Göz Makyajı Kaşlarima kontör yaptırSam mi kararsızim.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Arada boşluklar var canım ya kalem geçici çözüm sağlıyor ama doggaliktan yanayım bende tabii

Madem dogalliktan yanasiniz o zaman saclarinizi boyatin. Dibi ayrı kendisi ayrı bi cirkin duruyor ve fazlasıyla yasli göstermiş. Şöyle güzel sıcak kahve tonlarına boyatin o zaman kaslariniza dokunmanizada gerek kalmaz bence

Doğal kıl tekniği ile birçok işlem yaptıran arkadaşım var.
Bazılarınınki çok kötü, bazılarınınkini anlamanız mümkün değil.
Çok çok gerekli değilse, kaş farıyla idare edin derim.
Paranızla rezil olmak da var...

3D kıl tekniği ile iyi bir yere kaşınızın şeklini ve doğallığını bozdurmadan yaptırırsanız olabilir.

Aksi halde doldurma işlemi vs ile yapılan konturler herkeste kızılaydan çıkmış gibi itici duruyor.

Çok seyreklik varsa kaş ektirin en azından doğal durur.

3D kıl tekniği ile iyi bir yere kaşınızın şeklini ve doğallığını bozdurmadan yaptırırsanız olabilir.

Aksi halde doldurma işlemi vs ile yapılan konturler herkeste kızılaydan çıkmış gibi itici duruyor.

Çok seyreklik varsa kaş ektirin en azından doğal durur.
Araştırıcam tskrler

Doğal kıl tekniği ile birçok işlem yaptıran arkadaşım var.
Bazılarınınki çok kötü, bazılarınınkini anlamanız mümkün değil.
Çok çok gerekli değilse, kaş farıyla idare edin derim.
Paranızla rezil olmak da var...
Araştırma yapmam gerekecek tskrler

Madem dogalliktan yanasiniz o zaman saclarinizi boyatin. Dibi ayrı kendisi ayrı bi cirkin duruyor ve fazlasıyla yasli göstermiş. Şöyle güzel sıcak kahve tonlarına boyatin o zaman kaslariniza dokunmanizada gerek kalmaz bence
Resimde çok sarı cikiyor benim saçlarım ben daha bir ay olmadı dip yaptırabilirsiniz çabuk uzadı

Kıl tekniğiyle kaşlarımı doldurttum, hem çok doğal görünüyor, hem de kendimi bu şekilde daha çok beğeniyorum. Ama sizin çok ihtiyacınız yok gibi geldi açıkçası. Bence kaşlarınız gayet güzel.
Nerde yaptırdıniz acaba

Kaş kontürü olan yüzleri ben avam buluyorum, beğenmiyorum.
Bu arada sizi üzmek istemem ama, saç dipleriniz imdat diye çığlık atıyor, buradan duyuyorum arkadaşım:KK25:

Kaş kontürü olan yüzleri ben avam buluyorum, beğenmiyorum.
Bu arada sizi üzmek istemem ama, saç dipleriniz imdat diye çığlık atıyor, buradan duyuyorum arkadaşım:KK25:
Çok çabuk uzuyor canım ya daha bir ay olmadı ayrıca o ayrı bir sorun :)

Arada boşluklar var canım ya kalem geçici çözüm sağlıyor ama doggaliktan yanayım bende tabii
Ben de kalem kullanıyorum, bazen gece makyaj çıkarsam bile kaşlarımı ellemiyorum :KK70: , ertesi güne kalıyor yine 1-2 saniye üstünden geçiyorum sadece. Hergün rimel sürüyoruz, boşver bunu da hergün yapalım. İlla ki kalıcı birşey istiyorsan ama kıl tekniği ile çizim yapıyorlar ama sağlam yer lazım herkes beceremiyor :S

X