Kayınvalide sorunu yeni evliyim uygulamada da yeniyim lütfen bir fikir verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fridakahrolduu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2022
218
-73
24
Arkadaşlar ben nerdeyse 4 aylık evliyim yeniyim evliliğimizin ilk 1 ay i mecburen kayınvalidemlerin evinde kaldım henüz evimiz hazır değildi eşimin işi vardı farklı şehirde idi sadece 1 hafta birlikte kaldık o da baş başa bile değil o gitti ben kaldım 1 ay sonra evimizi tuttuk kayınvalidem de bize geldi 1 ay da bizim evde kaldık sonra kayınvalidemi evine götürdük evimize geldik 1 ay da biz baş başa kaldık her şey o kadar güzeldi ki çok mutluydum eşimle vakit geçirmek çok güzeldi birlikte televizyon izlemek bile bana dünyalara bedeldi ama eşim çok konuşkan birisi olmasına rağmen evde tek ikimiz varken fazla konuşmuyor hep misafir istiyor eve şimdi de izni varken ailelerimizi ziyaret etmeye memlekete geldik ben hamileyim bazen bulantılarım oluyor diye eşim ve kayınvalidem bunu bahane ederek yine kayınvalidemin gelmesine karar vermişler üstelik 3 ay duracakmış çok canım sıkıldı kayınvalidem olduğu zaman her şeye çok fazla karışıyor eşimle vakit geçiremiyoruz ve sorunlarımız oluyor ne olduğunu anlamıyorum bile birbirimize giriyoruz birden aslında iyi bir kadın ama eşimle birbirlerine çok bağlılar bu beni önceleri rahatsız etmiyordu ama tartıştıktan sonra gidip annesi ile yatması annesinden de soğumama sebep oldu çok düşüncesiz insanlar ileride birlikte yaşarız diye korkmaya başladım şimdiden bunları yaşayan bir çözüm bulan tecrübesi olan arkadaşlarım ablalarim yazabilir mi lütfen kötü hissediyorum kendimi

En iyi cevap
Çok teşekkür ederim arkadaşlar valla bu olabilir aslında gerçekten bi nebze de olsa rahatladım olabilir bu
Gercekten oyle yap ewde yokmusgibi davran sadece uzan yat cayin kahven esine yemegi falan o hazirlasin esin gelirse gozunun onunde annesine iyi davranmis gibi yap bi isin ucundan tutmus gibi davran ama hemn sanci gelmis gibi davran birak onalr senin ustune dussun sen seslenme esinin yaninda hep guzel dille konus falan ama ona ragrem esin annesini dinleyip sizinle tartisirsa sorun cikartirsa ozmn gercekten esiniz annesize asiri duskun ve bunun onune asla gecemessin bende yasadim cunku ama daha fazla sesiz kalamadim ben ve birde 4 yasinda oglum var annesinin sozuyle tartisma cikartirdi falan bnde 23 yasindayim ne yaptiysam annesine dusgunlugunu lun onune gecemedim ve bosandim insllh sizinki oyle olmazda duzelir

Yok öyle bir şey umarım başınıza gelir böyle bir çaresizlik o zaman görürüm sizi orada burada onun bunun fikrini sorarsınız medet umarsiniz benim gibi üstüne birde alay konusu olursunuz
Sana sıktığım canıma yazık. Gece 2 buçuktu, hala laf anlatıyorduk, enayilik seviyem.

Acizliğin göz kamaştırıcı. Sen kendi derdine derman ol da bana öyle beddua et.

Başıma gelmez, benim kocam anasının koynunda uyumuyor. Ensest ihtimali taşımıyor. Gül gibi bir kocam var ama çocuk sorumluluğu beni korkutuyor ve korunuyorum.

Ola ki ben de 3 buçuk aylık evlilikte anasının koynuna giren kocamdan kendi evimiz bile yokken pırt diye hamile kalırsam beni de eleştirsinler. Bunun üzerine bir de dersem ki "geç bile kaldım" zır cahil diye etiketlesinler beni.

Okutmadilar, arkadaşım olmadı diye ağlayıp evlenir evlenmez oyalanayım diye bu hayata bebek getirirsem bencil anne desinler. Korkak desinler, kurban desinler, akılsız desinler. Ben hepsini kabul ediyorum. Sen edemezsin. Çünkü o kadar aklın yok.

Sakın korunmayı düşünme. Her sene 1 tane doğur. Annenin seni kurban etmesi gibi sen de kendi hayatina kurban et o çocukları oyalanma bahanesiyle. Büyüdüklerinde de dersin ki "bu çileli hayata sizin için katlandım"

Yok öyle bir şey umarım başınıza gelir böyle bir çaresizlik o zaman görürüm sizi orada burada onun bunun fikrini sorarsınız medet umarsiniz benim gibi üstüne birde alay konusu olursunuz
Bedduada geldi sonunda aferin sana,önce ağzını çalkala sen istersen maşallah dilde papuç kadar ...

Gelirse gelsin o kadar alay edildi kahkahalar atıldı ne bekliyorsunuz
Ben seninle alay mı ettim terbiyesiz? Bazi yorumlar haklı bile olsa mutsuz etti beni. Gece seni dert ettim uyuyamadım. Karnında bebekle bedduanin hayrını görürsün, demişlerdi dersin.

