Göz Makyajı Kaşlarima kontör yaptırSam mi kararsızim.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Kalıcı olanları tavsiye etmem.Şimdi herkes kalın ve düz kaş yaptırıyor.İleride ince veya kavisli kaş moda olursa ne olacak ?
Kaş yapın normalde doluysa ve sadece yanlış alınmayla küstüyse kaşlarını birkaç ay salıver:) Cidden kaşın hiç bir yerini almadan doğal haline bırakınca kendine geliyor.
Dip boyası yaparsan ki bence de yap,kaşlarını da boyatabilirsin.Birkaç ton açılırsa,seyreklik o kadar göze batmaz.

Allah Allah şu kontör bir bana sert ifade vermiyor o_O İkinciyi yaptırdım kıl tekniği denedik bu kez, biraz acıtıyor ama sonuç güzel. Benim kaşlarımda ciddi anlamda şekil bozukluğu ve düşme var mesela ama şimdi yok.

Antalya için google'a yazıp aratırsanız öneriler çıkacaktır . Sonra gidip salona bakar uzmanla görüşürsünüz. Ben instagram'dan buldum mesela salonu.

Hayııır demeye geldim. :))
Ben sevmiyorum, sunî duruyor. Tercih meselesi.:)

Allah Allah şu kontör bir bana sert ifade vermiyor o_O İkinciyi yaptırdım kıl tekniği denedik bu kez, biraz acıtıyor ama sonuç güzel. Benim kaşlarımda ciddi anlamda şekil bozukluğu ve düşme var mesela ama şimdi yok.
Demekki siz kaliteli bir yere yaptirmissiniz.
Antalya için google'a yazıp aratırsanız öneriler çıkacaktır . Sonra gidip salona bakar uzmanla görüşürsünüz. Ben instagram'dan buldum mesela salonu.

Kalıcı olanları tavsiye etmem.Şimdi herkes kalın ve düz kaş yaptırıyor.İleride ince veya kavisli kaş moda olursa ne olacak ?
Kaş yapın normalde doluysa ve sadece yanlış alınmayla küstüyse kaşlarını birkaç ay salıver:) Cidden kaşın hiç bir yerini almadan doğal haline bırakınca kendine geliyor.
Dip boyası yaparsan ki bence de yap,kaşlarını da boyatabilirsin.Birkaç ton açılırsa,seyreklik o kadar göze batmaz.
Oda var tabi benim kaslar zaten kalın normalde

Zaten estetik konusu çok normal artık mesela ben kaşimdan memnun değilim saç sarı onuda yaparsam yapay olabilirim daha sonra bişey daha beğenmedim yaptım diyelim aaa bi bakim artık ben ben degilim

O halde boşverin. Doğalı daha güzel her şeyin. Saçlarınız sarı mı?
Mesela ben sarı renkte de platin sarı seviyorum.
Tamamen hiç boyatmadım, boyatmayı düşünmüyorum ama sarıda da o doğala yakın geliyor nedense :))

Kısacası, doğal olan yada doğal gözüken şeyler iyidir. :)

nerde yaptırdın kıl tekniğini? bende araştırıyorum bu aralar:))

O halde boşverin. Doğalı daha güzel her şeyin. Saçlarınız sarı mı?
Mesela ben sarı renkte de platin sarı seviyorum.
Tamamen hiç boyatmadım, boyatmayı düşünmüyorum ama sarıda da o doğala yakın geliyor nedense :))

Kısacası, doğal olan yada doğal gözüken şeyler iyidir. :)
Resimdeki gibi doğal görünsün diye dip bırakıyorum biraz aslinda

Resimdeki gibi doğal görünsün diye dip bırakıyorum biraz aslinda

Çok cici çok da güzel. :)

Kaşlar da güzel. Tabii bence; siz yine iyi düşünün. Yaptırırsanız da işini iyi yapan biri olsun. Ve şimdiden güle güle kullanın. :)

ben bir kac yil once yaptirmistim
kaslarimi alinca estetisyen aralarini cok acmisti
yaptidim ama hic begenmedim gunlerce sokaga cikmak istemedim
neyseki cok kalici olmadi bir kac ay sonra belirsizlesmeye basladi ama ben tek seans gittim kadin bana 2ci ve 3 cu seanslarada gel demisti kesin 3 yillik kalir demisti
iyiki gitmedim berbat oldu kaslarim
bir daha tovbe

X