kayinvalideyle ev toplama ve gelinlik mevzusu

Burada hasta olduğunda gelecek misafir için, erteleyelim mi ne yapalım demeden eşinden adım bekleyen üyeleri gördükçe şaşırıyorum.
En basit meselede bile iletişim kuramıyor insanlar eşleriyle. Nasıl zor ve yorucu bir hayat.
Aile meselesi de öyle. Ota, çöpe laf söyleyip kafa şişirmek değil ama gerçekten rahatsız olunan birşey varsa tabi ki eşle konuşulur. Eşimle konuşmayacağımda kimle konuşacağım?
Her erkek öyle sanıp, teselli buluyorlar bence.

Kadinlar kulubundeki "Turk erkegi" profili butun erkekler icin gecerli olsaydi hiç bir Turk erkeğiyle evlenmezdim. Neeet

nisanlim uyandi benden ozur diledi, sen sinirliyken annemi bile bile ortaya atmamam gerekiyordu haklisin biraz bosluguma geldi falan dedi. ben de ondan ozur diledim iste seni yanlis anlamisim babama bir sey demedin zaten falan diyerek. yine de babam sana yassy nasil neden sesi kotuydu dediginde yasadigimiz seyi anlatmasan iyi olurdu benim garezim senin ailene degil her iki taraf da cok mudahil olmasin daha iyi falan dedim. o da hak verdi.

sonuc olarak tshirtlerin bir kismini eleyecek sagolsun kiyafetleri yari yariya azaltirsa birlikte toplayacagiz aileler gelmeden. fazlasina yardim etmem ben. elektronik esyalari da babamla gonderecegiz. o kesin yine toplamaz annesini karistirir ama buyuk ihtimalle annesi evi toplarken ben disarida olurum bir araya gelmemeye calisirim. cunku kendi esyalarimi coktan toplamis olurum. gelinlik mevzusunda da annesi ona rica etmis ben de gideyim diye nisanlim da sonra biz tartistiktan sonra annesiyle konusmus gelinlik baska bir yerde siz o gun oraya gitmeyeceksiniz baska bir yeri gezecegiz o yuzden insanlardan ayrilmana o kalabaliga girmene degmez zaten sadece cizimi goreceksin, yassy icin sorun yok o seni goturebilir ama ben gitmeni istemiyorum birlikte vakit gecirelim demis. ama yine de annesi inat ederse bilmiyorum gelir belki.

İşler iyi toparlanmış, gözünaydın, sevindim

Çözmenize ve barışmanıza çok sevindim herşey daha güzel olur inşAllah canım mutluluklar

yengec iyi ki nisanlim uyanmadan once okudum yorumunu cunku biraz aklim basima geldi djdkdhdkdh kendimi hala kuruyordum. o simdi uyansin bi laf etsin de onun agzina tikiyim lafi, sen ne yuzle benle konusuyosun diye bi saldirayim diye dakika sayiyodum sifir saka cok tesekkur ederim sana ayrica

Evlat gibi yaklaşmakla alakası yok. Dünyanın en en iyisi olsa bile sen onun gözünde “gelin”sin. Kayınvalidemi severim iyi insandır ama ne kadar iyi olursam o kadar iyi olur mevzusu ıhhh yanılgı. Aksine yaptıkca fazlası bekleniyor ve asla kızı gibi olamıyorsun. O da sana gercek anne olamıyor. Öyle zannediliyor diye düşünüyorum.

Az önce kocama başlatma yeğeninden dedim skfkfkflf hicte bosamadı sag olsun. Sakinlestirdi aksine. Genel anlamda da hep söylerim fikrimi. Hatta sana gecen bisey demistim ya mesajla, anasını bana aratıp özür dilettisjdhdjdj

Siz çok şanslısınız o halde , ben de çat çat lafını diyen bir insanım ve bu yüzden yeni evliyken baya sorun yaşadık, eetrafımda gördüklerim ve kendi yaşadıklarımdan bunu öğrendim, eşime ailesi ile konuşmayı kestim tabi sınırlarıma sahip çıkarak yaptım ve daha iyi hale geldik, ama eskiden direk ailesine ağzıma ne gelirse söylerdim, yani bazen her doğru her yerde söylenmez aslında bunu vurgulamak istedim, bence Türk erkeklerinin büyük kısmı ailesine bağımlı..

En doğru teşhis bu bacım , tam bir kantarlar durumu

Ben şunu anlamadım yurtdışında yaşıyorsunuz 6 kişi yurtdışına mezuniyete nasıl gelecekler Türkiyeden saçma geldi..Ayrıca annesinin gelinliği görmesinde ne sakınca var?sırf kayınvalide diye görmesini istemiyorsunuz ama gerekçeniz ne anlayamadım. Evi de beraber toplamak istemiyorsanız teşekkür eder reddedersiniz de gerçekten ortada birşey yokken kadını herşeyden ayrı tutuyorsunuz farklı ülkede ne kadar tanıyorsunuz ki..Ayrıca madem Türkiyeye döneceksiniz gelinliği niye şimdiden oradan alıyorsunuz koca gelinliği mi taşıyacaksınız böyle kaynananın herşeyinde bişey ararsanız çok kavga edersiniz

sacma sacma diyip durmazsaniz sevinirim. duzgunce sorarsaniz her seyin cevabi var.

eger sizin cocugunuz dunyanin en iyi okulunda master bitirirse ve mezuniyetine gitmek istemezseniz anlarim ama bizim ailelerimize gore gereksiz degil demek ki.

gelinligi de ben tasimam merak etmeyin. :) param var o yuzden ozel tasarim yaptiriyorum yurt disinda. elime alip gelmem yani.

diger soylediklerinizi ara sayfalarda cok acikladim oradan okursunuz.

hhashsjsh hayir cok dogru olmus vaktim yoktu tamamina bakamadim bir ara birkac video daha izlerim eglendim

sizin kimsenizin gelmemesi ama nişanlınızın mezuniyetine maaile gelinmesine içerlermiş ve duygularınızı fazla yoğun yaşıyor olabilirsiniz.
bununla birlikte kv nin evi toplaması sonradan lafını edecek biriyse sıkıntı olabilir. kendi işinizi kendiniz yapın o halde. çok fazla detaya girmezsiniz. gelinlik kısmı gereksiz hassaslık bence. gelse nolucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…