Kayınvalide Sorunu

ozaman arkdasindan konuscsginiza acik acil sorun. neden o bileziklerin üstünp bize vernedin deyin ne var bunda?

ne biçim huylar bunlar daha 4 aylık geline .
cahilce buluyorum.
ama mecburen aranız kötü olmasın diye idare edeceksin. ama söylemek istediğini de içine atmayacaksın.
güzelce söyleyeceğini söyle. böyle daha kötü oluyor

mesafe koymak kötü davranmak değil size zaten böyle yapıyorsunuz demiyorum ama mesafeli bir yakınlık gösterebilirsiniz.Çok fazla her konuyu konusmadan ama içten ve samimi olabilirsiniz.İnsanlar samimiyeti vıcık vıcık olmak sanıyor ama siz saygıyı bozmadan mesafeli bir yakınlık saglayabilirsiniz.Sizi tanıdıkca onlar da tarzınızı kabul ederler.Ayrıca bu aramama konularını evden esya göturmeme konuları için vs. sakın yüz göz olmayın esinize anlatın bırakın o iletsin onlara orta yolu her zaman erkek bulmalıdır annesi ve eşi arasındaki.insanlar birbirini tanıdıkca davranıslarda ona göre sekillenecektir

İnan'ın sizin yazdıklarınızı birebir olmasa bile kendime göre uyarlayarak yaptım her aradığında açmadım habersiz geldiğinde duşta oldum vs. Ve zamanla yapmaması gereken şeyleri öğrendi artık habersiz gelemiyor çekiniyor artık evde yatıyordur rahatsız etmeyim filan diye düşünmeye başladı şaşırtıyor beni umarım gerçekten düzelmiştir ve aramıZda böyle saygı çerçevesinde belli bir mesafeden kv-gelin ilişkimize devam ederiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…