Koynuna girdiğini gördükten sonra siz alır mısınız koynunuza?
Ya tabiki cok buyuk tepkimi koyarim oyle yapsa sureklli anasiyla yatmasini soylerim bagirirm annesininde duyacagi sekilde ama oda daha yeni ewli hamile o suanda tecrubesiz ve afaliyor ne yapacagini bilmiyor biraz daga soylerken akil verirken kirici olmayin

Gerçekten mi demeseydiniz ben hiç anlamamistim şu an baya yardımcı oldunuz
Napalım adamı kırbaçlayalım mı sizi dinlemesi için Geçmiş olsun dileklerimi sunmak için yazdım zira huylu huyundan vazgeçmez. Her şeyi baştan kabul edip sonra dır dır ediyorsunuz.

12 yıldır evliyim, 17 yıldır aynı adamla yatıyorum, birkez bile uyurken sevişir gibi sesler çıkardığını hareketler yaptığını görmedim duymadım
Adam annesi ile aynı yatakta uyumuş sevişmemiş nasıl bu kadar kolay “sapkın” damgası yapıştırıyorsunuz ya
Yazdığınızda bir denge de yok, “evli bir adam annesiyle nasıl yatar” evli olmasa yatabilir anlamına geliyor, ne dediğinizi biliyor musunuz acaba

Üzülmek zorunda mı?

İleride birlikte yaşamaktan korkmanıza gerek yok zira siz zaten birlikte yaşıyorsunuz, kv arada bir kendi evine uğruyor

Uzaklaştıramazsınız sorunda bu zaten. Bu böyle devam edecek. Ana kuzusu eşler her daim anne babayı haklı bulur onları seçerler sizden ayrılmaktan bile çekinmezler gerek olursa boşanırlar. O sevgiden de eser kalmaz tabi.

Üzülmek zorunda mı?
Üzülmek zorunda değil sevgili minaredenatbeni arkadaşım ! Kız da burada kendine acımamız üzülmemiz için başlık açmamış. Fikir verin demiş. “Senin için üzülmedim” bir fikir değil ne yazık ki. İnsanlar büyük bir buhran içinde olmasa buraya üyelik açıp da derdini yazmaz,tanımadığı insanlara derdini açmaz. Bi zahmet olumsuz yorumlar yerine ya fikir verin ya da hiç yazmayın,okuyun geçin. Hadi bu arkadaş böyle üzülmesin okusun geçsin okey.. Diğer başlık açan arkadaşlara bile yazıyor kolay hamile kalanından tut korunup korunmama yöntemlerine bile saydırıyor. Bize ne ki ? Ay uğraşamicam valla burada herkes çok bilmiş. Siz ve sizin gibiler asla tükenmez ve biz de sizin gibiler yüzünden daha çok başlık açarız buralarda. Sağlıcakla kalın

Ne tepki koyması bağırması annesinin duyması ya? Kocanız annesiyle yatacak ve onunla sevişmeye devam mı edeceksiniz? Konuşmayla halledilecek bir şey mi yetişkin insanin annesiyle yatmasi, annesinin buna müsaade etmesi?

Napalim cnm tepki koymayalim bagirmayalim zaten olan olmus ortada bir cocuk var yeni ewliler hemn git bosan diyemeyizki kimsenin sonucta burda durumunu bilmiyoriz aile ortamlarini falan tepkisiyle duzeltebilir herseye ragmen duzelmiyorsa ozmn biseyler yapr en azindan cocugum icin cabaladim oayinca olmuyor der hemen sizin dediginzgibi annesiyle yati bu aaa gidip bosamaliyim bunu demz herkezin karakteri bu ayrica bukadr sinirlenecek tepki vermenizi anlamiyorum sizin kocaniz yapmiyor sonucta o tepkileri kocaniz yaptiginizda verin burda bh sekilde insanlari kirarak akil fikir vermeyin size kalsiniz akliniz

Emir verme, senden emir alacak değilim. Bir zahmet düzgün cümle kurarsan diğer "fikirlerini" okumaya çalışırım.

Lütfen bütün yorumları iyice okuyun eşime ve ailesine bir Allah'ın kulu kötü demedi eşimin çok güzel bir işi ve maaşı var hiçbir kötü alışkanlığı yok sigarası bile yokkk
Ensest, sapık, psikopat olabilirler ama olsun, sonuçta 4 duvar arasında oluyor bunlar, kimse bilmezse sıkıntı yok...Ha güzel bir maaşı da varmiş , her sene çocuğunu alıp seni tatillerde gezdirir, sana ne istersen alır, ohoooo daha ne?

Beni tanıyorsunuz herhalde….. siiiiiz ve sizin gibileeeeer…..beni kimlerden saydınız acaba.
Peki siz kimsiniz de bize ne yapacağımızı söylüyorsunuz? Ne yazalım nasıl yazalım diye soran oldu mu size? Sizi sizden başka yetkili mercii ilan eden mi var? Site yönetiminden el mi aldınız? Millete akıl vereceğinize haddinizi bilin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…