Kaynana ve gorumce

Ben de görmedim olurum sandm

Ya eşin ne yaparsa yapsın gitmemişsin de zaten yap kahveni aç filmini ne takıyorsun görümce vs bomboş takılsınlar etrafta görümce ile de muhattap olmam çirkefse. Ben akrabalar ne paylaşmış diye bakmıyorum takip bile etmiyorum.

Ben ilk başta ağzıma geleni saydırmazdım adı üzerinde eşime mesaj atmış banane. O bişey söylesin ben eşimle hallederdim 3 yere götürmeyin 1ine götürürdüm. Ne bileyim başı çok saçma geldi bana.

Eşiniz sizi savunuyorsa çok güzel. Fakat görümce nereden mesajları okumuş anlamadım. Çok geçmiş olsun. Başınız sagolsun üzüldüm
Savunuyor ondan eminim ama anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az derler bizim “çiçeğimizde” o türden telefon mevzusu şöyle Eşim yeğenleri alıp oynayabilsinler diye şifresini söylemiş Yıllar önce hala da aynıdır şifresi. çocuklar bilince haliyle anneleri de biliyor şifreyi. Zaten eşimin şifresini bilmeyen yoktur sanırım ailede :) teşekkür ederim Allah razı olsun Rabbim kimselere yaşatmasın evlat acısını

Gitmedim hiç tabiki mesafeliyim ki onun üzerine yine Koyarak devam etti sağolsun iki gözümün çiçeği oda öyle bir insan kendi haline bıraktık. Konuşuyor konuşuyor cevabını veriyorum. Eşim neden böyle dedin demez biliyor beni de onu da asla yorum dahi yapmaz. Sorunum varsa onun tarzında cevap verip geçiyorum. Zorlamaz da beni gidelim ara sor vs şeklinde.ve eşimde gitmedi hiç ben kaç kez dedim gitmek istersen git diye Ama gitmedi üzüldüm şahsen gitseydi keşke diye. ki şuda var ameliyat oldum. Şuan da hamileyim bahanemde var. Aramızda sorun olabilecek bir vasfı yok maalesef kardeşinin gözünde kendini batırdıkça batırdı.

Siz sanslisnz bence de eşiniz sizin arkanzda ,benim eşimin babası vefat etmiş kaynanamla aynı apartmandayiz eşim kardeşine annesini götürüyor kendi de gitmiş oluyir çaylarıni içiyor vs ben eşimden yana şanssızım malesef

aa görümcelere neymis bir hatlerini bilselerdi.. bu ne kaynanan size bela olmus onlarda vicdanlsrinimi rahatlatiyorlar bu ne cekememezlik cok istiyorlarsa gelsinler anneleriyle ilgilensinler kimse size yol gösteremez ne yapacaginizi siz bilirsiniz onlarin konusmaya hakki yok resmen bela olus size hic kusura bakmasinlar kaynananda görümcelerinde ayni apartmanda durman birsey onlarda hicbirseye mecbur degilsin özel hayat diye birsey var yanii onlarimi soracan ne yapacagini kulak tik esin hadlerini bildirsin

Şanssız olduğunuzu düşündüren tam olarak ne? Aynı bindi oturmanız patavatsızca konuşmaları kenara bıraktığımızı varsayarsak. Eşinizle şahsi problemleriniz varmı yani muhakkak olur evlilik bu ama çözümsüz olmuyor olduramıyoruz dediğiniz ne var mesela. Eşten yana şanssızım demek eşinizin beklediğiniz umduğunuz sandığınız kişi olmaması gibi bişey demek oluyor diye düşünüyorum benim şahsi görüşüm. Kaç yıllık evlisiniz

Aminn. Yegenlerinin eşinizin telefonunda oyun oynaması hadi olabilir de. Anneleri şifreyi biliyor diye ne alaka,eşinizin telefonu görümcenizin elinde mi geziyor. Eşiniz burda sınır koyamamis bence. Onun dışında savunuyorsa çok güzel. Dediğiniz gibi anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az,deli olana laf geçmiyor zaten

Amin inşallah canım hayırlısıyla ben de 36 yaşındayım ,siz de
Ben hastanedeyim bebeğimizi o gün kaybetmişiz eşim odamızda bile uyumuyormuş o süreçte telefon nereye koydum kim aldı garibimin aklına bile gelmemiştir. Bizim evimizde bırakıp bişey almaya çıkmıştır sigara içmeye gitmiştir yada kızlar oynamak için aldığında farklı bi odaya geçip ellerinden bahaneyle alıp okumuştur. Yapmak isteyen bir yolunu bulur yani.

Ha o gün mü olmuş. Detayını bilmediğimiz için öyle anlaşılıyor. Dediğiniz gibi haklısınız. Kötü bir görümce de bende var. Zaten kötü olan bir yolunu buluyor. Maksat kardeşiyle eşinin arasini açmak oluyor zaten. Allah sizide bizleride deccal görümcelerden korusun. Gercek kardeş olsa zaten abisi bebeğini kaybetmiş telefonda eşlerin arasındaki mesajın peşine düşmez. Hem ona noluyor. Belki cinsel bir konu konuştunuz mesela yani. Görümceniz tam bir yılan

Yoo gıtmem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…