Kaynana ve gorumce

Ay beni guldurdunz Allah da sizi guldursun ,süper sözmus keşke o anlarda aklımıza gelse

Görümce sevenler ,sevmeyenler kavgası mi olmuş konudaya herkesin gorumcesi kendine,takılmayın bu kadar sevgili kk uyeleri.seven sevsin,sevmeyen de görmezden gelsin.gorumceler de iyi iseler alinganlik yapmasınlar.

Merhabalar, aynı binada yakın yaşamak falan yaşamadığım için ezbere yorum yapamam. Fakat dikkatimi başka bişey çekti siz eşinize gelen mesajı nasıl gördünüz yani eşiniz mi size açıp okuttu? Bakın herkesin kendi aile hayatı vardır. öyle yaptınız yapmadınız bilmiyorum sadece genel bir fikrim var. Evli de olsak kişilerin telefonları kendine özeldir ne bilim ben alıpta bakmam ne ailesiyle arkadaşlarıyla herşeyi bilmek bazen çokta iyi olmayabilir. Kardeşine sitem etmiş bişeyler demiş görmeseniz bu kadar kinlenmezdiniz belki, düşünsenizE eşinizin ailesiyle görüşmesinden rahatsız olduğunuzu insanların açık açık öğrendiğini ne bilim bu size birşey kazandırmaz. Dünyanın en kötü insanları bile olsalar onlar eşinizin annesi kız kardeşi vs vs bu bağlar kolay kolay koparılıp atılamaz. E bir ömürde kinle nefretle geçmez kalbiniz kararır huzurunuz kalmaz. Eninde sonunda ama isteyerek ama İstemeyerek birbirine katlanmak zorunda kalıyor insanlar evliliği yürütmeğe gönlü var ise şayet.

Haklisnz ,ben açtırdım mesajı ne yazmış diye zaten ufak tefek sorunlar oluyordu ,ben de istemem eşim görüşsun ama beni de ezdirmesun eşim susuyor ben o yüzden tepkiiyim biraz da

Haklisnz ,ben açtırdım mesajı ne yazmış diye zaten ufak tefek sorunlar oluyordu ,ben de istemem eşim görüşsun ama beni de ezdirmesun eşim susuyor ben o yüzden tepkiiyim biraz da
Anlıyorum savunsun istiyorsunuz. Ama siz aileniz hata yapsa Nike eşinizin yanında ailenize bişey söyler misiniz? Ben demem şahsen ben bir desem eşim belki iki cümle fazla söyler. Emin olun sizin olmadığınız yerlerde sizi savunuyordur. Savunmayan sizi ezdiren adam kavgayla gürültüyle gideceği yere götürmek için her türlü huzursuzluğu çıkarır inanın bana. Mükemmel yuvalarımız olsun isteriz ama maalesef evlilikte bazen pürüzler çıkıyor. Bu eş ailesiyle bazen eşin kendisiyle bazen bizim şahsımız yada ailemizle alakalı olabiliyor... annemize sorsak onlarda muhakkak birilerinden yana huzursuzluk yaşamışlardır. O yüzden eşinizle aranıza kötü olan şeyleri düşünerek soğukluk sokmayın senin ailen şöyle böyle gibi tartışmalara hele sakın girmeyin derim onunda muahakkak vereceği cevaplar vardır. Dilerim yuvanızda huzuru bulursunuz iyi düşünün iyi olsun böyle konuşuyorum inanın benimde sorunlarım oldu anlatsam Roman olur ama eşimden eminim arkamda dağ gibi biliyorum sizde inanın

Evet bana sorcaksın yorum yaparken adam degilsen adam gibi konusmucaksın. Tutar atarım hayırdır sana öyle mi yaptılar da akıllandın beybisi
Üye oyledir demiyorum ama eğer üyenin cinsiyetiyle ilgili şüpheniz varsa yönetime şikayet edersiniz ve konu başlığı altinda erkeksin, değilsin polemigine girmezsiniz. Şikayet kısmı bunun icin var.

