Kayınvalidem ve kayınpederim evliliğimizi yönetiyor

Bu evlilik asla yoluna girmez . Anlattığınız şeylerin bazılarını birebir yaşadım . Karakteri oturmamış bir adamla evlisiniz . O kurallardan vazgeçmezler . Mücadele edecek hiçbir yanı yok . En kısa yoldan boşanmaya bak . Hayatını kurtar.

O kadar doğru bi tespit yaptınız ki, karakteri oturmamış bi adamla evliyim. Bi kere olsun "karım" diyebilseydi eğer ailesine karşı, bu olaylar buralara gelmezdi. Bunları yaşamazdık.

Üzücü bir durum cnm...ne desem boş çünki bunca haksızlıklara rağmen umut edip beklemen gerçek sevgindendir...maalesef bitti denilince bitmiyor, büyüklerin hatası çok ama maalesef eşininde karakteri oturmamış gibi eğer kendini bilen biri olsaydı bu saçmalıkları buraya kadar sürüklenmesine izin vermezdi sende bu durumda olmazdın. Seni çok iyi anlıyorum çünki benimde evliliğim büyüklerin araya hep girmesinden ve eşiminde bunlara seyirci kalmasından bitti inşallah hakkında ne hayırlıysa o olsun:)

O kadar doğru bi tespit yaptınız ki, karakteri oturmamış bi adamla evliyim. Bi kere olsun "karım" diyebilseydi eğer ailesine karşı, bu olaylar buralara gelmezdi. Bunları yaşamazdık.
Demez boşuna beklemeyin . Ben bu yapıda ki aile modelini bizzat Tecrübe ettim . Düzelme ihtimali yok . Boşuna zaman kaybetmeyin

Beni sitede bi tek siz tam anlamıyla anladınız sanırım. Bitti evet ama yine de söylemek de yaşamak da çok zor. Neden diye sormadan yapamıyor insan. Okumayan, ekonomik sıkıntısı olan kadınlar mecbur hissedip katlanıyor. Bense bi umut dedim sadece. Allaha şükür onlara muhtaç değilim ailem yanımda, kendi ayaklarım üzerinde duyabiliyorum, önümde güzel bi geleceğim var. Bu kadar insan bana olumlu ya da olumsuz yazarak aklımı daha da başıma getirdi. Allah hepsinden razı olsun.

Sen aşk evliliği yapmissin eşin mantık evliligi

İnanamıyorum? Bu yazdıklarınız gerçek mi? Kaçıncı yüzyıldayız bu nasıl bir evlilik düzenidir diye başlayacağım ama seni Yok yere üzmek istemiyorum.. ama şunu söylemeliyim ki evi terkettiğin için ne olursa olsun sen haksız durumdasın.. direk evine dön canım sonrada iyice düşünür taşınırsın eşinin değişme ihtimali YOksa dava açarsın.. böyle sanki bunlar seni evden gitmen için ellerinden geleni yapmış gibi görünüyorlar..

Hayatta yapılan en temek yanlış bırının degısmesını beklemek.. beden ve ruh saglıgı yerınde bu kişinin.. dayak atarkende herturlü psikolojık;sözlü fiili şiddet uygularkende kendinde.. eee yanı?
Hıcmı kıymetın yok? Zamanla kendınden uzaklasacaksın senı degersızlestırmeye calışan bu ınsan senı degıstırecrk.. evlilik boyle bırsey degıl. Ben burda içinde sevgı olabılecek bır ılışki gormuyorum ki degısse ne olur? Hıc kolay degıl kötude olsa bır yuvayı dagıtmak amaa şimdi gitmişken donmeyın derım. Zamanla gıdecek gucunuz kalmayabılır; karsılastıgınız bu sevgısız degersız tutumlar sızın özguvenınıze benliğinize zarar verecek. Ne yapsanoz degerınız olmamış neden dıye sorgulamayın kendınızden önce tutacagınız bır ılışkınız yok. Dılerım sızon için hrsey daha pozıtıf ılerler..

Çok iyi ve çok doğru düşünmüşsün canım:) inşallah herşey gönlünce olur.
bende çok umut ettim bekledim ama sadece kendimden ve boşa geçen zamandan oldum...o mu şimdi keyfi yerindedir eminim...allaha havale ettim...yani demem o ki değişmiyorlar, yinede bu durumda senin için dua etmekten başka birşey elimden maalesef gelmez ki keşke gelseydi keşke elimde olsaydı da tüm evliliklerin yıkılması yerine kurtulması ve çook daha iyi olması için birşeyler yapmayı canı gönülden çok isterdimAllah yardımcın olsun dilerim herşey gönlünce olur:)

Aşağılık kompleksi var bunların topunda.. hay gerizekalılar ya.. bende de var bunlardan ama hale yola soktum çok şükür Rabbimin izniyle.. ama sizin gibi kadrolu devlet memuru olsaydım hiç durmaz anında boşardım.. ki yeltendim de ama ailem destek olmadı.. tabi size boşanın ya da boşanmayın diyemem o kısım size kalmış ama bunca güzel imkan bir aradayken de bu eziyeti çekmek akıl işi değil..

Bu olayların hepsi 2 aydamı oldu yani 8 haftada bana hiç inandırıcı gelmedi dizi senaryosu gibi.Eğer gerçekse boşanın.

ALLAHIM nekadar kötu insanlar var ya ALLAHIM korusun böyle insanlardan hepimizi cok üzüldüm arkadaşım INŞALLAH hersey gönlünce olur uzme o tatli canini ❤

çüş diyorum.gitmekle en mantıklsını yapmışsın.yakma hayatını

Kuzuuumm kiyamam sana butun samimiyetimle soyluyorum hepsini ama hepsini yasadim

Haftanin uc dort gunu kaynana elti gorurdum ve yine ayni hafta icinde arardim yine de gelmiyosunuz aramiyosunuz derlerdi

Onlar yuzunden ilk bayramimizda ben de tokat yedim

Kaynana elti doldurup doldurup ustume saldilar

Aileme gondermediler ve acikca aileni sileceksin dediler

Sonuc ise bosaniyorum

Hicbisey bize bi kere verilen yasam hakkindan ve bu yasami mutlu gecirmekten daha degerli degil

Kendine saygin olsun kendine deger ver ve cikar bu tumoru hayatindan

Tamamını okumadım okuyan izahmet ederse sevinirim, sevgililik dönemini soran olmuştur heralde, 2 ayda birden canavar olmadı ya adam

BOŞAN
B O Ş A N
Yarayacaksa 100 kere yazayım.
Hemen boşan. Çocuk falan olmadan kurtar kendini.
Ne ruh hastaları varmış memlekette arkadaş.

Umarım eşin hiç aramaz
Ararsa barışacaksın bu ruh hastasıyla
İki ayda tokatlayan iki yılda kemiklerini kırAr
Gururu bir kenara bıraktın hadi tamam da canından da mı korkmuyorsun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…