Kayınvalidem ve tuhaflıkları

Hahaha aynısı beklentide değiller Aslında ama senede bir de olsa gelse keşke diye düşünceleri var

Sakin olun siz konu acmissiniz bizde yapmadiysaniz diye fikir veriyoruz. Ama amacim fikir almak degil oylesine konu actim diyorsaniz yazmayalim bişey
Dertleşmeyi deneyin gibi şeyler yazmak önyargı zaten elimizden geleni yaptık biz onu demek istiyorum. Eşimin üzüntüsüne ortak olmaya çalışıyorum. Ben çok takmam o üzülüyor diye üzülüyorum

Allah'ım olmasi gereken sana altın tepside sunulmuş hâlâ sikayet ediyorsun.Kv çok medeni görgülü buldum ee okumus kadının hali başka.Ne olsun istersin siz bir yere gittiginizde pesinize mi takılsın surekli sana laf mı soksun dünürlerine kan mi kustursun?Ay valla gelinlere de yaranılmıyor

Yahu evet tuhaf. Bende hic haz almam boyle insnalardan. Kayinpederde oyle benim. Benim ailemle kendi akrabalarıyla falan asla gorusmek istemez ben boyle insanlar icin mal gelmis mal gidiyor derim. Ama benim ailemde takiyor. Benim gram umrumda degil. Her zaman derim bir daha evlenecek olsam agac kovugundan cikmis sahipsiz kimsesiz biriyle evlenirim . Siz belanizi mi ariyorsunuz konu acacak kadar degerli bir durum degilki bu

Sürekli didiklemiyoruz ki :) gelmiyor saygı duyuyoruz senede bir defa çağırdık ona da gelmiyor sürekli olan bir şey değil yani

Sürekli değilse neden 100 sefer çağırmışsınızda gelmemiş gibi konu açıyorsunuz. Annemler HEP çağırıyor o gelmiyor demişsiniz. Hep dediğiniz tek sefer içinmi. Baya tuhaf ozaman

Sürekli değilse neden 100 sefer çağırmışsınızda gelmemiş gibi konu açıyorsunuz. Annemler HEP çağırıyor o gelmiyor demişsiniz. Hep dediğiniz tek sefer içinmi. Baya tuhaf ozaman
Demek istediğim ilk zamanlar birkaç kez çağırıldı gelmedi o. Şimdi de özel günde yine yoktu yanlış anlatmış olabilirim

İyi de asıl bunları sayman gerekiyordu. Bunları bile yapmayan misafirlikle neden uğraşsın… sen çalışıyor musun?

Size ve evliliginize satasmiyor diye baya dertlenmissiniz ben böyle anladım kusura bakmayın gelip gitmek zorunda mı allasen ya ?? Alanınıza saygı duyuyor sizinle uğraşmıyor evliliğinizi bozmaya calismiyormus öpün başınıza koyun ne istiyosunuz daha

Gelseler suç,gelmeseler suç:)))

Dertsiz başına dert mi arıyorsun kızım mesafeli ne güzel oh mis annemle kaynanam da yılda 1 den fazla görüşmez gayet de memnunum yani ben... Keşke bana da yılda 1 kere gelse her dk çağırsam her dk dibimde bitiyor....

Böyle kaynanam olsun daha ne ister insan....

Sınırlarını çizmiş işte kadın en baştan tavrını tarzını belli etmiş. Bu şekilde davet ederek huzursuz ediyorsunuz. Fit, spor yapıyor dediniz beslenmesine de özen gösteriyordur. Uyku da önemli hem Kısırdır mangaldır istemiyor kadın belli ki. Ayrıca hiçte tuaf değil. Belki de sohbet edecebilecegi bir konu bile yoktur ailenizle. Sıkılacagına gelmemesi daha mantıklı

Kadın gencecik yaşta anne olmuş. Üstüne gencecik yaşta kocasını kaybetmiş, yalnız kalmış, tek başına ebeveynlik yapmış.
Hayattan bezdiği, yıllardır depresyonda olabileceği gelmiyor mu hiç aklınıza?

Yalnızlığı seviyor olabilir, dünürlerle sosyalleşmek hayatta istediği son şey de olabilir ama hiç arkadaşının olmaması, dışarıya çıkmaması garip.
Ben olsam ailem böyle böyle dedi diye eşimin beynini yemek yerine annesiyle zaman geçirmesi, gerekiyorsa da bir psikolog ya da psikiyatriste yönlendirmesi için teşvik ederdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…