Kaynanam evimi dösemek istedi

esyaları doserken neredeydı aklınız... Şimdi dert yanıyorsunuz.. Bana göre esya esyadır.. Cok farketmez.. Ama boyle seylerı sorun edecek olsaydım izin vermezdim..

Ustunden 1 sene gectiyse yapilcak bisey yok artik. Yenileyebiliyorsaniz yenileyin.

Kvnin her yaptigina tamam desem, adim atarken kvye sorsam benimki de beni severdi. :)))) Oylesini kim sevmez ben bile severim ama kvye yaranacagim diye evime aldigim bir parca seyi bile kaynanaya soramam valla. Kendi oturacagim evi de tabiki ben begenecegim. Kim sevmezse sevmesin.

kaynanam evimi kendi zevkine göre dösemek istedi ve Hatta bi kac seyide kendi istedigine Göre aldi sanki o oturcakmis gibi Cok sinir oldum hatta gicik oldum kendisine ve 1 senedir daha gecmemis öfkem kendisine cunku herseye karisiyor!!!
Siz olsaniz Nasil bi tepki verirdiniz? Bu duruma ne derdiniz?
Eşimle farklı şehirlerdeniz. Ben ev yerleştirme ve eşya seçme süreçleri için evleneceğim şehire gitmek için uçak saatini beklerken öğrendim ki o çok değer verdiğim kayınvalidem benim uçaktan inip eve gelmemi beklemeden gitmiş kafasına göre en adi ve ucuz perdeleri, halı bile olmayan adi kilimleri, ayakkabılıkları, kendi evinde kullanılmış eşyaları evime yerleştirmiş. Ve daha bir sürü malzeme. Ben bunları yaptığını gördüğüm andan itibaren kendisinden inanılmaz soğudum. Bana bir kere bile kızım seninle bir çarşı pazara gidelim istediğini istediğin gibi seç demedi. Her şeyi izinsizce aldı lök diye koydu .Ve benim bu kırgınlığım 2 yıldır geçmedi. Bu olaydan sonra arama mesafe koydum. Beğenmediğim her şeyi de ya geri gönderdim ya çöpe attım. Hayatımda bu kadar değersiz hissetirildiğimi hatırlamıyorum. Ve size çok hak veriyorum. İnsanın canı çok sıkılıyor.

X