Kayınpeder sorunsalı..

siz yaptıklarına rağmen yine sürekli etraflarında pervane olduğunuz için rahat rahat konuşuyor işte. siz verdiniz bu yüzü onlara

Kaynanam yemeğe davet etti. Bende yemek yapamamıştm hamileyim dışardan söyleyecektım o da arayınca gittim ben nerden bileyim adamın bunları diyeceğini ayrıca.

Önümüzdeki ay 1 sene olcak biz evleneli:) yeni evli saylırız yani. Bu bir sene içerisinde bu kaçıncı oluyor da biz de aman yaşlı büyüğmz diye diye bu hale geldik
Kız Burcu hayırlı uğurlu olsun ama çocuk için acele etmişsin be bu dönemlerin gezme tozma dönemleri olması gerekiyordu be

Yazıklar olsun ona da babalığına da yazıklar olsun boşver böyle insanlar hastalanınca da ölüm döşeğinde kime kötülüğü dokunduysa o kişiyi sonra sayıklıyor bu böyle kalmaz sen kalbini temiz tut nekadar pislik insanmış ki diğer gelinin yanında böyle konuşabilmiş ayrıca oğlunu sevmeyen adamdanda seni sevmesini bekleyemezsin o oğlunu sevmiyor ki sana saygı duysun sorun orda başlıyor zaten.. ben bu konuyu mutlaka eşimle konuşurdum ve evimi de ordan ayırırdım. O lafı söyler söylemez kalkıp giderdim kıs kıs gülen eltine çok kafana takma bunlar onların daha iyi günleri onların daha hikayesi bitmedi .. bi doyurmayı kessinler onları bi onlar yaşlansın kimin eline kalacaklar bunlar hep yaşanacaklar şeyler şimdi daha fitler kıs kıs gülsün bakalım :)

İşte ona güven olmaz, adam ev benim istediğimi yaparım, derim kafasında. Keşke baştan kabul etmeseydiniz orada yaşamayı.
Malesef zorunluluktan kaldık eşimin iş yeri buraya 30 km uzallıkta her gün gidip gelmek zorunda kalıo deprem bölgesi ve hiç ev yok tokiler henüz bitmedi insanlar konteyner da kalıo. Eşim aslında ordan ev tutmuştu içini de döşemişti fakat deprem olunca malesef ev yıkıldı

Bir daha yukarı çıkma ! Telefondan ucuzdun ne kadar terbiyesizce !

Evt ben hep aman benden büyük aman yaşlı (bu arada 67 yaşında) diye diye bu duruma düştm
Yaslı falan degil iyi demissin sende altta kalma lafını yapıstır. Mesafe koy araya gitme gelme. Esine de yarın söylersin he bu arada o ev de esine verdiğini söylesede sakın inanma tapu esinde olmadıgı sürece lafın bir anlamı yok

Eşimin hep bi lafı var babasına hep der baba önemli olan senin kimlere güvendiğin sevdiğin değil önemli olan ileriki zamanlarda seni sen düştükten sonra kimn kabul edeceği kimin sana bakacagı.. Aslında bu lafıyla o çok iyi biliyor ne demek istediğini

Çok iyi demiş bence evi de ayırmayı düşünün iyice lafı cuk oturur sen mesafeni koy araya böyle terbiyesizlik olamaz senin ailen hayattaysa bence bu durumdan haberdar olmalılar .. bi büyüğün varmı yok mu bilmeden yazıyorum yoksa çok özür diliyorum ama varsa bi dişlerini gösterseler iyi olur sanki..

İğrenç bir adam, eğer buna rağmen evlerine gider muhatap olursan tüm suç senin , haketmis olursun, kesinlikle mesafe koy görüşme...

Asla görüşme asla , hepsinin canı cehenneme...

Iyi olmuş bj bakıma mesafe koymak için bir sebep , mesafe candır otur evinde sakin kafa sakin beden mis böyle kendini bilmez cok yalniz değilsiniz, yol ver gitsin kocamdan sorumlusun elticiklerin baksin bokunu temizlesin yaşlanınca kafaya takmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…