Göz Makyajı Kaşlarima kontör yaptırSam mi kararsızim.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kaş kontürü olan yüzleri ben avam buluyorum, beğenmiyorum.
Bu arada sizi üzmek istemem ama, saç dipleriniz imdat diye çığlık atıyor, buradan duyuyorum arkadaşım:KK25:
Ahh cnm daha geçen ay yapıldı dipler ama sonuç bu :anneadayı:

Kaç kontör yaptiracaksiniz, kontör miktarı çok önemli.. 100 var 250 var, mesaj paketi interneti de dikkate almak lazım. :KK48:

Kontör değil o kontür. Gözünüzü seveyim az dikkat edin yahu...

Esmersinİz, kaşlar koyu, hiç bir sarı size yakışmaz. Kahve kızıl siyah yeşil mavi mor yaptırın ama sarı olmasın bence...çingene gibi oluyor esmer tene sarı saç...
Hadi ya çokmu çirkin duruyorum ama sözünü dinliyorum söz.

Ablama yaptrdik kimse kontr olduğuna inanmıyor doğal sanıyor herks gerçektende doğal kastan hiç farkı yok tabi yaptrcagn yeri iyi seçmen lazm

Ablama yaptrdik kimse kontr olduğuna inanmıyor doğal sanıyor herks gerçektende doğal kastan hiç farkı yok tabi yaptrcagn yeri iyi seçmen lazm
Evet kimi de yeşil oluyor ve zamanla siliniyor.Üstüne bidaha yaptırmış bizim eczacı varya nasıl olmuş görseniz

Kıl tekniği ile yaptırırsan daha iyi olabilir öteki türlü gerçekten cok yapay duruyor.
Bende düşündüm bir ara ama cesaret edemedim kahverengi far ile işimi görüyorum yüzümede canlılık verıyor makyaja pek gerek kalmıyor tavsiye ederim :)

Kıl tekniği ile yaptırırsan daha iyi olabilir öteki türlü gerçekten cok yapay duruyor.
Bende düşündüm bir ara ama cesaret edemedim kahverengi far ile işimi görüyorum yüzümede canlılık verıyor makyaja pek gerek kalmıyor tavsiye ederim :)
Aynen cesaret işi bende edemedim fikir almak istedim yaptiranlardan

Kararlı bi şekilde hergün düzenli kullan ama iyi bi markanın olsun fazla aldırma kuaföre gidip bazen pis cimbizlarla aliyolar oda sebeb oluyo dökülmesine
Kuaför mahvetti kaslarimi zaten küstü tabii ama bu serum işi kafama yattı Sağol cnm

Dovme tarzı olanları begenmıyorum ama su yenı moda kıl kontur teknıgıyle kas gıbı cızılıp sekıl verılenler dogal duruyor bence yaptıracaksanız oyle yaptırın

Dip boyası yaptırsanız daha iyi olmaz mı :) sarı saçta çok rahatsız ediyo beni.kontüre gelince biraz riskli herkesin yaptırdığı güzel durmuyo gerek de görmüyorum zaten kaş kalemi ya da farıyla hem seyrekliği gidiyo hemde kalınlaşıyo ben kalem kullanıyorum :)

X