Kaynana ve gorumce

Ben eşimi yalniz göndermezdim. Siz gitmeyince oradaki kimse üzülüp büzülmüyor herkes keyfine bakiyor.
Benim de konusmadigim bir gorumcem var mesela asla o geliyor diye gidecegim yerden geri kalmam onlari gormeye bayilmasam da eşimin yaninda yerimi alirim. Bayramda gittik en son mesela kuruldum bir guzel yedim ictim sohbet ettim oturdum. Benim iş yapmayip oturmama da ayar oluyor biliyorum cunku.
Gitmeyip niye keyiflendireyim.

Böyle konular beni çok gerer, bende hem görümce hem eltiyim, ne etliye karışırım ne sütlüye, huyumu bilirler ortama uyum sağlarım, bozulursam da asla taviz vermem. (ve ben hiç görümcelik yapmadım nasıl bir şey acaba)

Sonunda anlayan biri çıktı teşekkür ederim ,aynen öyle gorumcemin lafları evliligimize karismasi yüzünden yuvam yikiliyordu ,5 sene önce olmus olay ama görümcem bana gelmemiş ki ben ona gideyim üstelik benden küçük ,kaynanamla aynı apartmanda oturdugmz için eşim annesini götürüyor kendi de gitmiş oluyor

Siz evine mi gittnz ben de giderim ortak yerlere ama evine gitmek istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…