Kayınpeder sorunsalı..

Bizim vardı öyle bir akraba. Küçük gelinle bir olup büyük gelinini ezerdi sürekli. Sonunda en büyük darbeyi küçük gelinden yedi. Allah haksızlık edene haddini bildiriyor mutlaka.
O eltide karakterli birşey olsa rahatsız olur kayınpederinin ettiği laftan, sen ne diyorsun diye tepki gösterir. Hepsi aynı kalitede demekki.

Ya o bende de var benim yanımda da yapılsa hemen atlarım olaya o kadar ki haksızlıga gelemiom

İnşaallah onlar da yer o günü sabırsızlıkla bekliyorum. Ben biliyorum ki Rabbim kimsenin ahını kimsede bırakmaz ben her şeyi geçtim onlar bugün hamile bir kadını kırdılar üzdüler

Annesini sevmeyen bebeğini de sevmesin bir zahmet. Allah tan doğuma ailemn yanına gidiyorum bebeğin kırkı çıkana kadar orda kalcm yoksa ben böyle dola dola birilerine dalarım da artık ne zaman bilmiom:))
Ee baştan beri istemiyormuş sizi hatta kına gecesine vs da gelmemiş anladığım neden o adamın evinde oturmayı kabul ettiniz ki madem hiç anlamadım.
İki sene de olsa beklerim ev bulacak zamanı beklerim demeliydiniz zaten tayin durumu varmış onu beklerdiniz.
Apartmandaki kendi evine”Oğlum senin evin” dese bile inanılmaz böyle bir adamın sözüne.
Zaten siz de tavrımı koydum deyip adamın(k.pederin) evine inmişsiniz geri.
Eşinizin evi değil o yani lafla peynir gemisi yürümüyor çünkü.
Bana siz de eşiniz de baştan adama boyun eğmişsiniz gibi geldi.

Aynen

Bu tipler aynı canım. Sürekli mağduru, hastayı oynar ama senden benden sağlamdır bunlar kafası zehir gibi çalışır.

Bakmayın kesinlikle. Bundan sonra ölmediği sürece çıkmayın yukarı, o evden de taşının acil.

Sevdiğin iki gelinin dönüşümlü bakar artık sana, ben de gezer dururum derdim, kıs kıs gülen elti de ağzına muz girmiş gibi kalıverirdi. Şimdi ciddi tepki koysanız şaka yapıyordum ben ne suratsız karın var diye oğluna şikayetlenecek. Şakaysa şaka kakaysa kaka. Ağlarlarsa da biz şakalaşıyoruz sanıyordum baban kendi yapınca iyi kendine yapılınca kıvranmasın diye sustururdum kocayı.

Mesafe koyman gerekli,bir daha çıkma. Büyükler büyüklüğünü bilecek ki küçükler de saygılı olsun

Ucuz dedigi anda "haddinizi bilin ben oglunuzun esiyim bana ucuz demeniz sizin ucuzlugunuzu gosterir" der aninda kalkar evi terkederim. Bir daha da kimse o adamla beni ayni ortama sokamaz. Nasil millet icinde hakaret ettiyse millet icinde de özür dilettirir yinede asla bir daha yakin olmam... kalabalikta yapilan hatanin tenhada özrü olmaz...

Ne yalan söyleyim alzheimer gibisiniz eski konuları falan anında unutuyorsunuz. Hapis hayatınıza dahil ettiğiniz bebeğinizi de şimdilik bahane olarak kullanıyorsunuz ama bakalım zaman ne gösterecek. Hepsini kendi elinizle seçtiniz eski konularınızı bilenler anlayacaktır. Size müstehak, doğurup bir uğraş geçince elinize zamanla hapse de laflara da alışırsınız çünkü bile isteye değiştirecek bir etkiniz yok.

Eski konuları bilmiyorum profilinde de gizlemiş. He oldu ki

Oğlunun saygı duymadığına babası nasıl saygı duysun ki. Eşiniz sizi sevmiyor, evlendigine pişman olduğunu ortalarda söylüyor ama siz kp onu dedi bunu dedi. E eşiniz telefonunuzu kırdı, sizinle vakit geçirmemek için çıkıp çıkıp gidiyor ama siz her konuda eşle her şey mukemmelmis gibi her olayı şaşırarak anlatiyorsunuz. Gerçekten psikolojik bir sorununuz mu var diye düşünmeye başladım.

Burdaki durum geçici, tayinciyiz ediyor. Umudu oraya bağlamış heralde. Giderlerse kocası iyi olacak sanıyor bence.

Burdaki durum geçici, tayinciyiz ediyor. Umudu oraya bağlamış heralde. Giderlerse kocası iyi olacak sanıyor bence.
Tüm olay bu zaten. Kendisini ezdiren telefonlar parçalayıp sonra mecburen telefon alan eş kişisi ama kp ye eşim yine alır diye sanki hediye alınmış gibi anlatıyor.
Eski konuları bilmiyorum profilinde de gizlemiş. He oldu ki
Klasik evlenir evlenmez çocuk yapıp eşi sonradan tanıdımcı. Daha bir hafta oldu sanırım, boşanıcam diyordu şimdi eşim şöyle iyi böyle iyi.

Ya bana biraz zihinsel bir sorunu var gibi geliyor açıkçası. Öyle umut fakirin ekmeği durumu değil de, beyni olanları inkar mı ediyor nedir. İnsan bj kadar şaşıramaz yani. Neydi burda bi kız vardı mezarlıkta nişanlı ile karşılaşıp bana böyle dememisti şok oldum şok oldum diye sasiriyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…