Kayınvalidem ve kayınpederim evliliğimizi yönetiyor

Darısı başlarına dediğim üyeler var, sen ısrarla anlat yaşadıklarını, kamu spotu gibi her fırsatta alt yazı geç mihail

Senin kocam dediğin adama, koca demek için bin şahit lazım.

Bu ne böyle ya; madem anası bu kadar kıymetliymiş, evlenipte senin hayatını cehenneme çevirmeseymiş.

Denyo herif!

Kendinize yazık etmeyin
Böyle bir adamla ömür geçmez
Sevseydi 2 aylık evlisiniz 1 haftada sizi arardı
Annesiyle mutluluklar dileyip boşanın

Üniversitedeyken hakim olan aynı zamanda dersimize giren bir öğretim üyesi vardı. Bir dersinde dedi ki kızlar ilk altı ayda kocanızdan dayak yerseniz boşanmak için bir dakika bile düşünmeyin. Devamı geliyor ilk altı ayda bu kadar hızlı tüketilen bir evliliğin sonu gelmez. Ha daha sonrasında dayak yiyelim sineye çekelim gibi bir şey de söylemiyorum tabiki dayak asla olmamalı ama bu kadar erken cicim aylarında bile oluyorsa hiç düşünme boşan hemen

Onca seyden sonra bir hafta oldu arayan yok diye takilman ilginc. Bunca sey bana yapilsa kv ve oglusunun haberini ancak 3.sayfa haberlerinden almak isterdim.

Tamamını okumadım okuyan izahmet ederse sevinirim, sevgililik dönemini soran olmuştur heralde, 2 ayda birden canavar olmadı ya adam
Sevgililik döneminde sürekli en ufak şeye kırılır küserdi eşim, 3 gün arayıp sormadılar hatasını anlasın diye. Sonra hatanı anladın mı diye arardı. Eğer gerçekten hatalıysam ben arardım. Nişanlıyken de hakaretleri vardı, en son ayrılma reddedine geldik. Beni m ailem ve ben hakaret devam ederse bu iş olmaz dedik. Bir daha olmayacak dedi, söz verdi. Bi süre hakaret etmedi. Düğünden sonra bunları yaşadım. Evlenmeden önce de ailesine düşkünlüğü aynıydı ama ben bunu kendi lehime olarak gördüm. Bende onun ailesi olucam beni de aynı şekilde sahiplenir diye düşündüm. Geç anlıyorum mi ilk hakaretinden sonra bitirmeliymişim herşey yolun başındayken

Bu adamın bu kadar anneci olduğunu anlamak için kör olmak lazım. Mecbur mu kaldın evlenmeye de bu pislik adamı ve pislik annesini çekiyorsun. Boşan kurtul bunlarla ömür geçmez. Cuma ve cumartesi olayı her tartışmada dayak yemen yanında hiçbirşey. Ins altınlarıni alıp baba evine donmussundur

dayağı yemişsin yemişssin hala neden aramadılar diye dert mie diyosun. sen arasana böyle koca zor bulunur valla. gideken tasmanı da almayı unutma ama.

Hakaret etmese bile en ufak şeyde küsmesi sonra hatanı anladın mı diye araması falan narsist işaretler

Evden sadece valiz alıp çıktım. Altınlarla ise araba almıştık, bilmiyorum arabayı son kav ga ettiğimiz gün kar amaçlı takas yapacak tı eşim. Yani altın hiç elimde olmadıki. Onlara göre takılar zaten kadının değil ailenin

Aile derken ikimizin ailesinin değil.

Genc kaynana ve yasanan sorunlar...kesinlikle esini senden kiskaniyor bizde de kiskanclik vardi.kv dem seninkiyle ayni yastaydi evlendigimizde alttan alttan esimi cok guzel işledi sagolsun.

Zaman ayırıp fikir veren herkese teşekkür ediyorum, hiçbirinizi tanımasam da hepiniz doğru yolu ailem gibi siz de gösterdiniz bana. Allah hepinizden razı olsun.Neyseki vicdanım rahat.

Genc kaynana ve yasanan sorunlar...kesinlikle esini senden kiskaniyor bizde de kiskanclik vardi.kv dem seninkiyle ayni yastaydi evlendigimizde alttan alttan esimi cok guzel işledi sagolsun.
Durumlar aynı, her açıdan kıskandığının bende farkındayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…