kayınvalidenizi kaç günde bir ararsınız??

ben canım isteyince ararıma.s ruh halime bağlı yaniyerimsenibenzaten oğlu her gün arıyor bide ben arayıp rahatsız etmeyim diyomjeyyar:roflol:ben aramazsam o arar zaten :eek:klava:aman bi ara her gün arardım sıkıldım sonra aynı muhabbet şimdi canım çekerse ararım genelde çekmez ama bakıyom ara fazla uzamış arıyım bari diyom:roflol:ben zati telefonla konuşma özürlüyümdür aramadan kafamdan bir sürü şey geçer şimdi arayacam o şunu diyecek ben bunu diyecem ayyy... sonrada sıkılıyom birden aramıyom ,aslında gördüğünüz gibi çenesi düşük biriyem ama arayıp konuşmak gözümde büyür...kafamçokkarıştı haaaa bide kocamla ilgili bişey merak edersem,yani genelde onlara anlatır planlarınıda onları öğrenmek için ararım ...yani ağzından laf alırımjeyyaryaaaa ararım iştee:1rolleyes:

benim kayinvalidemi kaybettimsenağlamarahmetliyi sagliginla nerdeyse hergun arardim sorardim.cok memnundu hep derdiki hatta sende aramasan kimse aramiyacak .esim pek fazla aramazdi.

Esim hergün arar, yurt disinda oldugumuz için (yoksa o kadar SIK aramaz gibime geliyor) bende haftada 2 veya 3. Canim ne zaman isterse. Nasil olsa telefon bedava

ben nişanlandım ikl zamanlar 3 günde bir arıyodum ama her aramamda sitem işte aramıyon felan,sonra baktım ben bunu ii alıştırdım sonra haftadan haftaya, arıyorum artık bişey diyemiyo oda anladı sıktığını yani:KK70:

Ben yaşlı insanlara çok üzülüyorum.:çok üzgünüm:
Bugün var yarın yoklar. Gönüllerini hep hoş tutmaya çalışıyoruz.
Sık sık aramaya hal hatır sormaya çalışıyorum.:1rolleyes:
Dile getirmeseler bile bunu bekliyorlar biliyorum.

Biz bugün kayınvalidemle 3 kere konuştuk mesela.Sabah klasik konuşmamızı yaptık..
Sonra pazar günü bize gelecek misafirimiz için yapılacak ikramları böldük aradı ben şunları yaparım dedi.En kolaylarını da bana bıraktı saolsun..
Akşam eve gelince de ben aradım,gelemedik yemeğe anne,eşimin geç geleceğini söyledim.
Ben seviyorum kayınvalidemi..Birde gerçekten memnun oluyorum yani konuşunca..
yerimseniben

ben 2 yıllık nişanlıyım kayınvalidemi haftada 1 kez ararım bir hafta o birhafta ben tuhaf ama durum böyle

Eşinin mutlu olacağını biliyorsan ki bunu hakediyorsa hergün ara derim canım..Ama bana sorarsan sadece oğlum onlarda kaldığı zaman ararım o da oğlumla görüşmek için:dilcikar:Eee herkes hakettiğini buluyor di misüprizzzzz
Beni hain gelin benii:sm_cool:

hergün ararım bazen günde 2 yada 3 oluyor.bazende bu haftada 1 ve 2 oluyo çok değişiyor yani.

Biz bugün kayınvalidemle 3 kere konuştuk mesela.Sabah klasik konuşmamızı yaptık..
Sonra pazar günü bize gelecek misafirimiz için yapılacak ikramları böldük aradı ben şunları yaparım dedi.En kolaylarını da bana bıraktı saolsun..
Akşam eve gelince de ben aradım,gelemedik yemeğe anne,eşimin geç geleceğini söyledim.
Ben seviyorum kayınvalidemi..Birde gerçekten memnun oluyorum yani konuşunca..
yerimseniben

NE MUTLU CANIM SANA SEVİLİYORSUNKİ SEVİYORSUN:teytey:

hiçbir şekilde aramam, çünkü görüşmüyoruz. tam 1,5 sene oldu
rahat ettim:))

bu sira aramiz limoni biraz aramiyorum :dilcikar: oda aramiyor veya esimin is yerini cepini ariyor esim ariyor öyle konusuyorlar.
sikda olmasada arardim arada bir

bende aklıma geldikce ararım ama hergün kayınpederimle msn de görüştügüm için ona soruyom iyimi diye msn olmasa en gec 2 günde bi ararım ama kayınpederim hergün arar hal hatır sorar

biz zaten 2 sokak arayla oturuyoruz....ne yalan söyliyim kızm olana kadar çalışıyordumda haftada sadece 1 kez arardım annemde sitem ederdi yani kayınvalidem ...neden sitem ediyor diye anlayamazdım o zamanlar....ama kızım olduktan sonra daha bir duygusallaştım şimdi haftada 3 -4-5 gün arıyor 1-2 mutlaka gidiyorum .....siteminin ne demek olduğunu şimdi anlıyorum....herşey beni sevdiği vede insanların sevdiklerini yanında görmek istedikleri için miş....insan bu kadar uzun boylu düşünemiyor......yaşlı insanlar biz evlatlarından başka neleri varki. bu hayattta.bu konuda bütün büyükleri haklı başka ne istiyorlar ki bizden bir hatırlanılmaktan başka.....

eskiden annemi her aradığımda arardım.beni çok kırdığı için artık hiç aramıyorum.aramadığımı ima ediyor ama ben salak ayağına yatıyorum.napiiiiim bu kadar kalbimi kırmasaydı o da

eskiden annemi her aradığımda arardım.beni çok kırdığı için artık hiç aramıyorum.aramadığımı ima ediyor ama ben salak ayağına yatıyorum.napiiiiim bu kadar kalbimi kırmasaydı o da

bu kadar mı olur... aynı benim durum..... benimde elim aramaya varmıyo açıkçası..... eşimde uzaklaştı annesinden bu ara ....ama tam olarak sormadım sebebini gitmiyo annesine aramıyoda..... en son bayramda gördüm kendilerini....

Valla ben pek sevmem kayınvalidemi. Ama saygıda da kusur etmem. Pek aramam ancak onunla bir işim olursa yada arayı çok açmışsak. Gerçi ondan bana fırsat kalmıyor. Oda ayrı bir mesele.
Kayınvalidem yanyanayken bile muhabbet etmez benimle çok soğuktur telefon etsem hiçbir şey konuşamayız biliyorum. Nasılsın iyiymisin iyiyim sen nasılsın bukadar. Hele gün içinde 2. ye veya 3.ye arasam boş boş bekleriz telefonda. :roflol:

eskiden ayda 2 kere arıyodum bugünden itibaren hiç aramam bayramdan bayrama çok kızgınım çokkk artıkta düzelmez her adı geçince yaptıklarını anıcam

X