kayinvalideyle ev toplama ve gelinlik mevzusu

Çok sert girmiş konuya birden o günlerim geldi aklıma. Kayınvalidemi çok severim ama nişanlıyken sevmezdim eheheh.
bende hep mesafeliyimdir mecburen yoksa ipin ucunu kaçırıyor ama evladımı emanet edicem oda evladım olacak ağlarım herhalde gelinimi de görsem. Şimdiden çeyizimde kıymet verdiğim şeyleri bile saklıyorum

bende hep mesafeliyimdir mecburen yoksa ipin ucunu kaçırıyor ama evladımı emanet edicem oda evladım olacak ağlarım herhalde gelinimi de görsem. Şimdiden çeyizimde kıymet verdiğim şeyleri bile saklıyorum
İki taraf da iyi niyetli olursa gerçekten çok güzel bir ilişki kuruluyor. Gelin kaynana gibi yaklaşmayınca tadından yenmiyor valla

Nisanliyken bu söylediklerinizi evliyken de söylerseniz arada ki saygı sevgi zamanla azalır.Evlilik öyle kolay birsey değil,ayrıca karsindaki erkek.Bir susar iki susar 3.ye oda cevabı yapıştırır.Biraz daha ılımlı olmak lazım.

Erkek olunca ne oluyor bi anlatır mısınız?

daha 15 gun var kesin konusuruz annesiyle ama ne desem ters anlama potansiyeli var ben onunla small talktan oteye gecmiyorum cok sacma ya yani dusuncesiz annesine de yazik kadin gezmeye geliyor. aman keske boyle deseydim simdi aklima geldi.

yok oyle olmaz iki tane de agzima carpar allah korusun jdkjddkdjdkh erkeklikle ne ilgisi var yahu

daha 15 gun var kesin konusuruz annesiyle ama ne desem ters anlama potansiyeli var ben onunla small talktan oteye gecmiyorum cok sacma ya yani dusuncesiz annesine de yazik kadin gezmeye geliyor. aman keske boyle deseydim simdi aklima geldi.
Yavaş yavaş politik olmayı öğreneceksin sasssy

evet onun kafasi pek basamiyor yani ben fark edip soyleyince haa dogru oluyor ama is isten geciyor. ikimiz de alisacagiz galiba zamanla.

evet onun kafasi pek basamiyor yani ben fark edip soyleyince haa dogru oluyor ama is isten geciyor. ikimiz de alisacagiz galiba zamanla.
Benimki 15 yıl sonra fark etti art niyet olduğunu annem seni denemek için yapıyor diyordu laf soktuğunda seninki okumuş etmiş adam inşallah hızlı geçer o süre

O zaman tavsiyem o sana bi adım geliyorsa sende bi adım git asla 2 adım gitme. Zamanla alışacağız diye düşünüyorsan bi bak bakalım o ne kadar sana uymak istiyor. Uyum bi kişinin ittirmesiyle olmaz, 2 kişinin de orta yolu bulmaya gönüllü olması lazım. Mesela hali hazırdaki sorununuz için kararlı ol, süreci takip et. Senin dediğin mi oluyor onun dediğimi oluyor sonuç olarak bi bak.

gelsin yani eger icinde biriktirip gunu gelince bunlari bana silah olarak kullanacaksa cogu seyi kafasinda bitirmistir. ben iste basima bir is gelmesin diye sessiz kalamam galiba.
Ben de senin gibiydim canısı, evlenince anladım ki bu kadar açıktan savaşılmazmış, politik ve işini bilenler daha mutlu , ben de geç öğrendim

Ben de senin gibiydim canısı, evlenince anladım ki bu kadar açıktan savaşılmazmış, politik ve işini bilenler daha mutlu , ben de geç öğrendim
esten ese degisir benim nisanlim 5 senedir hicbir zaman bana sen zamaninda boyle demistin diye konusmadi. annesiyle de ilk kez tanismadik. zannetmiyorum oyle bir sey olacagini. seven insan esine hicbir seyi silah olarak kullanmaz yani yapmadik bu zamana kadar boyle bir sey. yaparsa daha cikmaz yollara gireriz muhtemelen.

gelsin yani eger icinde biriktirip gunu gelince bunlari bana silah olarak kullanacaksa cogu seyi kafasinda bitirmistir. ben iste basima bir is gelmesin diye sessiz kalamam galiba.
Şunu da unutma Türk erkekleri ailelerine laf söyletmezler eleştiri kabul edemezler , aile deyince akıllarını kaybetmiş gibi davranırlar, evlenince bunu daha net göreceksin ..

Şunu da unutma Türk erkekleri ailelerine laf söyletmezler eleştiri kabul edemezler , aile deyince akıllarını kaybetmiş gibi davranırlar, evlenince bunu daha net göreceksin ..
sacma bi genelleme. yani tamam gonlunuz olacaksa evet oyle olur diyeyim ama.

Ayni ben çok tatlısın ama seni üzerler bu netlikle güzel kısss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…