Kaynanam basardiiii :(

Kizlar barismadik odalar suan ayri anneme dun tum detaylari anlatinca kadin sok oldu annesinin yaninda seni bosarim dedigini cok kafasina takti sabaha kadar uyuyamamis nasil olurda 7 Aylik karisina seni bosarim diyebildi ..vur kapiyi cik gel benim bile gururum kirildi dedi ... annem gel diyo esim pisman napicami bilemedim hafta sonu anneme gidicem bakalim kafam cok karisik

Anneniz bunlari asla unutmayacak .Siz kocanizi affedeceksiniz o affetmeyecek .
Kalkip gitmediginiz icin esiniz birdahakinde blöf diye umursamayacak .
Evlilik bu ikinizde cocuksunuz .....

Namazdan kalkipta neler tezgahlamis oyle vallahi ayiptir gunahtir yok yere nicin yuvaniza comak sokuyor esinizi doldurmus resmen gerci esinizin tavirlari da cok yanlis
Araniza mesafe koyun hic cvp vermeyin kayinvalidenize ben bilmiyorum bisiden haberim yok deyin esinize resmen durduk yere huzur bozmaya gelmis belli...

Bunu ben de soruyorum benimki için yalan yok...Göstere göstere namaz kılıyor, ama aklı fikri bunları nasıl boşatırım...

Ne diyelim Rabbim bilir...
Ibadet allah icin yapilir boyle insanlarla gecim zor allah yardimcin olsun guzellik sen kocani eline almana bak ve uzak durabildigin kadar uzuak dur o kadindan iftiradan korkarim ben

Ibadet allah icin yapilir boyle insanlarla gecim zor allah yardimcin olsun guzellik sen kocani eline almana bak ve uzak durabildigin kadar uzuak dur o kadindan iftiradan korkarim ben

Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için, muhatap olmamak ve arkasından tek bir kelime dahi etmemekle götürüyorum şu an. Görüşmüyoruz şu an. O kadar ısrarcı ki, takıntılı gibi bırakmıyor peşimizi, ben o yokmuş gibi davranıyorum. Tacizlerini görmezden geliyorum. Böyle takıntılı insanlarla çok zor, bir de kendilerini hep haklı sanıyorlar. Benim annem de çok benzer, ama bunun gibi plan yapayım, kötüleyeyim, ara bozayım, boşansınlar yapamaz.

Kadın şimdi açığımı bulup, eşime beni kötüleme peşinde, gene aileme dadandı herkesi arıyor didik didik sorguluyor bir şeyler bulabilmek için, kimseye tek bir kelime ettirmiyorum etmiyorum da.

X