kayınpeder kayınvalide ikilisi

kesinlikle haklısın canım.rabbim böyle insanlardan uzak tutsun bizleri inşallah.bizimde bir hayatımız var onlara bağımlı olmamızı istiyorlar ama zor

Bu tip insanı memnun edemezsin. Niye mı sen hayatını ona adadan da bu kadın seni sevmiyor düşünmüyorum. Kıymet veren insan bunları yapmaz. İlerde yaptığın fedakârlıklara yanmak istemiyorsan yapma

onca anlattığımın kısa özetiydi bu sözlerin. bunu düşündüm bugün kendimi hesaba çektim acaba yanlışmıyım dedim. sonra birebir yazıkların geldi aklıma. kıymet verenler yapmazdı.eşimle ben hayatımınız en özel anlarını onlar için feda ettik meğerse bu onların gözünde hiç yokmuş.her serrin altında bir hayr her hayrın altında bir şer vardır.ben inanıorum ki bu şer görünen olay aslında yuvama ve bana huzurun kapılarını açtı çünkü başka türlüsü mümkün değildi. on yıl sussam on yıl sonra bile hatalı tek kişi ben olacaktım. vicdanım rahat

ooyyyhh okurkenn şiştim valla
kacinci devirde yasioz ya teyzeler akrabalar bole seyler solerdi bundan 30 yil once hala ayni seyler soleniyor demekki o zmninn gelinleri simdiki kaynanalar olunca biz cektik onlarda ceksin mantigindalar
egreti gelin gbi alla alla surekli ziyaret ziyaret yok 40 gundur bize gelmiosunuz ne bos isler bunlar herkesinn ewi ayri yolu ayri anlamiorum
bende erkek annesiyim asla bole duruma dusmek istemiorum

D
dogunca kiymetli olur.
Sen gostermek istemezsen esinle kotu olursun. İstedigin kadar diren, catismayla huzur bulamazsin. Biraz sakinlesince uzlasmanin yoluna bak eger bu evliligi surdurmek istiyorsan.
Hayatin gercekleri var maalesef. Hayaller-hayatlar...

yok kırk gündür ben evime çağırmıyormuşum onu hesaplamışlar. canım ahdım var çocuğum erkek olursa allahın izniyle gelinimee bunları yaşatmak istemiyorum oda insan evladı.umarım hayalettiğim gibi olur

canım örnek olmaktan mahrum insanlarla çocuğumu görüştürürsem ben onu nasıl düzelteceğim.bunun vebalide var. o yüzden kararım şuan bu yönde.

Seninki de farklı bir durum.o zaman nasıl rahat edeceksen öyle yap.Bi kez bugünü yaşıyor insan o da başkaları için değil.inşallah böyle daha huzurlu olursun.Tavrını anlayıp zamanla senden uzaklaşırlar inş

Ben anlayamıyorum ailelerin derdi ne yani koskoca insanlara şart koşmak nedir soğutuyorlar kendilerinden
Evliliğimizin ilk aylarında bizde yaşadık bu tarz artık eşim en sonunda beraber otursaydık o zaman dedi

Ben anlayamıyorum ailelerin derdi ne yani koskoca insanlara şart koşmak nedir soğutuyorlar kendilerinden
Evliliğimizin ilk aylarında bizde yaşadık bu tarz artık eşim en sonunda beraber otursaydık o zaman dedi

bende bunu çok dedim eşime.ayrı ev olmmızın ne önemi varki hep istiyorlar.benim ailemi yok sayıyorlar. onlara göre kız evlenirmiş onlara tabi olurmuş kız babası asla karışmazmış. herkes size benzemek zorunda değil dedim.babamın arkamda olması bile onlarra garip geliyor.kayınpederim diyorki 6 kız kardeşim vardı babam hiçbirine karışmadı evlendikten sonra.tabi bana çektireceksiniz babam set oluyor ona kıvranıyorsunuz yoksa gurur duymanız lazım dağ gibi babası varr diye. evliliğimin en güzel zamnaları bunların egoistliği yüzünden bitti gitti bundan sonra izin vermeyeceğim.ama eşim hala barışmamızı umut ediyor.anlamıyorum bunca şeyi birlikt çektik onlara kapı aralamamın hala nasıl umudunu besliyor.

canım örnek olmaktan mahrum insanlarla çocuğumu görüştürürsem ben onu nasıl düzelteceğim.bunun vebalide var. o yüzden kararım şuan bu yönde.
ben seni anliyorum canim ama hayatimizi bu kisilerden cok da bagimsiz yasayamiyoruz bu ulkede. Ama torunlarini gormek istediklerinde mesafeli olarak ve sık degil de nadiren gostermen gerek, bosansak bile kanuni haklari canim

ben seni anliyorum canim ama hayatimizi bu kisilerden cok da bagimsiz yasayamiyoruz bu ulkede. Ama torunlarini gormek istediklerinde mesafeli olarak ve sık degil de nadiren gostermen gerek, bosansak bile kanuni haklari canim

biz geilinimze olanca hakareti edelim stresi yaşatalım hayaıtını burnundan getirelim oda tıpış tıpış torunumuzu bize göstersin.hakkımı helal etmiyorum ikisinede

Ben senin esinde hata buldum ama. Annesi ile her konuştuğunu gelip sana anlatmasın. Mesela kadın biz sizi sözden önce yemeğe çağırdık demiş. Sana gelip niye anlatıyor moralini bozuyor. Ya da kadın faceden beni beğenmiyor diye şikayet etmiş sana niye söylüyor. Esin bence sana hesap soruyor gibi geliyor. Konuyu uzatır böyle şeyler. Babası geç geldiniz dediğinde yeni çıktım işten anca geldik niye diyemiyor. Esin çok pasif

canım eşim sözden önceki yemeği yemeğe çağırıyor gidelim mi diye söyledi mecburen çünkü annesi çağırmış. bazı şeyleri söylemesi için ben sıkıştırıyorum .babası değilki birtek ailede herkes teker teker soruyor her seferinde teker teker diyor işten geç çıktım diye ama ailenin kafası basmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…