Bu bazı görümceler illaki huzur bozar. Benim görümcem de aynıdır. Siz hiç onemseyerek karşılık vermeyin. Sizede kötüsü denk gelmiş.Aile apartmaninda yasadiginiz surece bu laçka iliskilere maruz kalacaksiniz. Ne yapip edip ayri eve cikin. Eşinizle alakalı catismanizi cozmeniz eşinizden emin olmanız gerekir. Gerisi önemli değil. Esiniz ister istemez ailesiyle görüşüyor birden kestirip atılmaz özellikle erkekler için gerçekleri gorsede ses çıkartan nadirdir. Esiniz yüzeysel gorusuyorsa ailesiyle görüşsün. Fakat paylaşım yapıp duran görümce illaki eşinizi dolduruyordur. Eğer eve gelip size yansitiyorsa gorusmemeli benm fikrim böyle. Siz gitmemekte haklısınız. İlişkiler tek taraflı olmaz. İstenmediginiz laf sokulan yere gitmeyin buna hakkınız var.

Bakın ben 1,5 yolluk evliyim yaş olarak geç evlendim. Size şöyle bir anımı anlatayım anımı desem acı mı adını siz koyun... Ki nişanlılığımdan itibaren pervasızca konuşan her konuya muhakkak fikrinin sorulmasını beklemeden bu böyle ve böyle olması gerekiyor diyen bir görümcem var. Aslıdna iki tane ama diğeri yukarıda Allah var asla etliye sütlüye karışan biri olmadı Allah razı olsun. Neyse uzatmadan anlatmaya çalışayım belki yanlız sizin başınıza gelmediğini bilirseniz belki rahatlarsınız bilemiyorum artık.
5 aylık hamile idim ve maalesef hastaneye yatırıldım bebeğimi kaybettim 3 gün içinde aniden oldu herşey ikimizin anneleri geldi hastane sürecinde haliyle aynı şehirde olan ablaları da gelmişti evimize. Ben tabi hastanedeyim o süreçte... neyse bebeğimi kaybettiğim gün eşimle msjlaşıyorduk işte evimi özledim evimde seninle vakit geçirmeyi özledim vs şeklinde çocuğumuzla alakalı da haliyle konuştuk bizim bebeğimizdi neticede...
Benim büyük görümcem eşimle mesajlaşmalarımızı okumuş ve bana bebeğini kaybetmiş göğsünden süt akan bir kadına kalkıp kardeşime evimi özledim seninle vakit geçirmeyi özledim ve çocuğumuzla vs şeklinde yazmışsın çok üzülüyor ağladı dedi. Ve kendi söyledi açıp mesajları okumuş. Bana resmen acınınkendi başına yaşa kardeşime belli etme demeye getirdi düşünebiliyor musunuz ben o adamın eşiyim dönüp bir kez telefonuna bakmamışım bu insan evli insanların yazışmalarını açıp okumuş ve o durumda daha hastanede yatan bir insana bunu söyleyebilecek pervasızlıkta...
ve bunun gibi neler neler yaşattı bana. Demiyorum geçecek asla geçmez gönülde kalıyor izi ama ben eşimin hatırına sadece eşime söyledim bu yapılacak şey mi diye nasıl açıp okuyabildi evli bir çift o mesajlarda ne göreceğini nereden biliyorsun insanın içi nasıl alır bunları ama sahip çıkan bir eşim var bundan adım gibi eminim. Ve şuda var birinin karakteri bozuk olduktan sonra ne yapabilir insan. Eşim değiştiremez ablasını Rabbim akıl versin ıslah etsin diye dua edip geçiyorum.

Eşiniz sizi savunuyorsa çok güzel. Fakat görümce nereden mesajları okumuş anlamadım. Çok geçmiş olsun. Başınız sagolsun üzüldüm

Sizin gorumcenizin yaptığı da çok büyük hadsizlik ,gorumcenize gidiyor msnz veya eşiniz gidiyir mu benimki benden küçük ama her şeye karışır ilk ev dizmesinde mutfakta eşyalar yıkanmadan koyulmuştu ben 3 gün mskinede yıkayıp yerkestrdim görümcem abi bardaklar yıkanmadi bişey içme demiş ,bı de beni sinir eden sel gider taş kalır el gider kardeş kalır sözü eşim hala gidiyor kaynanamı götürüyor ben gitmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…