Tatlı Tarifi Kaymaklı şöbiyet -Torku şeker sponsorluğunda

Ya begenmek ne kelime canim Bayildim bayildim Bayildigim icin cevap yazamadim ,ayilip teli alana kadar falan ancak yani O boncuklar falan hakketen cok guzel.olmus Pembe delusum.zati Nevreste valla bu tarif tam yrismalik bence

Sen bi de beni yerken görmeliydin , efsane bir lezzet .

Bu arada şaka bir yana mutfakta inanılmaz başarılısın arkadaşım

Şöbiyetin muhteşem

nuryolu alemsin ya,ekmeği kurdelayla bağlamış,başına bir de fiyonk yapmış,şekerlerle birlikte sunum yapıp Nevreste ye şekerli ekmek yaptım diye göstermiş,ayyy çok güldüm ya,sen çok yaşa

Bu arada 2 tane şöbiyet oldu değil mi yarışmada,valla seninkide harika görünüyor canım,sen yaparsında kötümü oluryarışmada başarılar dilerim canım

Ben Nuryolun'dan o tarifi yapmasını istedimYapmış ama birde şöbiyet yapmışO şöbiyeti kaldıralım diyorum ikna olmuyorOysa benim ve @bilinmeyenfx 'in önerdiği şekerli ekmek tarifi bir numara

Sekerli ekmek nevosun israrla yapmami istedigi bi tarifti canim Yaptim ama velakin sekerli ekmekle katilirsam diger arkadaslarin tariflerine yazik olur ,kesin birinci olurum diye bi de sobiyet yapayim dedim Nevreste de illa sobiyet gitsin sekerli ekmek kalsin diyor ama arkadaslarima kiyamiyorum iste Cok kadir sinas ,mutevazi ,fedakar bi kisiligim var elimde degil

Cok tesekkurler prensesimm Senin begenini almak ayrica mutlu etti beni canim

Ben Nuryolun'dan o tarifi yapmasını istedimYapmış ama birde şöbiyet yapmışO şöbiyeti kaldıralım diyorum ikna olmuyorOysa benim ve @bilinmeyenfx 'in önerdiği şekerli ekmek tarifi bir numara

@bilinmeyenfx sekeri ekmee yimee doyamaduk ,soz bi dahaki yarismaya bu tarifle katilcam
Nevosum ama simdi ben sekekli ekmekle katilirsam arkadaslarima yazik degilmi...Hem zaten fiyonk taktigim hersey birinci.oluyor bilirsin

Bu tarifi deneyenler bile oldu gördün müÇok büyük patlama yaşayacak Nur engel oluyorTabiiii kurdelasız olmaz

Zaten yolda yuruyemez hale geldim nevos Kapimda basin mensuplari , telefonlarim susmuyor ...Chefler ,medya ,halk merakta Herkes "Sekerli ekmeen puf noktasini "merak ediyor Tabi ben puf noktasinin fiyonk oldugunu soylermiyim hic

Zaten yolda yuruyemez hale geldim nevos Kapimda basin mensuplari , telefonlarim susmuyor ...Chefler ,medya ,halk merakta Herkes "Sekerli ekmeen puf noktasini "merak ediyor Tabi ben puf noktasinin fiyonk oldugunu soylermiyim hic
Tamam püf noktalarını sakın anlatmaDiğer yarışmacılara yazık olmasın

Tamam püf noktalarını sakın anlatmaDiğer yarışmacılara yazık olmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…