir salla ne kadar uzak o kadar iyi
Benim kimseden çekincem yok maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…