kayınvalidem paralarını sen yemediysen başkasıyla yemiştir dedi....cinlerim tepemdeee

Allah'ım ne saçma ne gereksiz bir söz!

Hayır yani ona ne?:enbuyukkk:

oğlunun aklı yokmuymuş da parasını yedirmiş:1closedeyes:

zaten çok itici bir cümle "parasını yemek"

sahip çıksaymış oğluna..

kimseye söylenmez bu laf..çünkü siz artık evlisiniz üstelik hamile bir kadınsın..:CüvCüv:

bu tiplerin yüzünden herkes "kaynana"diyince şöyle bi durup düşünüyor işte maalesef

kızmakta haklısın kaynanan çok düşüncesiz cahil bir insanmış
yinede kafanda büyütme bırak eşin annesiyle konuşsun hamileymişsin üzüntü sana yaramaz:1no2:

Vallaha inanki kizlar burdaki kaynana olaylarini duydukca kendi kaynanami severdim simdi daha cok sevmeye basladim....

Bir Anne bir Büyük bize kol kanat geren biri yemez yedirir icmez icirir Kaynana lafini birak bir Anne böyle olmasi lazim....

Oglum pararsini yediriyor:1shok:
Hayir birde sacmaliga bak kime yediriyor sanki Karisina yedirecek tabi ya ne???

Ayyyyy benim yine sinirlerim depresti ya Mazlum Mazlumu getirin bana:mymeka:

aynen benimde kaynana böyle allahtan çok uzağızda ayda bir telefonla sokar yine de sağolsun benimki
ama duymamazlıktan geliyorum onun yüzünden kurduğum yuvanın huzurunu neden bozayım onunda istediği belli ki bu ama onu dinleyecek kafaya takacak kadar onun dedğini düşünecek kadar değer vermiyorum ve duymuyorum evet evet deyip geçiştiryorum telefonu kapatınca duymuyorum zaten oda o saniye beynimden silinyo ikinci dakika sor kimle konuştun diye kimseyle derim:))
hani bir söz varya eşeğin hatırı yoksa sahininde mi yok diye kocamın annesidir deyip kocama duyduğum saygıdan konuşuyorum sadece birazdaa politik oluyor ama neden huzurumu bozayım ki

kaynanan lafı kıvırmak için afallayıp saçmalamış
çok ayıp yaptığı
ama sen böyle saygılı oldukça kazanıcaksın hep böyle kal.

eeen azından baskası yememıs benle yemıs bıle dıyebılırdın, sessız kalma bu gıbı durumlarda yok cok rest cekersın bı ıse yaramaz rest cekmen

Bukadarda para düskünlügü olamaz yani.. Kefenin cebi varya o sevdigi paralarla gider öbür tarafa... tövbe tövbe..

Canim üzme kendini fazla.. Bir cahilin lafina bakarak ne kendini nede bebegini üzme... Esine restini cekmissin. Eger ailesi ayni seyi tekrarlayacak olursa, söyledigin gibi yaparsin ama sakin üzme kendini...

ohh yedim cokta iyi geldi deseydin iyice morardi aslinda,amaci seni deli etmek belli..kisasa kisas sende onu deli et bari..cadi kaynanalar ne olucak

iyice kafayı yedirtecek bana hiç ummadığım anda ummadığım şeyleri söylemekte üzerine yok ama içime oturdu karşı karşıya gelirsek bir çift lafım var 2 senedir onlar için döktüğüm yaşlar mahfetti beni geçen gün nişana gittik kayganamda ordaydı pek konuşmadım uzak ve soğuk durdum giderkende eşim biz gidiyoruz deme gereği duymadı ben yine ayıp olur aşkım haber ver annen o dedim ama içten değil:):):)ama o salla gitsin dedi halbuki ne gerek var böyle durumlara değil mi tatlı tatlı geçinilse

Kayınvalidene bir bayana özelliklede hamile bir bayana edilmeyecek sözler sarfetmiş.
Kusura bakma ama kendisini kınıyorum.Üzüldüm cidden , çok can sıkıcı bir olay yaşamışsın..
Eğer beraber oturmuyorsan fazla görüşmemeni,özel günlerde görüşmeni tavsiye ederim..

mesafeliyiz zaten 40 yılda bir gideriz oda benim zorumla ama görüştüğümüz zamanda illa moralimi bozarlar gerçi eşim üzülüyosan hiç gitmeyelim diyor ama nede olsa ailesi diyorum karşılığını alamıyorum eşim susma savun kendini diyor ama ben onun beni savunmasını istiyorum nede olsa geliniz yani oğlu değil ama ben göze batarım allaha yakın yuvama uzak olsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…