Göz Makyajı Kaşlarima kontör yaptırSam mi kararsızim.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Resimdeki sizseniz, Kaşınıza kontör yerine saç renginizi değiştirin derim. Biraz koyu yakışacaktır. Hem Kaş'larınızla bu kadar farklı olmaz.
Doğallıktan yanayım demişsiniz ama kontör ve çiğ sarı saçla doğallıktan cok cok cok uzaklaşacaksınız.

Kil teknigiyle yapilanlarin cogu guzel oluyor ama ben yine de yuzumde boyle bir riski alamazdim, ki pat diye karar verip kalkip gidip sac rengimi degistiren, kestiren, vucuduma dovme yaptiran bir tipim ama yuz hele de Kaş insanin ifadesinde cok cok onemli. Benim kaslarim cok acik renk ve seyrek, Kaş fari ya da kalem kullaniyorum surekli, işimi goruyor.

Hangi teknikle yaptıracaksın? Tek tek çiziyorlar, güzel oluyor.

Sakin yaptırma kas ektir onun yerine. Aslında kasların gayet hos

Bence yapay durmayacaksa yaptırın
Bazı kaş tipleri ve yüzler kaldırıyor onu. Kıl tekniği ile kaş boyama var ona bir bakın isterseniz

kontör değil de 3 boyutlu kıl tekniği uygulaması yaptırmanızı önerebilirim çünkü hem 2 yıl sonra kendiliğinden kayboluyor hem de yapay bir görüntü sunmuyor,ilerde benimde yaptırmak istediğim bir uygulama her açıdan sağlıklı ^_^

Sarı saç güzelde bana fazla gitmiyor kaş kontürü ne gelince vazgeçtim korkunç olmak var daha sonra,

Saç dipleriniz biraz bırakmam sebebi kaslarima uyumlu olması adinaydi aslında canim

Bence yapay durmayacaksa yaptırın
Bazı kaş tipleri ve yüzler kaldırıyor onu. Kıl tekniği ile kaş boyama var ona bir bakın isterseniz
3 boyutlu tavsiye etti arkadaşlar sagolsunlar gerçi eşim hepsine karşı ama

Evet şimdi yaşadığım ilde araştırma yapıyorum bende

O anlamda demedim İst da çok doğal yapan yerler var....burada abartılmış çok natürel duran ifadeyi guzellestiren uygulamalar...

kaslarin guzel ama o saclarini acilen bi kac ton koyulastir bence.

Kıl tekniği cok dogal.ve super yapan bi yer biliyorum istanbulda.arkadasım izmirden gitti yaptırdı.sonuc mukemmel

Canım ne olur Antalyada önerin bana bir yer 2 bebek ve bir çocukla ben ve İstanbul nasıl olacak

Kil tekniği çok doğal oluyor .
Ya da kaslarını kaş fariyla boşluklarını doldur. Ben öyle yapıyorum herkes çok beğeniyor kaslarimin şeklini.
Ama bence kontör yaptırma çok sert bi ifade veriyor ve çok belli oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…