Kayınpeder sorunsalı..

Eşim benm gibi olduktan sonra sorun yok. Gerçi şuan bi sorun yok fakat onu da çok suçladım senden yüz buluyorlar dedim. Hatta birz tartıştm fakat eşim bana karşılk vermedi. Onlar düşüncesiz dedi sen onlar yüzünden canını sıkma falan filan sözde beni teselli ediyor da neyse dedm onlara o fırsatı asla vermicem. Zaten eşim de çıkma yukarı istediğin gibi takıl deyince uzatmadım eşimle olan tartşmayı. Ama çıkmıyorm tabi artık

Peki yay burçları... Bir yay kadını olarak benm tüm neşemi çaldılar

Peki yay burçları... Bir yay kadını olarak benm tüm neşemi çaldılar
Yay burcu enerjik , hareketli , maceracı, durağanlığı ve monotonluğu sevmez , anlık kararlar alır ve uygular , kafasında sürekli planlar ve programlar vardır, sıradan bir yaşam onu sıkar, teknolojik olan herşeye ilgisi vardır, özgürlüğüne çok düşkün olmasına rağmen hep bununla sınanır, baskı kurulması onu çıldırtır, özgürlük onun için aşırı derecede önemlidir, gezmek , görmek, yeni yerler keşfetmek en büyük zaafıdır, gelenekselci insanlar ona itici gelir, yeniliklere açık ve dışa dönüktür, eğlenceli bir insandır, ayrıca rahat ve özgürlükçü bir ebeveyn olurlar , sıkmayı ve sıkılmayı sevmezler ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…